linksback is ie toch tegenwoordig?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:30 schreef Radegast het volgende:
[..]
Als je Goossens een kans wil geven, op welke positie dan? En wie moet er dan uit?
Idd, Goossens heeft veel aanvallende impulsen en een goed afstandsschot, ik zou 'm graag bezig willen zien in een thuiswedstrijd tegen een Volendam of a.s. dinsdag tegen Heracles bijv. Maar misschien overschat ik hem wel, aangezien Marco Schilder opstelde.quote:
Dat lees ik ook weleens ja. Toch ga ik er maar vanuit dat hij niet kan verdedigen.quote:
Weet niet of deze vergelijking hier al geplaatst was, maar ik kan hierdoor toch wel weer even lachenquote:Feyenoorders in top100:
24. Giovanni van Bronckhorst – 2.100.000
31. Denny Landzaat – 1.600.000
31. Roy Makaay – 1.600.000
40. Tim de Cler – 1.300.000
42. Kevin Hofland – 1.200.000
53. Theo Lucius – 810.000
58. Henk Timmer – 780.000
61. Jonathan de Guzman – 720.000
88. Luigi Bruins – 450.000
Totaal: 10.560.000 euro 30. Ibrahim Afellay – 1.700.000
Ajacieden in top100:
23. Maarten Stekelenburg – 2.200.000
39. Urby Emanuelson – 1.350.000
44. Evander Sno – 1.100.000
62. Ismail Aissati – 710.000
88. Rob Wielaert – 450.000
95. Dennis Gentenaar – 420.000
Totaal: 6.230.000 euro
Waar staat de complete lijst?quote:Op vrijdag 30 januari 2009 00:57 schreef finsdefis het volgende:
[..]
Weet niet of deze vergelijking hier al geplaatst was, maar ik kan hierdoor toch wel weer even lachenLandzaat die misschien een paar wedstrijden gespeeld heeft bijv., om over Lucius en de Cler nog maar te zwijgen qua prestaties.
Overigens vind ik 2.2 miljoen voor Stekelenburg ook best veel.. Ben benieuwd wat Suárez, Sulejmani en Gabri verdienen.
quote:80. Bas Roorda – 500.000
Staan ze tegenwoordig weer online? Vond het altijd zulke relaxte columns, maar nu staan ze nooit meer onlinequote:Op donderdag 29 januari 2009 22:12 schreef kevin6188 het volgende:
Ik zou trouwens fucking eens in de twee weken op dinsdagavond willen spelen. 20.45 Dan in plaats van 20.15 uur.![]()
Staanplaats - Irritaties
[..]
quote:Jong Feyenoord wint met 2-0 van Jong Ajax
Jong Feyenoord heeft donderdagavond ten koste van Jong Ajax de kwartfinale van het bekertoernooi voor beloftenelftallen bereikt. De Rotterdammers versloegen in De Kuip onder het toeziend oog van ruim tweeduizend supporters de Amsterdammers met 2-0. Jordao Pattinama zorgde op slag van rust op schitterende wijze voor de openingstreffer, terwijl Luis Pedro halverwege de tweede helft met een rake kopbal de wedstrijd definitief besliste.
De samenstelling van de twee elftallen die aan de aftrap verschenen, liep behoorlijk uiteen. Waar Jong Feyenoord-trainer Alex Pastoor een verzameling van vijf eerstejaars senioren en zes A-junioren het veld instuurde, trad Jong Ajax aan met onder meer de ervaren Dennis Gentenaar, Kennedy Bakircioglu en Evander Sno.
Ondanks het verschil in leeftijd en ervaring bleef Jong Feyenoord de eerste helft eenvoudig overeind. Slechts via een vrije trap van Bakircioglu na tien minuten spelen werd de Amsterdamse opponent enigszins gevaarlijk. Verder kwamen de Rotterdammers voor de rust verdedigend nauwelijks in de problemen.
Feyenoord wist zelf wel de nodige mogelijkheden te scheppen, zonder Ajax-doelman Gentenaar echt op de proef te stellen. Pedro ontsnapte een paar keer behendig aan zijn directe tegenstander, onder meer ook na ruim twintig minuten. De rappe aanvaller bereikte de vlak voor het Amsterdamse doel staande Pattinama, die daar echter niet meer op gerekend had en zodoende Gentenaar niet in de problemen kon brengen.
Het duurde vervolgens tot vlak voor de rust voordat Feyenoord weer gevaarlijk werd. Het waren wederom Pedro en Pattinama die de hoofdrollen opeisten. Eerst dribbelde Pedro vanaf de achterlijn het zestienmetergebied binnen, waarna Gentenaar zijn inzet makkelijk op kon rapen. Nog geen minuut later had de doelman echter geen antwoord op een wonderschone lob van Pattinama. De aanvaller kreeg de bal door de lucht aangespeeld door Kelvin Leerdam, controleerde de bal knap en tikte de bal op schitterende wijze over de uitkomende Gentenaar.
Door de treffer van Pattinama begon Feyenoord met een 1-0 voorsprong aan de tweede helft, waarin Ajax de Rotterdammers slechts enkele minuten onder druk wisten te zetten. In tegenstelling tot in de eerste helft kwamen de gasten na de onderbreking wel tot kansen, maar de goed keepende Darley had steeds een antwoord.
Feyenoord deed fysiek onder voor hun tegenstander, maar compenseerde dit met werklust en veel strijd. Halverwege de tweede helft kwamen ook de kansen weer. Eerst had Pedro zijn vizier niet op scherp toen Pattinama hem de diepte in stuurde, maar even later na een vrije trap van de ingevallen Ricky van Haaren kopte hij wel raak. De A-junior zette voor vanaf de rechterkant en bediende de volledig vrijstaande Pedro op maat.
De volgende grote kans voor de thuisploeg liet niet lang op zich wachten. Manteiga speelde een paar minuten later Pedro knap vrij, liep zelf goed door en had de bal terug moeten krijgen, maar de maker van het tweede doelpunt ging zonder resultaat voor eigen succes.
Ajax probeerde in de slotfase nog wel iets terug te doen, kwam ook nog een enkele keer in de buurt van het Rotterdamse doel, maar wist Darley niet een keer echt te verontrusten. Feyenoord schoot op haar beurt nog twee keer vanuit de tweede lijn, maar eerst Van Haaren en vervolgens Pattinama zagen Gentenaar redding brengen.
Scoreverloop
42' 1-0 Pattinama
78' 2-0 Pedro
Scheidsrechter: Bakkelo
Geel: Van Stee, Kobussen
Opstellingen
Jong Feyenoord: Darley; Van Stee, Kobussen, Nieveld, Waisapij; Machek, Manteiga, Janota (72’ Van Haaren), Leerdam, Pattinama; Pedro
Jong Ajax: Gentenaar; Kappelhof, Mac Intosch (62’ Sneijder), Van der Meulen, Supusepa; Sno, Schell (46’ Zeegelaar), Danilo da Sousa; Bakircioglu, Manucharyan (46’ Castillion) en Martin
quote:Twente akkoord met Ajacied Goossens
John Goossens vervolgt zijn carričre zeer waarschijnlijk bij FC Twente. De Tukkers hebben een akkoord bereikt met de aanvaller over een contract voor 3,5 jaar, maar zijn nog met Ajax in onderhandeling over de transfersom.
De 21-jarige Goossens is bij Ajax nog niet doorgedrongen tot het eerste elftal, maar desondanks heeft FC Twente veel vertrouwen in de jongeling. De linksbuiten moet coach Steve McClaren aanvallend gezien wat extra opties geven.
FC Twente rekent er volgens het AD op dat het spoedig tot een akkoord komt met Ajax, waarna de transfer definitief afgerond zal worden. Behalve Twente had ook NEC belangstelling voor de jonge Ajacied.
Idd, en enorm veel stennis maken in de media!quote:
110% anti-Twente!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, en enorm veel stennis maken in de media!
9 miljoen is een beetje weinig he? Zeker omdat Twente hem wilt. Liever zie ik hem nu alsnog een kans krijgen binnen Ajax 1. Maar dat zal wel niet gebeuren. Beter proberen dan later weer voor enorm hoog bedrag terug kopen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 10:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, en enorm veel stennis maken in de media!
Het zal wel 4-3 worden gezien de "kwaliteiten" van beide verdedigingen.quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:09 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik heb vertrouwen in de wedstrijd tegen Heerenveen. En dat zeg ik niet snel.
quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:17 schreef w00h00 het volgende:
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk de nieuwe vlam van Wesley Sneijder
Beetje een plankquote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:17 schreef w00h00 het volgende:
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk de nieuwe vlam van Wesley Sneijder
Ja ze gaan scheidenquote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:25 schreef navigator het volgende:
Is Sneijder van zn wijf af dan?
Wat een lelijk spichtwijf trouwens, geeneens een plork wat die beentjes breken al bijna in tween nu ik naar die foto kijk
nu alleen nog dat bedrag op wedstrijddagen waarmaken!quote:Op vrijdag 30 januari 2009 11:28 schreef Noshiba het volgende:
6000 euro per dag voor stekelenburg, doet ie toch iets goed....
Voor een nachtje ok, maar geen vriendinwaardig materiaal helaas.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |