Er zijn ernstige ziektes die je kunt oplopen en het risico is bij typetjes als Natalee natuurlijk veel groter.quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:25 schreef duikkie het volgende:
[..]
overgretige meiden zijn niet per def. besmet hoor, meestal hebben ze door schade en schande altijd een condoom bij en dat had natalee nou net niet.
Hello Caesu:quote:Op dinsdag 3 februari 2009 22:31 schreef Caesu het volgende:
bedankt voor de samenvatting.
hoewel ik lees en post op SM snapte ik totaal niet wat er nu aan de hand is met die fuik en dat CnG forum.
boeide me ook niet zo. want het turen naar menselijk resten op die wazige fuikfoto's vind ik behoorlijk pervers.
en forum wars zijn al helemaal slaapverwekkend.
ergens denk ik dat er daar een paar in diep zwart gat vallen als de hele zaak opgelost is.
dan moeten die iets anders vinden om hun tijd mee te vullen.
daarom zullen die wel met geen enkele oplossing akkoord gaan en doorgaan totdat iedereen met de Nederlandse nationaliteit achter de tralies zit.
9cm..LOL!!!!!!!How much longer can they post the same thing over and over again?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 23:03 schreef johan555 het volgende:
[..]
Ja dat gezeik over die fuik duurt nu al een week of 6
Ik was de eerste die er een schedel in zag ha ha
Maar bij nader onderzoek bleek het toch niet te kloppen
Als het een schedel was dan was de doorsnee maar 9 cm
Ik heb zelfs de foto opgestuurt naar een duikbedrijf en die zeggen dat het een caribische crab is
die heeft net zoals een slak een soort behuizing .
De kikker fokt iedereen op met haar theorie
Het beste Caesu is : posten wat je wil posten
Voor mij is het echt indrukwekkend om te zien hoe sommige mensen een forum binnen komen, zich eerst nogal voorzichtig uitdrukken en naief lijken om vervolgens hun jasje uit te trekken en zo te laten zien wie ze werkelijk zijn.quote:Op donderdag 5 februari 2009 07:26 schreef yyentle het volgende:
[..]
Natalee ging op de bar ging liggen en vroeg de barkeeper drank haar navel te doen (de barkeeper had het zo vaak gedaan, wist precies wat hij moest doen). Daarna vroeg ze aan de daar aanwezige mannen de drankjes eruit te likken.
![]()
Zulke meisjes worden meestal niet verkracht door jongens die dat gezien hebben.![]()
Die zijn veel te bang iets op te lopen van zo'n overgretige meid.
Datzelfde zegt men bij de malle aapies over jou bassiequote:Op donderdag 5 februari 2009 16:47 schreef bastibro het volgende:
Voor mij is het echt indrukwekkend om te zien hoe sommige mensen een forum binnen komen, zich eerst nogal voorzichtig uitdrukken en naief lijken om vervolgens hun jasje uit te trekken en zo te laten zien wie ze werkelijk zijn.
Een giftige slang![]()
Net als Petje, die zich dientengevolge al een aantal keren een andere naam heeft aangemetenquote:Op donderdag 5 februari 2009 12:36 schreef JoBuster het volgende:
LOL![]()
pas jij maar op yyentle met het bezoedelen van het perfekte engeltje Natalee, voor je het weet heb je de hele I-stent-wiz-the-gurrul posse achter je aan
Just put a goat wool sock in it Bastibro.quote:Op donderdag 5 februari 2009 16:58 schreef bastibro het volgende:
Net als Petje, die zich dientengevolge al een aantal keren een andere naam heeft aangemeten
Het is helemaal niet mijn bedoeling om Natalee te bedoezelen: het gaat om de feiten.quote:Op donderdag 5 februari 2009 12:36 schreef JoBuster het volgende:
LOL![]()
pas jij maar op yyentle met het bezoedelen van het perfekte engeltje Natalee, voor je het weet heb je de hele I-stent-wiz-the-gurrul posse achter je aan
Alles is mogelijk he!quote:Op donderdag 5 februari 2009 16:58 schreef bastibro het volgende:
[..]
Net als Petje, die zich dientengevolge al een aantal keren een andere naam heeft aangemeten
http://www.minbzk.nl/vertegenwoordiging-aruba/dequote:De Vertegenwoordiging van Nederland in Aruba valt onder het Directoraat-Generaal Bestuur en Koninkrijksrelaties, dat deel uitmaakt van het Nederlandse Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties.
quote:Op donderdag 5 februari 2009 21:46 schreef JoBuster het volgende:
Spannend allemaal boys maar wat heeft het in jezusnaam te doen met Natalee Holloway's verdwijning?
http://www.amigoe.com/artman/publish/artikel_52388.phpquote:PG is oliemannetje
In het verslag staan belastende verklaringen over premier Oduber, diverse ministers en advocaat Hendrik Croes, broer van minister Croes. De advocaat en oud-minister van Justitie is degene die volgens VNO ‘met de volgende spelers en rollen het politieke spel met Nederland invult’: “Nel Oduber stelt zich gematigd coöperatief op en verontschuldigt zich steeds voor het gedrag van Rudy Croes bij Nederland. (…) Hendrik blijft ten allen tijde op de achtergrond, maar is uiteraard de architect van het spel. Let wel; samen met Oduber bedenkt hij de strategie. (…)Rudy (minister Rudy Croes, red.) vervult de ramkoers-rol en zet de toon op scherp teneinde het erfgoed van Betico te bewaken en dus het electoraat tevreden te houden. Minister Wever (van Volksgezondheid, Milieu, Administratieve- en Vreemdelingenzaken, red.) voedt de nationalistische gevoelens van het electoraat.”
Ook de zonen van Hendrik en premier Oduber worden in het VNO-verslag genoemd. Edward Croes vervult een ‘meer fysieke rol’ door mensen te intimideren samen met Oduber’s zoon die onlangs een wapenvergunning kreeg ondanks negatief advies van het Arubaanse politiekorps.
Ook de nieuwe procureur-generaal van Aruba wordt niet ontzien. VNO spreekt van ‘het oliemannetje die publiekelijk streeft naar samenwerking, minister Croes een ongeleid projectiel noemt en ondertussen de plannen van Hendrik uitvoert.’
De MEP zal volgens de Nederlandse Vertegenwoordiging op Aruba dan ook de komende tijd ‘meer op ramkoers richting Nederland gaan, op instructies van Hendrik Croes.’ De advocaat zou volgens VNO ook het idee geleverd hebben om hakenkruizen te gebruiken tijdens de demonstraties tegen de Ronde Tafel Conferentie in december vorig jaar.
Ooohh je bedoelt de zaak in ogenschouw nemen met een alu-hoedje opquote:Op donderdag 5 februari 2009 21:50 schreef Caesu het volgende:
scheiding der machten. corruptie. doofpotten.
probeer the big picture te zien.
ik vind de politiek gewoon net iets interessanter dan het eindeloos blijven herhalen van discussies over tijdlijnen en verhoorverslagen en fuiken en forum-oorlogen en weet ik veel wat er allemaal nog meer gepost wordt want ik lees het al lang niet meer.quote:Op donderdag 5 februari 2009 22:05 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Ooohh je bedoelt de zaak in ogenschouw nemen met een alu-hoedje op![]()
Kom op Caesu zo'n weekberichtje zegt helemaal nix daar zijn er plenty van, vanuit verschillende oorden maar die komen niet allemaal aan de oppervlakte.
Een storm in een vingerhoedje zou ik zo zeggen...............................NEXT
Dittoquote:Op donderdag 5 februari 2009 22:19 schreef Caesu het volgende:
ik vind de politiek gewoon net iets interessanter dan het eindeloos blijven herhalen van discussies over tijdlijnen en verhoorverslagen en fuiken en forum-oorlogen en weet ik veel wat er allemaal nog meer gepost wordt want ik lees het al lang niet meer.
Exactly my point Caesu, het heeft nix nada nul te maken met Natalee derhalve hoort het niet hier.quote:heeft allemaal weinig met de Natalee-zaak te maken.
Dream-on Caesu, een Rijksrecherche onderzoek is net zo waarschijnlijk als de door jou voorspelde machtsovername door die griezel Wilders.quote:maar elke keer komt een Rijksrecherche-onderzoek naar het justitieapparaat op Aruba weer een stapje dichterbij.
die analyse die de VNO maakt over de PG en zijn rol in de plannen van Hendrik Croes/Nelson Oduber is behoorlijk stuitend. laat nog maar eens op je inwerken wat daar eigenlijk gezegd wordt.
ik voorspel helemaal geen machtsovername door Wilders. ik moet er ook niet aan denken.quote:Op donderdag 5 februari 2009 22:33 schreef JoBuster het volgende:
Dream-on Caesu, een Rijksrecherche onderzoek is net zo waarschijnlijk als de door jou voorspelde machtsovername door die griezel Wilders.
Niets ten nadele van je interessante info mbt politiek Den Haag, maar je conclusies zijn meestal wide-of-the-mark en doorspekt met een wel heeeeellll errug rechts van het midden politieke voorkeur.
Semantics caesu, je posts her en der spreken dat tegen.quote:Op donderdag 5 februari 2009 22:47 schreef Caesu het volgende:
ik voorspel helemaal geen machtsovername door Wilders. ik moet er ook niet aan denken.
wel dat z'n partij garen spint bij de slappe houding van de regering tegenover Aruba.
maar de CDA schuift wel langzaam in de richting van Wilders en de VVD.
en "rechts van het midden politieke voorkeur"? daar herken ik me niet in.
Welnee het verdwijnen van een dronken breezer op Aruba heeft niets te maken met (staatsrechtelijke) problemen in/met de West.quote:en de corruptie en de scheiding der machten en het optreden van de PG en de minister van justitie heeft wel zeker met de Natalee-zaak te maken.
Ja als, als,als, als m'n tante een l*l had gehad dan was het m'n oom geweest.quote:als de PG Croes-Fernandes in 2005 daadkrachtig had opgetreden had de zaak al lang opgelost kunnen zijn.
Paul van der Sloot was trouwens secretaris van het kabinet van de PG voordat Croes-Fernandes aantrad en heeft bijgedragen aan de herziening van het wetboek van strafrecht van Aruba in de jaren 90.
niet gek dus dat er handen boven z'n hoofd en dat van z'n zoon worden gehouden.
maar ja, dat is zeker allemaal te ver gezocht.
ik ben dan benieuwd of je mij zo'n post kan aandragen.quote:Op donderdag 5 februari 2009 23:08 schreef JoBuster het volgende:
[..]
Semantics caesu, je posts her en der spreken dat tegen.
Nu is er natuurlijk niets tegen PVV, Wilders of Brinkman supporter te zijn, maar waarom dat ontkennen??
[..]
tja, conspiracy. ik weet niet of jij het post want 90% van de berichten in deze topics sla ik over.quote:Welnee het verdwijnen van een dronken breezer op Aruba heeft niets te maken met (staatsrechtelijke) problemen in/met de West.
[..]
Ja als, als,als, als m'n tante een l*l had gehad dan was het m'n oom geweest.
Inderdaad het is allemaal een beetje te ver gezocht caesu, er zijn veel en veel betere verklaringen omtrent de verdwijning van Natalee dan de grote Aruba-conspiracy die jij aanhangt.
gaan we weerquote:Op donderdag 5 februari 2009 11:36 schreef yyentle het volgende:
[..]
Er zijn ernstige ziektes die je kunt oplopen en het risico is bij typetjes als Natalee natuurlijk veel groter.
Duikkie, het is goed dat je er zo diep op bent ingegaan.![]()
De vriendinnen van Natalee vertellen dat Natalee zich al voor Joran binnenkwam liet aflikken door verschillende mannen.![]()
De kans dat de jongens Natalee hebben verkracht wordt (met de wetenschap wat Natalee allemaal deed en dat wisten die jongens ook) steeds kleiner: dit omdat de meeste jongens toch wel een beetje vies van en huiverig voor types als Natalee zijn.
Enne, Joran zegt het zelf al he!
quote:Op donderdag 5 februari 2009 11:36 schreef yyentle het volgende:
[..]
Er zijn ernstige ziektes die je kunt oplopen en het risico is bij typetjes als Natalee natuurlijk veel groter.
Duikkie, het is goed dat je er zo diep op bent ingegaan.![]()
De vriendinnen van Natalee vertellen dat Natalee zich al voor Joran binnenkwam liet aflikken door verschillende mannen.![]()
De kans dat de jongens Natalee hebben verkracht wordt (met de wetenschap wat Natalee allemaal deed en dat wisten die jongens ook) steeds kleiner: dit omdat de meeste jongens toch wel een beetje vies van en huiverig voor types als Natalee zijn.
Enne, Joran zegt het zelf al he!
Ach johan maak je toch niet zo druk jochie, yyentle heeft gewoon een eigen theorie omtrent de gebeurtenissen in 2005 en die is net zo valide als al die onzinverhalen die jij hier te pas en te onpas uitkraamt.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:01 schreef johan555 het volgende:
Er zijn ernstige ziektes die je kunt oplopen en het risico is bij typetjes als Natalee natuurlijk veel groter.
Blijf je nou doorgaan met je smerige berichten ?
En steeds dat gezemel over die 2 broertjes ?
Je hebt toch een eigen topic daarover ? of komt daar niemand ?![]()
Of is je bedoeling dat het niet meer over joran gaat en probeer je de boel om te leiden ?
Je achterban van RU zal wel hevig om je moeten lachen dat je dit allemaal "durft" te posten
Natalee's vriendinnen vertellen dat, niet ik.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:01 schreef johan555 het volgende:
Blijf je nou doorgaan met je smerige berichten ?
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 14:31 schreef JoBuster het volgende:
Trouwens yyentle wat hoor ik nu, heb jij een achterban, wat leuk vertel eens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |