Bekhouwequote:
Ikheb helemaal geen probleem met in de randstad wonen. Zit zo op de A44 richting A'dam/Den Haag.quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:56 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik hier weg wil
Dat is toch die snelweg die vaak vol staat. Of is dat de A4?quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:04 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Ikheb helemaal geen probleem met in de randstad wonen. Zit zo op de A44 richting A'dam/Den Haag.
Beide natuurlijk hequote:Op donderdag 29 januari 2009 21:08 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat is toch die snelweg die vaak vol staat. Of is dat de A4?
Ik zou, als k jou was, een bus nemen naar t stationnetje, kan je meteen foto makenquote:
Ja, dat is min of meer dezelfde plek toch??quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:13 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Ik zou, als k jou was, een bus nemen naar t stationnetje, kan je meteen foto maken
Scheelt je zo weer een kwartier lopenquote:Op donderdag 29 januari 2009 21:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, dat is min of meer dezelfde plek toch??
OK spreken we daar afquote:Op donderdag 29 januari 2009 21:17 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Scheelt je zo weer een kwartier lopenEn genoeg leuke dingetjes daar in de buurt voor koffie
Waarom?? Daar ook al gezeik??quote:Op donderdag 29 januari 2009 20:44 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ut - Ledn via gouda - den haag?
Fles heeft soms wel leuke huisgenotes.quote:
Zoals na drie recente wissels iddquote:Op donderdag 29 januari 2009 21:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Fles heeft soms wel leuke huisgenotes.
* Dr_Flash houdt hand voor Jupitermaan.quote:
Daarom, trio met Pien en wie niet weg is, is gezien!quote:Op donderdag 29 januari 2009 21:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zoals na drie recente wissels idd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |