Ajax was lekker gisterquote:Op zondag 1 februari 2009 15:16 schreef Cyberia18 het volgende:
NEC schaam je diep. Tegen zo'n kneuzenelftal nog wel.
Ik had het over voetbal.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:32 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ja en als je moeder er niet was geweest was jij er ook niet.
Beetje respect voor je moeder!
Krijgt die Argentijnse keeper dan zijn 'record'quote:Op zondag 1 februari 2009 15:31 schreef vitessezuid113 het volgende:
Benieuwd of AZ nog 13 min de 0 houdt nu
Gelukkig hebben we de komende week 2 speelronde'squote:Op zondag 1 februari 2009 15:33 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Doelpunten willen niet echt vallen dit weekend.
quote:Op zondag 1 februari 2009 15:33 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
Krijgt die Argentijnse keeper dan zijn 'record'
1e helft zeker ja. 2e helft was beduidend minder maar Ajax had natuurlijk ook een sterkere tegenstander.quote:
quote:Op zondag 1 februari 2009 15:30 schreef Barca het volgende:
Kom op AZ!!
Goede column barcaquote:1020% anti 020
Ik geef niet veel om voetbal, maar in Nederland is Ajax mijn favoriete club. (Gevolgd door Groningen en Heerenveen.) Toch kan ik bij ieder puntverlies van Ajax een lach niet onderdrukken. Dit komt door de arrogantie van veel collega-fans "Wij zijn Ajax, wij zijn de beste!". Die mentaliteit staat me tegen. Zeker nu wel al vier, en aan het einde van dit seizoen vijf, jaren op rij geen kampioen zijn geworden. Dat fans van andere clubs honend "Helemaal niets, helemaal niets, helemaal niets in Amsterdam!" jodelen is niet voor niets.
Dé belangrijkste reden echter is de aanwezigheid van een mislukte clinic clown. Hij was een fantastische spits, maar als trainer/coach is hij lachwekkend in negatieve zin. Gammele opstellingen verzinnen (die vaker wisselen dan hij van onderbroek wisselt) en met onlogische wissels komen ... tel daarbij opdat hij absoluut geen peoplemanager is ...
Zolang Bassie, over hem heb ik het, de coach is zal Ajax geen kampioen worden. De 7e plek, die ik aan het begin van dit seizoen had voorspeld, komt steeds dichterbij.
Feyenoord (2e) zal niet boven Ajax eindigen. Wel PSV (1e, dat uiteindelijk 6e zal worden), AZ (5e, worden kampioen), Twente (3e, worden 2e), Heerenveen (4e, worden 3e), Groningen (worden 4e), NAC (13e, worden 5e). En let op NEC!
Ajax zal Bassie niet ontslaan. Nu niet en nooit niet. En daarmee geeft Ajax de strijd om de landstitel op. De derde ster zal er niet komen.
quote:Op zondag 1 februari 2009 15:34 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
dan komt die ook in de top 5
Ik snap z'n haat, zo iemand geboren laten worden....quote:Op zondag 1 februari 2009 15:32 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ja en als je moeder er niet was geweest was jij er ook niet.
Beetje respect voor je moeder!
Dan is er echt een Europawijd virus aanwezig.quote:Op zondag 1 februari 2009 15:33 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Doelpunten willen niet echt vallen dit weekend.
quote:Op zondag 1 februari 2009 15:38 schreef venomsnake het volgende:
Ik ga NEC - Feyenoord maar verder kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |