Op iemand die je nog nooit ontmoet hebt?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:33 schreef dawg het volgende:
[..]
Jij bent verliefd zou je bijna denken. Als je MLI's fobo leest dan.
Laat maar, anders krijg ik ruzie met MLIquote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:36 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Ja, hee. Ik ben niet helemaal nieuw maar dit snap ik even niet hoor.
Niet allemaal, die van MLI natuurlijk.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:34 schreef MNR het volgende:
[..]
Jij bent er blijkbaar ook veel bij betrokken, dat je ze allemaal leest
Ik had al zo'n vermoeden ja. Nou laat me maar weten wanneer je vlucht isquote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:34 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Moet ik toch de taal gaan oefenen in brazilie ben ik bang
Ik ben daar heel terughoudend in. Maar het klikt via internet wel erg goed. Ik verzeker je dat van verliefdheid geen sprake is. Waardering en nieuwsgierigheid wel.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:33 schreef dawg het volgende:
[..]
Jij bent verliefd zou je bijna denken. Als je MLI's fobo leest dan.
Het is zijn ex.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:36 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Hoe weet je zo zeker dat van dat sterretje nog geen rondje gemaakt is.
"zou je bijna denken."quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:36 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Op iemand die je nog nooit ontmoet hebt?
Dat vind ik altijd zo vreemd
Ik had bedacht dat jij de taal al prima sprak en je ticket dus niet nodig zou hebbenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:37 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Ik had al zo'n vermoeden ja. Nou laat me maar weten wanneer je vlucht is
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:32 schreef Em.ster het volgende:
Waarschijnlijk iets met sterren.
huh?quote:
Nou mooi toch. MLI is tof.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:37 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Ik ben daar heel terughoudend in. Maar het klikt via internet wel erg goed. Ik verzeker je dat van verliefdheid geen sprake is. Waardering en nieuwsgierigheid wel.
Ik wil een avatar met donkerpaarse achtergrond, sterren die twinkelen, mijn naam die door het beeld schuift of zo.quote:
Helaas is het ticket niet over te zetten op een andere naamquote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:38 schreef JonKeL het volgende:
[..]
Ik had bedacht dat jij de taal al prima sprak en je ticket dus niet nodig zou hebben
Wel aardig van je dat je je reisje op offert om mij de taal te leren kennen.
Ik zie sterretjes.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:38 schreef rival het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh ja, jij hebt haar ook op MSN, hè?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:37 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Laat maar, anders krijg ik ruzie met MLI![]()
En dat wil ik niet met je!![]()
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:40 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Ik wil een avatar met donkerpaarse achtergrond, sterren die twinkelen, mijn naam die door het beeld schuift of zo.
quote:Uw zoekbewerking - Ik wil een avatar met donkerpaarse achtergrond, sterren die twinkelen, mijn naam die door het beeld schuift of zo. - heeft geen overeenkomstige documenten opgeleverd
Eigenlijk he, zou ik in JB's plaats behoorlijk boos worden om zo'n opmerking, gezien het feit dat jullie kennelijk regelmatig met elkaar het nest in duiken. Maar dat zal wel bekrompen zijn "want het is een geintje"quote:
Vraag maar MLI die weet vast wel hoe dat moet.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:40 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Ik wil een avatar met donkerpaarse achtergrond, sterren die twinkelen, mijn naam die door het beeld schuift of zo.
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:42 schreef Em.ster het volgende:
[..]
Oh ja, jij hebt haar ook op MSN, hè?
(Moet ik me daar zorgen over maken?.)
Daar was ik al bang voor, ik heb dus voor de zekerheid geregeld dat ik vandaag met spoed mijn personalia kan laten wijzigenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:41 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Helaas is het ticket niet over te zetten op een andere naam
Dat onderste plaatje, donkerpaars i.p.v. zwart. Dan sterren die verdwijnen, wat overblijft twinkelt terwijl Em.ster door het beeld schuift of zoiets?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:38 schreef rival het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ben het stiekem wel met je eens...quote:Op vrijdag 30 januari 2009 15:42 schreef Ripley het volgende:
Eigenlijk he, zou ik in JB's plaats behoorlijk boos worden om zo'n opmerking, gezien het feit dat jullie kennelijk regelmatig met elkaar het nest in duiken. Maar dat zal wel bekrompen zijn "want het is een geintje"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |