Jaquote:Op woensdag 11 februari 2009 18:42 schreef Greys het volgende:
Ik heb ook wel eens een soort agressiegevoel hoor, van binnen.
Nog steeds wel eigenlijk, na meer dan drie weken niet roken. Soms heb ik echt even het gevoel dat ik iets in elkaar wil schoppen![]()
Maar het gaat heel snel weer weg!
Nu ik dit zo lees heb ik meer zin in de mondvermaakjes dan in een sigaret. Combi pinda/augurk vond ik geniaal!quote:Op woensdag 11 februari 2009 19:28 schreef Noek het volgende:
Navy, ik hoorde al steeds Marco B. tussen de mondvermaakjes door.![]()
Het gaat goedkomen met je. Je bent een niet roker. Klaar!
Vandaag nog geen verveelmoment gehad, ben dan ook wel de hele tijd bezig; 4 wassen draaieen (volgens mij zijn alle kleren onderhand wel gewassen nu). Beetje keuken opruimen, foute recepten opzoeken en had veel telefoonverkeer vandaag. Gelukkig morgen weer werken want ik zie de verveelmomentjes al aankomen. Al met al moet ik zeggen dat het me tot nu toe meevalt, maar ik ben dan ook nog herstellende van een buikgriep.quote:Op woensdag 11 februari 2009 20:12 schreef Greys het volgende:
En verveel je je al Nav? Want dat had ik in het begin, dat ik me letterlijk verveelde op momentjes dat ik normaal een sigaretje rookteZo van Ehm. Mjah. En nu? *hulpeloos in het rond kijkt*
Heb jij dat ook? Gaat heel snel over trouwens, na minder dan een week was dat bij mij al weg in elk geval!
quote:Op woensdag 11 februari 2009 12:33 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja, die heb ik gelezen en terwijl ik het las vond ik de sigaretten vies en dodelijk maar ja, ik moest blijven roken hè. Ik was blij dat het boek uit was want toen kon ik eindelijk stoppen. Vier uur later kreeg ik ruzie met 2 huisgenotes en of ik mepte ze stuk met de pan waar we ruzie over hadden of ik ging roken. Ik had ze moeten meppen!Ik ga iig het boekje even opzoeken, die heb ik vast nog wel ergens.
Gisteravond heb ik de hele avond niet gerookt want ik was bij de Librije (verkapt zie mij eens tof doen), dan ga je niet ordinair lopen doen natuurlijk en het na elke gang wilde ik roken, dat waren er maar 10 ofzo maar idd het gevoel is dan even heel sterk maar zwakt ook weer af. Net een wee.
Weet je wat ik ook heel erg miste? Dat 'nog een sigaretje en dan ga ik [vul willekeurige actie in]'.quote:Op woensdag 11 februari 2009 20:12 schreef Greys het volgende:
En verveel je je al Nav? Want dat had ik in het begin, dat ik me letterlijk verveelde op momentjes dat ik normaal een sigaretje rookteZo van Ehm. Mjah. En nu? *hulpeloos in het rond kijkt*
Heb jij dat ook? Gaat heel snel over trouwens, na minder dan een week was dat bij mij al weg in elk geval!
Zo zag ze er niet uit.quote:Op woensdag 11 februari 2009 13:27 schreef navvy het volgende:
[..]Kijk dat lijkt me nou ook wel wat; een niet roken juf. In mijn ideale wereld zou ze er zo uitzien:
[ afbeelding ]
Maar ik zou dan waarschijnlijke een ouwe tang krijgen met whiskystem en een rokershoestje
Ik zit al vanaf 13.30 uur allerlei nuttige dingen uit te stellen die ik nog moet doen. Wassen, stofzuigen,quote:Op donderdag 12 februari 2009 08:27 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Weet je wat ik ook heel erg miste? Dat 'nog een sigaretje en dan ga ik [vul willekeurige actie in]'.
Nu had ik niks meer om uit te stellen dat ik de was moest doen, de afwasmachine leeg moest halen, de kattebakken, etc. etc.
Wat krijg je voor pillen? En wat voor begeleiding verder enzo, van die juf? Kan je haar uit bed bellen als je na de sex trek hebt in een sigaret?quote:Op donderdag 12 februari 2009 12:35 schreef Noek het volgende:
[..]
Zo zag ze er niet uit.![]()
Ik stop op 2 maart en ik krijg pillen. Dus tot dan, ondertussen ga ik jullie volgend voor nog meer motivatie.
Vooral Greys, die lekkere chick, inspireert me enorm.
Champix, als het goed is. Nou nee hoor, ik ben er niet goed in als jij. Sterker nog, mijn normaal gesproken vrolijke karakter wilde huppelend een trein koppen na anderhalf week niet te hebben gerookt. Ik was een hoopje ellende en vond mijn leven zwaar kut. Ik zou het ook nooit meer gezellig of leuk hebben. Meneer Noek die nog nooit één sigaret heeft gerookt bekeek ik ook opeens met andere ogen. Mijn hart bloedde ook voor hem omdat hij áltijd al een kutleven had gehad want hij rookte niet. Je ziet, ik ben er niet zo goed in. Daarom de pillen.quote:Op donderdag 12 februari 2009 15:47 schreef Greys het volgende:
Wat krijg je voor pillen? En wat voor begeleiding verder enzo, van die juf? Kan je haar uit bed bellen als je na de sex trek hebt in een sigaret?![]()
Ik ben zoooooo trots op je dat je het gaat doen!
Als ik het kan, kan jij het zéker!!
Christ. Sterkte gozer. Bij mij gaat het verrassend makkelijk tot nog toe. Houden zo denk ik dan maarquote:Op donderdag 12 februari 2009 18:51 schreef navvy het volgende:
Zo, halverwege dag 2! Had maar een paar moeilijke momenten:
- 7.30 bij de koffie
- 8.30 toen ik de file inreed
- 10.30 dagelijkse rookafspraak met mijn collega die erg veel weg heeft van mijn ideale niet roken juf
(zie plaatje een paar posts hierboven)
- 13.00 na de lunch
- 15.00 zie 10.30
- 17.30 na het werk toen ik in de auto stapte
Tussen bovengenoemde momenten had ik het nog wel een paar keer moeilijk maar ik ga lekker door. Nu ga ik eerst even op mijn hoofd staan.
ik ben gestopt op 11 oktoberquote:Op donderdag 12 februari 2009 21:35 schreef Mylene het volgende:
Ladyxima en VeerMans, wat is jullie stopdatum?
Lijst is verder up-to-date.
Ben je labiel? Jij? Zo kom je helemaal niet over met je toverdrankje en je peptalk. Zet hem op hè.quote:Op donderdag 12 februari 2009 20:45 schreef Greys het volgende:
Noek! Ik zou geloof ik ook wel pillen willen!
Maar ik blijf het nog even stug volhouden zonder. Misschien dat het labielo-karakter dat mijn deel is geworden mij eerdaags weer gaat verlaten. Op hoop van zegen dan maar![]()
Nou, ik hèb zo mijn momenten momenteelquote:Op donderdag 12 februari 2009 22:16 schreef Noek het volgende:
[..]
Ben je labiel? Jij? Zo kom je helemaal niet over met je toverdrankje en je peptalk. Zet hem op hè.
Als je het echt moeilijk hebt, kun je natuurlijk altijd de huisarts bellen. Je gaat hoe dan ook niet opgeven want je doet het verdomde goed.
Ja, niet-rokend kan jij die stinkluiers dan ook weer beter ruiken.quote:Op donderdag 12 februari 2009 22:29 schreef navvy het volgende:
Ik verander niet graag van genre dus blijf bij Marco B. Tevens kan het mij niet theatraal genoeg dus uit mijn laptopje schalt nu: "Ik leef niet meer voor jou'. Maarre, ik ga scheel zien van de ontwenningsverschijnselen, tevens wilde ik net een koken-en-stomen maaltijd 30 minuten grillen. Gelukkig is mijn dagelijkse rookdate morgen vrij, ze zat al flauwe geintjes te maken. Misschien moet ik haar maar zwanger maken, kan ze zelf ook niet meer roken.
Geloof me, dat gaat door merg en beenquote:Op donderdag 12 februari 2009 23:05 schreef Greys het volgende:
[..]
En ik heb afgelopen zondag heel dramatisch en Oscar-waardig 'Ik ben oohoohooook belangrijhijhijjjjjjjjk! gejengeld tegen Heer G. So not me!
[..]
Ik deed er zelfs een traan bijquote:Op donderdag 12 februari 2009 23:13 schreef navvy het volgende:
[..]
Geloof me, dat gaat door merg en been
Grammy lifetime achievement award- waardig. Maarre, overdaad schaadt he!quote:
Koop melatonine tabletten als je slaapproblemen hebt. Serieus. Ik werd ook helemaal labiel van het niet kunnen slapen en dat onrustige gevoel. Overdag vind ik het niet erg maar niet als ik wil pittenquote:Op donderdag 12 februari 2009 23:32 schreef navvy het volgende:
Je moet nog een paar dagen wachten om me enthousiast te maken over geen sigaretten en fris en steamy voelen etc. etc. Ik ga zo slapen maar voel m'n hart in m'n keel kloppen en vraag me af of je van het haar van Megamindy ook een lekker shaggie kan draaien.............niet dat ik shag rookte maar het rookt! Volgens mij moet ik een glaasje cola nemen!
Volgens mj had je het verkeerde plaatjequote:Op donderdag 12 februari 2009 23:35 schreef Greys het volgende:
Een paar keer heel diep in en uitademen en een glaasje cola inderdaad.
Verzuipen dat kreng!
En kom op, laat je niet voor de gek houden, het is niet groter of sterker dan jij.
[ afbeelding ]
Volgens mij bij de Etos om de hoek, gewoon een natuurmiddeltje die ook nog eens werkt.quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:42 schreef navvy het volgende:
Kan je melatonine ook gewoon kopen bij de apotheker? Ben alleen bekend met temazepam, maar dat is een paardenmiddel wat ik nu wel kan gebruiken....
Volgens etos.nl zijn er nu geen filialen open......en dan noemen ze dit een 24-uurs economie. Thx voor de tip en ik ga nu op bed liggen!quote:Op vrijdag 13 februari 2009 00:05 schreef jogy het volgende:
[..]
Volgens mij bij de Etos om de hoek, gewoon een natuurmiddeltje die ook nog eens werkt..
Trusten.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 00:08 schreef navvy het volgende:
[..]
Volgens etos.nl zijn er nu geen filialen open......en dan noemen ze dit een 24-uurs economie. Thx voor de tip en ik ga nu op bed liggen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 13 februari 2009 02:13 schreef lynda het volgende:
2 maanden!![]()
zelfs nu na hoop *ik mis of zie de alcoholistische smileys niet* gezuip en alles en in rookkroeg geweest geen trek in peuk!Het helpt alleen niet bij het opstellen van een begrijpelijk zin, maar het is je vergevenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar je bent óók belangrijk!quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou, ik hèb zo mijn momenten momenteelIk heb bijvoorbeeld een aangeboren grafhekel aan strijken, maar als er nu ook maar een strijkplank in mijn blikveld komt heb ik werkelijk de neiging hem door het raam te smijten. En ik heb afgelopen zondag heel dramatisch en Oscar-waardig 'Ik ben oohoohooook belangrijhijhijjjjjjjjk! gejengeld tegen Heer G. So not me!
Ja, maar dat zijn meestal gereformeerde mensen die elke zondag in de kerk zitten, zo blijktquote:Op vrijdag 13 februari 2009 09:58 schreef Noek het volgende:
Vinden niet rokers, niet rokers leuker dan rokers?
*stilquote:Op vrijdag 13 februari 2009 10:12 schreef jogy het volgende:
En dit was mijn motivational speech of the day!
Goed, nog steeds een beetje jeuk in mijn ingewanden en ietwat onrustig maar geen echte momenten van 'IK WIL NUUUUUUUUU! EEN PEUK!' Dat scheelt al een stuk. En dat onrustige gevoel is ook alleen maar de stervensdans van dat nicotinebeestje, is binnen een weekje wel weg.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 10:15 schreef Noek het volgende:
[..]
*stil
Mooi!![]()
Gaat het goed met het niet roker zijn?
Ok ik ben nu niet roker. Stiekum vind ik rokers nog steeds leuk. Een beetje dwars zijn is toch altijd leuker dan stijf in het gareel lopen.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 09:58 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar je bent óók belangrijk!Verder zit je wel goed in je cyclus want je omschrijft mij in mijn dodelijke pms-fase terwijl ik gewoon rook. De strijkplank heb ik al eens door de kamer gesmeten terwijl ik riep dat ik NOOIT meer op vakantie zou gaan. Was vakantiestress.
Maar wil je in je labiele momenten ook een sigaret? Dat is natuurlijk het belangrijkste. Labielo's ftw, wat mij betreft.
![]()
Ik moet nog uit mijn hoofd zien te krijgen dat rokers leuker zijn dan niet rokers. Dat vind ik namelijk.![]()
Vinden niet rokers, niet rokers leuker dan rokers?
Maar zie, jij bent een ex-roker. Da's dan toch weer anders vind ik. Vanuit de basis ben je dan al leuk.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 10:21 schreef Maes het volgende:
[..]
Ok ik ben nu niet roker. Stiekum vind ik rokers nog steeds leuk. Een beetje dwars zijn is toch altijd leuker dan stijf in het gareel lopen.
Rokers zijn niet cool als ze net gerookt hebben en hun adem in mijn gezicht blazen dat vind ik na een jaar niet rokern echt blèh. Het is ook niet cool als ik op zaterdagmorgen (tis winter en het sneeuwt een beetje) in de stad iets ga drinken bij Floor en er dan echt mensen op het terras zitten omdat ze moeten roken.
En Noek ik denk dat jouw niet rokende vriend (dat heb ik toch goed gelezen?) erg blij zal zijn met jouw frisse niet rokende zoenen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |