Wij zeggen altijd dat de PSZ gesloten is en dat we er dus niet in kunnenquote:Op donderdag 12 februari 2009 09:38 schreef MeNicole het volgende:
Ja dat ie naar school wil is wel duidelijk. Ondanks mijn uitleg dat zijn juffies en de andere kindjes er niet waren!! Hij speelt wel alleen zegt ie dan. En als ik zeg dat dat helemaal niet gezellig is meld ie dat ie thuis ook wel eens alleen moet spelen en dat dat ook wel leuk is. Tja sta je dan met je goeie gedrag
Ja, op het KDV heeft ze een andere. Als ze daar dezelfde heeft als thuis moet -ie ZEKER elke keer mee. Alle reserve schapen (totaal 3 stuks) liggen namelijk ook al in bed.quote:Op donderdag 12 februari 2009 11:09 schreef Brighteyes het volgende:Dat is een slimme tante!
Is dat een andere knuffel dan degene die ze thuis heeft dan trouwens?
Sasha heeft voor overal dezelfde (we hebben er 5) dus die merkt geen verschil.
Mahre komt niet verder dan hooguit 2 woorden, "papa, drinken". Ze is inderdaad lui, dus laten we haar maar wat meer in haar sop gaar koken. Ik heb zelf het idee dat het wel goed komt, elke dag horen we nu wel een nieuw woordje. Met leeftijdsgenootjes vergeleken loopt ze inderdaad wat achter...quote:Op donderdag 12 februari 2009 14:48 schreef cattie het volgende:
Ooooh, ze is gewoon lui!![]()
![]()
Ik herken het wel een beetje. Ive praat best goed, maar als hij wat wil zegt hij "sap". We hebben besloten dat we niet van commando's houden en reageren pas als hij er netjes om vraagt. Kan hij best (mama, mag ik een beetje sap), maar hij heeft er dan geen zin in. Ive heeft ook wat moeite met de k, hij zegt wel kraan, maar kipjes zijn bij hem ook pipjes. Maar dat vind ik zo schattig klinken dat ik dat nog niet te veel corrigeer.
Ja hallo, herkenning!quote:Op donderdag 12 februari 2009 14:48 schreef cattie het volgende:
Ooooh, ze is gewoon lui!![]()
![]()
Ik herken het wel een beetje. Ive praat best goed, maar als hij wat wil zegt hij "sap". We hebben besloten dat we niet van commando's houden en reageren pas als hij er netjes om vraagt. Kan hij best (mama, mag ik een beetje sap), maar hij heeft er dan geen zin in.
Kapot was hier heel lang pakok. Hbe het lang zo gelaten omdat het zo lief was. Sinds ie naar de psz gaat is alles gewoon kapotquote:Op donderdag 12 februari 2009 16:57 schreef Bass-Miss het volgende:
Hier zijn het ook 'pippen'.En 'pappot' ipv kapot.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |