Right .quote:Op dinsdag 3 februari 2009 04:44 schreef Megumi het volgende:
Het is gewoon lichtvervuiling niet zo lastig te verklaren.
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 10:01 schreef mkrijt het volgende:
gewoon een klote IR-camera, een paar bugjes in de electronica.
Nee hoor, stroomkables zijn duidelijke objecten waar de camera wat mee kan. Waar geen kabels zijn is lucht, niets dus voor de camera, hierdoor wordt de fout in de afhandeling van de gevens veroorzaakt. Ik zeg namelijk niet van, een stofje op de lens ofzo, dan zou je het idd ook op de stroomkabels moeten zien.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 10:03 schreef Dibble het volgende:
[..]
De lichtjes vliegen achter de stroomkabels langs. Hierbij je bewering ontkracht.
Een kleine sataliet-vloot,......are you shittin' me ?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 09:18 schreef huhggh het volgende:
mmm, ik zou niet kunnen verklaren wat het kan zijn.
En het beweegt opmerkelijk sneller dan een vliegtuig.
Wellicht iets van een satelliet, of een kleine satelliet-vloot?
Ik denk maar even hard op hoor.
Kerel, dat grapje (quote:
Wat doe jij ontzettend bijdehand? Het is trouwens geen nightcam, het is een goedkope night vision goggle waarachter een videocamera tegenaan wordt gehouden.Verder loop je te zeikstralen als een oud kakelwijf maar je hebt zelf geen mening over wat het kan zijn.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:25 schreef Spellmeista het volgende:
jullie zijn af en toe zo simpel heHoe kun je in godsnaam zeggen wat het is als je het 's avonds met een nightcam ziet. Ik hoor voorbij komen:
-vloot satelieten
-militaire jet
-bug in de camera
wat mij betreft is het geen van dat alles. Het is echt simpelweg afschuiven van iets wat je "blurry" ziet op een camera.
ik trek hier vooralsnog dus echt geen conclussies uit, maar ik vind wel dat jullie heel erg kortzichtig zijn met de opmerkingen..ik denk..ik weet..99.9% zeker..haha als je het nog en eens niet ziet van dichtbij. Echt ongelooflijk!
En dan ook overtuigd zijn van je eigen waarheid en nog en eens niet openstaan voor een andere mening. Een mening die er in dit geval nog en eens niet toe doet.
Nee, aliens zijn logisch....quote:Op dinsdag 3 februari 2009 15:25 schreef Spellmeista het volgende:
jullie zijn af en toe zo simpel heHoe kun je in godsnaam zeggen wat het is als je het 's avonds met een nightcam ziet. Ik hoor voorbij komen:
-vloot satelieten
-militaire jet
-bug in de camera
wat mij betreft is het geen van dat alles. Het is echt simpelweg afschuiven van iets wat je "blurry" ziet op een camera.
ik trek hier vooralsnog dus echt geen conclussies uit, maar ik vind wel dat jullie heel erg kortzichtig zijn met de opmerkingen..ik denk..ik weet..99.9% zeker..haha als je het nog en eens niet ziet van dichtbij. Echt ongelooflijk!
En dan ook overtuigd zijn van je eigen waarheid en nog en eens niet openstaan voor een andere mening. Een mening die er in dit geval nog en eens niet toe doet.
Ten eerste ik denk ook dat het een militaire jet is, maar het zou ook een groepje UFO's kunnen zijn. Dat denk ik..tentweede ik heb helemaal geen zin om een mening hierover te vormen omdat ik zoals ik al zei je er zelf niet bij was en het niet van dichtbij hebt gezien. Ik zeg niet dat jij kortzichtig bent..ik vind het zelfs een plausibele verklaring voor wat we op die nightshot zien..echter zoals je zei: je weet het niet 100% zeker..en het is nu net die 0,01 procent die het hem doet! En die 0,01 procent kan je wel eens eens iets veel anders zijn dan dat wat jij zegt dat het is. Maarja, natuurlijk mag je je eigen mening hebben, maar nogmaals je weet het niet zeker.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:08 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Wat doe jij ontzettend bijdehand? Het is trouwens geen nightcam, het is een goedkope night vision goggle waarachter een videocamera tegenaan wordt gehouden.Verder loop je te zeikstralen als een oud kakelwijf maar je hebt zelf geen mening over wat het kan zijn.
Terwijl ik hier gewoon een militaire jet in zie, en dat is helemaal niet zo stom, het is zelfs erg logisch dat dat het is. Waarom vind jij mij nou kortzichtig?
aangezien het heelal oneindig is het helemaal niet onlogischquote:
Was dat voor slap gelul?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:40 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
aangezien het heelal oneindig is helemaal niet onlogisch
Dus eigenlijk had je je hele post achterwege kunnen laten?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 16:37 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Ten eerste ik denk ook dat het een militaire jet is, maar het zou ook een groepje UFO's kunnen zijn. Dat denk ik..tentweede ik heb helemaal geen zin om een mening hierover te vormen omdat ik zoals ik al zei je er zelf niet bij was en het niet van dichtbij hebt gezien. Ik zeg niet dat jij kortzichtig bent..ik vind het zelfs een plausibele verklaring voor wat we op die nightshot zien..echter zoals je zei: je weet het niet 100% zeker..en het is nu net die 0,01 procent die het hem doet! En die 0,01 procent kan je wel eens eens iets veel anders zijn dan dat wat jij zegt dat het is. Maarja, natuurlijk mag je je eigen mening hebben, maar nogmaals je weet het niet zeker.
Als ik online poker en zeker weet dat iemand niet over mijn three of a kind komt zit de kans nog erin dat iemand hem met een full house eroverheen knalt..dat terwijl ik 99,9% zeker wist dat ik ging winnen en daarmee ook nog eens een keer all in ging. Life has it's funny twisty bits..en zoals ik zeg en ook in jouw geval:
THAT IS THE WAY THE COOKIE CRUMBLES
nou niet helemaal. Ik stoorde me nogal aan de simpele verklaringen die het waarschijnlijk niet zijn (maar zelfs dat is niet zeker) zijn en jah ik had even zin in een relletje om heel eerlijk te zijn..dus dit was dat en dat was dat en daar laat ik het dan ook bij..quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:00 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
Dus eigenlijk had je je hele post achterwege kunnen laten?
We hadden een discussie over de oneindigheid van het heelal. Das was relevant. Ik weet niet waar je het geflame vandaan tovertquote:Op dinsdag 3 februari 2009 17:59 schreef Bastard het volgende:
Even wat offtopic geflame hier gedelete.. ik stel voor dat we ontopic blijven zonder persoonlijk te gaan worden?
en mijn reactie daarop was dat ik denk dat het heelal oneindig is in de vorm van dat het geen einde heeft. Ik vroeg ook aan jou: denk je dat er over 10000 miljarden kilometers een mannetje zit die zegt: stop en hier niet verder?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:05 schreef starla het volgende:
[..]
We hadden een discussie over de oneindigheid van het heelal. Das was relevant. Ik weet niet waar je het geflame vandaan tovert
Ja dat snap ik ook wel..maar je kunt het niet met 100% zekerheid zeggen en dat neemt dus de overige 0,01 % of wat het ook mag zijn niet weg. Die kans is dus ook terdege aanwezig..wat ik bedoel..: ben je ook bereidt die visie te zien?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:06 schreef Lightning_NL het volgende:
Beetje raar, dit lijkt gewoon bijzonder veel op een militaire jet, maar dat kan ik niet met 100% zekerheid zeggen, vandaar de 99,9%. Beetje raar dat je dat een beetje belachelijk gaat maken als je zelf ook (ineens) zegt dat je denkt dat het een militaire jet is.
Het is een simpele verklaring die het waarschijnlijk wel is.
(Het is 0,1% en bereid zonder t)quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:09 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Ja dat snap ik ook wel..maar je kunt het niet met 100% zekerheid zeggen en dat neemt dus de overige 0,01 % of wat het ook mag zijn niet weg. Die kans is dus ook terdege aanwezig..wat ik bedoel..: ben je ook bereidt die visie te zien?
Dat is helemaal niet raar, dat is mijn visie op het geheel..zo bekijk ik heel veel dingen als het gaat om buitenaardse zaken enzo of paranormale zaken die er zijn. Het staat niet zwart op wit gedrukt dat er dan wel of niet aliens zijn. Dat ligt allemaal nog geheel in het midden! Daarbij komt ook kijken dat met fantasie naar mijn mening heel veel mogelijk is. Wat dat betreft ben ik ook iemand die in speciale krachten e.d. geloofd, maar die kan ik dan alleen voor mezelf verklaren, maar ik hoef iig niet iemand wijs te maken dat het een militaire jet is als ik het niet 100% zeker weet.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:06 schreef Lightning_NL het volgende:
Beetje raar, dit lijkt gewoon bijzonder veel op een militaire jet, maar dat kan ik niet met 100% zekerheid zeggen, vandaar de 99,9%. Beetje raar dat je dat een beetje belachelijk gaat maken als je zelf ook (ineens) zegt dat je denkt dat het een militaire jet is.
Het is een simpele verklaring die het waarschijnlijk wel is.
Dat eerste interesseerd me niet.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:11 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
(Het is 0,1% en bereid zonder t)
Dus nja, ik ben er toch maar 100% zeker van.
(interesseert)quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:14 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Dat eerste interesseerd me niet.
Het 2e stukje wat je schrijft, daarvan zeg ik dat je op basis van deze gegevens er niet 100% zeker van kunt zijn.
maar ben jij bereidquote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:15 schreef Spellmeista het volgende:
maar ls je het wilt weten: het is ik bereid en jij bereidt..
Nee, dat is het niet, voor jou misschien wel, maar voor mij iig nietquote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:17 schreef Lightning_NL het volgende:
[..]
(interesseert)
Het is de enige logische en meest aannemelijke verklaring.
ok dat klopt weer wat geleerdquote:
Jij gebruikte alleen het woord niet als werkwoord, maar als omschrijving van een toestand.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:15 schreef Spellmeista het volgende:
maar ls je het wilt weten: het is ik bereid en jij bereidt..
daarbij komt ook dat procenten verduidelijkt kunnen worden door meer cijfers achter de komma en dat is mijn manier van het op te schrijven.
maw woorden je 100% betekend eigenlijk helemaal niks of je moet jezelf ermee kunnen pleasen.
Het gaat hier ook helemaal niet om een buitenaardse of paranormale zaak.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 18:12 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet raar, dat is mijn visie op het geheel..zo bekijk ik heel veel dingen als het gaat om buitenaardse zaken enzo of paranormale zaken die er zijn. Het staat niet zwart op wit gedrukt dat er dan wel of niet aliens zijn. Dat ligt allemaal nog geheel in het midden! Daarbij komt ook kijken dat met fantasie naar mijn mening heel veel mogelijk is. Wat dat betreft ben ik ook iemand die in speciale krachten e.d. geloofd, maar die kan ik dan alleen voor mezelf verklaren, maar ik hoef iig niet iemand wijs te maken dat het een militaire jet is als ik het niet 100% zeker weet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |