quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:26 schreef peaceman het volgende:
Ik blijf nog steeds bij Rick als Mol. Moet gezegd dat Viviënne (. ik wil ook wel met haar in een tent) ook verdacht is bij mij.
Vandaag kon je gerust veel geld ophalen als Mol. Je wist dan immers wat er verder ging gebeuren...quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:29 schreef pfaf het volgende:
[..]Viv Zo mag ik haar noemen
heeft al zoveel geld opgehaald, dat kán toch bijna niet meer?
Als je het daarna weer jat, kan je best een hoop binnenhalen hoor,quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:29 schreef pfaf het volgende:
[..]Viv Zo mag ik haar noemen
heeft al zoveel geld opgehaald, dat kán toch bijna niet meer?
Dat is inderdaad zo. En kisten openmaken had iedereen gekund, dus kon ze de schijn ophouden. Met die autorace had ze echter ook al een smak geld binnengehaald...quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
Vandaag kon je gerust veel geld ophalen als Mol. Je wist dan immers wat er verder ging gebeuren...
Ook toen wist de mol al dat deze aflevering eraan zat te komen.... trouwens... vond je het niet verdacht dat haar auto niet startte?quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:33 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat is inderdaad zo. En kisten openmaken had iedereen gekund, dus kon ze de schijn ophouden. Met die autorace had ze echter ook al een smak geld binnengehaald...
Wat, je wist dat Sebas zijn broek zou laten slingeren?quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
Vandaag kon je gerust veel geld ophalen als Mol. Je wist dan immers wat er verder ging gebeuren...
Dat niet perse, maar met die flipperkast was de kans wel erg groot dat er geld verloren zou worden. Dat hebben ze echt wel getest! De mol kan er trouwens wel attent op gemaakt zijn, dat Sebastiaan slordig is met zijn spullen.quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:37 schreef TheDenialTwist het volgende:
[..]
Wat, je wist dat Sebas zijn broek zou laten slingeren?
Je kon toch duidelijk zien dat hij het steeds gewoon los in z'n broek stopte. En je slaapt niet in die broek lijkt me. De mol wist dat ze in tentjes gingen slapen ga ik vanuit.quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:37 schreef TheDenialTwist het volgende:
[..]
Wat, je wist dat Sebas zijn broek zou laten slingeren?
Dat lachje iddquote:Op donderdag 29 januari 2009 21:25 schreef -SG- het volgende:
'Ik en Dennis werden vandaag genegeerd![]()
... Misschien komt dat omdat we allebei 1000 euro hebben verloren
.... Ja ik denk dat het daar aan ligt
'
![]()
![]()
![]()
Weet ik niet, maar ik vind het wel een beetje apart dat ze het allemaal zo makkelijk over zich heen laat gaan. Of er staat echt zo weinig in, dat het 'r geen zak boeit..quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:53 schreef Veerboot het volgende:
Ik heb trouwens helemaal niets meer over dat boekje van Froukje gehoord? Hoe is dat verder opgelost?
Eenschquote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:02 schreef VoreG het volgende:
Blijft lastig deze serie..
Volgende week mag Jon eruit vliegen, wat erger ik mij kapot aan die vent. Constant aan het zeiken en janken..
in zijn handbagage wellichtquote:Op donderdag 29 januari 2009 22:12 schreef Remzz het volgende:
[..]
Dennis met zijn muts. Alsof Anniek en Hans die hebben opgehangen in de bus.
En in het begin begon Jon te bekvechten een beetje met Rickquote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:02 schreef VoreG het volgende:
Blijft lastig deze serie..
Volgende week mag Jon eruit vliegen, wat erger ik mij kapot aan die vent. Constant aan het zeiken en janken..
nou ik zat er toevallig op te letten deze aflevering....quote:Op donderdag 29 januari 2009 23:41 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Je kon toch duidelijk zien dat hij het steeds gewoon los in z'n broek stopte. En je slaapt niet in die broek lijkt me. De mol wist dat ze in tentjes gingen slapen ga ik vanuit.
Suggereert dat Froukje haar test gezet heeft op Paula, of in ieder geval Paula als één van haar hoofdverdachten heeft. Tijdens de eerste opdracht van de aflevering erna zegt ze:quote:Ik vind Paula echt énorm verdacht weer vandaag. Wéér was zij niet in staat om duidelijk contact te maken. En dat had ze natuurlijk ook in de opdracht met de telefoons. Daar kon ze ook geen contact maken, dus dat maakt haar erg verdacht
Zo tegenstrijdig als maar kanquote:Ik heb Paula opgeschreven, want ik denk ook dat ze wegmoet vandaag. Of het strategisch heel slim is, ik denk het niet, want ik verdenk haar namelijk niet erg en ik kan natuurlijk beter een naam opschrijven van iemand die ik enigszins verdenk, zodat die in ieder geval een vraag fout heeft. Maar ik vond de kans zo klein, dat ik eigenlijk voor het geld heeft gekozen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |