quote:Op zondag 1 februari 2009 16:35 schreef MaJo het volgende:
Ik heb nu allemaal briefjes gemaakt met aan de ene kant de gedrukte letters en aan de andere kant de naam van de letter, de uitspraak en hoe je het moet schrijven. Voel me weer een kind van 6 die leert lezen en schrijven
leuke woordgrapquote:Op zondag 1 februari 2009 16:58 schreef Soempie het volgende:
[..]
![]()
Hoeveel ken je er al?![]()
Ik word helemaal gek van de T-scores.![]()
Ben halverwege m'n verslag gok ik, maar heb echt geen zin meer.Straks eerst maar eens eten en een spel doen ofzo.
Ik zie m'n eigen woordgrap niet.quote:
Level 70 heb ik nooit gehaaldquote:Op zondag 1 februari 2009 17:11 schreef Soempie het volgende:
WoW staat op een laag pitje. Ben nu level 70 en heb wel de uitbreiding gekocht.
Wiebel is druk bezig level 79 te bereiken vanavond. Ik heb m'n betaling stopgezet in elk geval voorlopig. M'n goud heb ik aan Wiebel gegeven, zodat hij een deel had voor z'n epic flying mount en de skill om in koud weer te vliegen. De rest heeft hij zelf gespaard en hij heeft een groot deel van Sirda gekregen.quote:Op zondag 1 februari 2009 17:17 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Level 70 heb ik nooit gehaaldLevel 43 was het hoogste geloof ik
Ah op die manierquote:Op zondag 1 februari 2009 17:23 schreef Soempie het volgende:
[..]
Wiebel is druk bezig level 79 te bereiken vanavond. Ik heb m'n betaling stopgezet in elk geval voorlopig. M'n goud heb ik aan Wiebel gegeven, zodat hij een deel had voor z'n epic flying mount en de skill om in koud weer te vliegen. De rest heeft hij zelf gespaard en hij heeft een groot deel van Sirda gekregen.![]()
Ik ben dus gestopt voorlopig.
Volgens mij zijn alle massages in sauna's duurder dan de toegangsprijs.quote:Op zondag 1 februari 2009 14:35 schreef LadyBlack het volgende:
Ik was gisteren de hele dag in de sauna in Zevenhuizen, en daar had ik ook wel een massage willen nemen, maar dat was net zoveel als de toegangsprijs!![]()
Ik ken nu het hele alfabet en kan het ook schrijvenquote:
quote:Op zondag 1 februari 2009 18:44 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik ken nu het hele alfabet en kan het ook schrijven
Alef, bet, gimel, dalet, he, waw, zajin, chet, tet, jod, kaf, lamed, mem, nun, samech, ajin, pe, tsade, qof, resj, sjin, taw
nu de gedrukte letters nog. Ken ze bijna allemaal
dat betekent dus dat ik zo Ivriet kan lezennu alleen de woorden nog
Mja ik droomde dat je vertelde dat je ouders kwijt waren ofzo. Ik zei toen dat ze waarschijnlijk ergens heen waren om te evangeliserenquote:Op zondag 1 februari 2009 18:51 schreef wyccie het volgende:
Mijn ouders?!?!
Zelfs Ăk droom nooit over mijn beide ouders.
Jullie zijn waarschijnlijk bekeerd en gedoopt door mijn ouders.quote:
Ik val al af.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:04 schreef Soempie het volgende:
Ik vraag me af of er meer vrouwen over Wiebel dromen.Behalve ik dan.
Of wij hebben ze kwijt gemaakt.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:05 schreef wyccie het volgende:
Jullie zijn waarschijnlijk bekeerd en gedoopt door mijn ouders.
quote:
Ik heb niet 1 website openquote:
We kunnen ze niet meer vinden.quote:Op zondag 1 februari 2009 19:17 schreef wyccie het volgende:
[..]
Oh, jullie dus! Geef me mijn ouders terug!
FF bevalt primaquote:
Ik kan me alleen nog herinneren dat hij zich voorstelde. En ik dacht 'oh dus DAT is wiebel'quote:
Klaar?quote:Op zondag 1 februari 2009 19:37 schreef Soempie het volgende:
Ik ga proberen om 9 uur klaar te zijn en dan lekker ontspannen.
Kan het niet met Windows Movie Maker?quote:Op zondag 1 februari 2009 21:50 schreef Soempie het volgende:
Weet iemand hoe ik een stukje uit een filmpje kan knippen? Heb het al eerder gevraagd, maar het programma staat niet meer op m'n computer.Moet morgen een filmpje laten zien in de werkgroep maar hij is iets groter dan op m'n usb-stick past.
Ik was om half 10 klaar, omdat er een vriendin tussendoor belde.quote:
Was het je favo muts dan? anders kan je net zo goed een nieuwe kopenquote:Op zondag 1 februari 2009 23:29 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik ben een muts kwijtgeraakt in de trein. Nu las ik op de NS site dat gevonden voorwerpen die in de centrale opslag terecht zijn gekomen alleen naar je verzonden worden en dat dat geintje minstens 15 euro kost
Nee, eerst ligt het verloren voorwerp vijf dagen op een station. Daar kan je hem wel gratis afhalen. Maar de trein waar ik in zat is gesplitst, dus het eindstation kan naast Leeuwarden ook Groningen zijn. Ik geloof wel dat deze trein niet meer helemaal terug zou gaan naar het westen des lands, dat is dan wel weer een mazzeltje. Van de week maar es op het station vragen dusquote:Op zondag 1 februari 2009 23:37 schreef wyccie het volgende:
Wat flauw, je kunt dus niet zelf naar Utrecht toe gaan om het daar persoonlijk op te halen? Lekker geld verdienen daar bij de NS, schandalig.
Dat niet, muts is ook al vrij oud maar het was wel een toffequote:Op zondag 1 februari 2009 23:39 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Was het je favo muts dan? anders kan je net zo goed een nieuwe kopen
Hey C4quote:
quote:Op maandag 2 februari 2009 00:21 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Hey C4. Moeten we weer verdedigd worden?
quote:Op maandag 2 februari 2009 00:24 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Ook weer terug van 'vakantie'?
Ja, paar weekjes Schotland en aansluitend een cursus in de US.quote:Op maandag 2 februari 2009 00:30 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Was je weer naar schotland of heb je een nieuw land ontdekt? je was aardig lang weg
Aha, vervangers voor Blackwater!quote:Op maandag 2 februari 2009 00:31 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ja, paar weekjes Schotland en aansluitend een cursus in de US.
Nou, als ik het salaris zou krijgen wat zij hebben/hadden.....quote:Op maandag 2 februari 2009 00:42 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Aha, vervangers voor Blackwater!
Is dit een bedoelde taalgrap?quote:Op zondag 1 februari 2009 23:03 schreef MaJo het volgende:
Ik kan Ivriet lezensupertraag en nog lang niet foutloos maar ik kan het lezen
en ik weet hoe je jesj para bagan moet schrijven
ik ga zo mijn eerste opgave opsturen naar mijn docent. Dit is echt tov
En wat betekent mazzel?quote:Op maandag 2 februari 2009 09:35 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Is dit een bedoelde taalgrap?
(tov in het ivriet betekent goed)
Ooooh ik bedoelde natuurlijk eenquote:Op maandag 2 februari 2009 09:42 schreef LadyBlack het volgende:
En dat wil zeggen..... nu 1 post en dan de hele dag niks meer?
Mazzel betekent geluk in het dagelijks gebruik.quote:
Het was inderdaad een bedoelde woordgrapquote:Op maandag 2 februari 2009 09:35 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Is dit een bedoelde taalgrap?
(tov in het ivriet betekent goed)
quote:Op maandag 2 februari 2009 11:30 schreef MaJo het volgende:
Meuning allen
onderweg naar amsterdam voor mijn eerste dag van het tweede semester. Heb er zin ineindelijk allemaal vakken die ik echt leuk vind en niet verplicht voor de tweede keer moet doen
alleen zit ik nog wel met een knoop in mijn maag omdat ik niet weet of ik het tentamen gehaald heben ik begin zo eerst met het vervolgvak
Vandaag is politicologie inderdaadquote:Op maandag 2 februari 2009 12:08 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Als je het vak leuk vindt, gewoon lekker aan beginnen je ziet vanzelf of je je tentamen gehaald hebt
Dit gaat over politicologie toch? Blij dat je daar ook nog wel enthousiast over bent!
Thanksquote:Op maandag 2 februari 2009 12:15 schreef LadyBlack het volgende:
Nou veel plezier dan
Ik ga beginnen aan mijn to do lijstje......
Middag nemquote:
Verven, verven en nog eens verven.quote:Op maandag 2 februari 2009 12:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Middag nem
wat zijn jouw plannen voor vandaag?
en ik snapte je business time opmerking niet![]()
That's the perfect start of a really fucked up dayquote:Op maandag 2 februari 2009 12:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Vanochtend stonden er twee collegs gepland, achter elkaar, in dezelfde ruimte en van dezelfde docent.
Ik vertrok voor de eerste, wat aan de late kant. Toen liep ook nog mijn ketting er af en was er geen enkele mogelijkheid meer om nog op tijd te zijn voor dat college. Nou ja, jammer dan, ketting er op leggen en thuis even wachten op college nummer 2. Daar kon ik in elk geval op tijd zijn.
Ik was ook daadwerkelijk om 11:45 (juiste tijd) in de juiste collegezaal. Waar ik er achter kwam dat het eerste college eerder klaar was dan gepland en ze de tweede er maar gelijk achteraan gedaan hadden. Ik kwam in plaats van precies op tijd een kwartier voordat het was afgelopen binnen. Fucksocks.
Een dagje vrij is ook wel lekker jaquote:Op maandag 2 februari 2009 12:35 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Verven, verven en nog eens verven.
Alhoewel ik erover zit te twijfelen een dagje over te slaan. Ik heb net nog 2 deurposten gedaan en was het al zat
Ik wil gewoon het huis in
Business Time is toch een massage bar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |