Had je bij de aanvraag pakje pesos mee moeten sturen was alles al geregeldquote:Op woensdag 4 februari 2009 19:02 schreef MoltiSanti het volgende:
kreeg van de universiteit te horen dat wat betreft mijn eigen universiteit alles in kannen en kruiken is. Nu is het wachten op UNAM, maar dat zal stilo-latino nog wel even op zich laten wachten.
quote:Op woensdag 4 februari 2009 22:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Had je bij de aanvraag pakje pesos mee moeten sturen was alles al geregeld
Inderdaad en met wat van dat papier werkt alles in Mexico ineens 10x sneller en is bijvoorbeeld rondrijden zonder kentekenplaten en dronken achter het stuur ook geen probleem meerquote:Op woensdag 4 februari 2009 22:41 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Die krengen zijn toch geen zak meer waard tegenwoordig
Is het nooit geweest hoor, ken geen enkele mexicaan(se) die nuchter blijft omdat ie moet rijden. Waar wel zowat de doostraf op staat hier is met drank over straat. Ze mogen je dan 36 uur in de cel gooien + boete, maar je kan ook je paspoort inleveren en paar duizend Pesos lappen, dan is het ook goed dat is wel de onofficiele manierquote:Op woensdag 4 februari 2009 22:52 schreef BlaZ het volgende:
[..]
rondrijden zonder kentekenplaten en dronken achter het stuur ook geen probleem meer
Inderdaad, wel ooit gestopt door de politie toen ik bij meidje in de auto zat die toch wel wat gedronken had. Vroeg meneer agent :heb je gedronken ? Zegt ze : nee. Agent : ok rij maar door.quote:Op donderdag 5 februari 2009 00:46 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Is het nooit geweest hoor, ken geen enkele mexicaan(se) die nuchter blijft omdat ie moet rijden. Waar wel zowat de doostraf op staat hier is met drank over straat. Ze mogen je dan 36 uur in de cel gooien + boete, maar je kan ook je paspoort inleveren en paar duizend Pesos lappen, dan is het ook goed dat is wel de onofficiele manier
Heerlijk dit land
Dat vroeg ik me dus ook al af... Misschien is zijn/haar naam wel afgeleid van San Blas, Nayarit.quote:
Zijn! haha, nee Sloveense naamquote:Op donderdag 5 februari 2009 05:17 schreef Quacker het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me dus ook al af... Misschien is zijn/haar naam wel afgeleid van San Blas, Nayarit.
Net ook nog naar huis gereden met wat cocktails op, geen punt.![]()
Veel sterkte alvast, maar profiteer vooral nog even volop van deze laatste Mexicaanse dagen hè!!quote:Op woensdag 4 februari 2009 20:39 schreef Vogue het volgende:
Nog 4 dagen en dan vlieg ik weer naar NL. Mexico City was fantastisch, had ik dat al gezegd?En als toetje op mijn rondreis was er een leuke, intelligente en knappe Colombiaan
Die heb ik achtergelaten in DF overigens (of hij heeft mij daar achtergelaten, het is maar hoe je het bekijkt ghehe)
Nu ben ik iedere avond van andere vrienden afscheid aan het nemen. Eergisteren de NL delegatie in Playa del Carmen gehad, gisteravond met een paar meiden hier in Cancun, vanavond ga ik wat drinken met mijn ex collega's, ga zo maar door. Ondertussen wil ik ook nog afschuwelijk bruin worden voor ik terugvlieg, dus ik ga nu maar gauw naar het strand
Hahahahaha, sterkte runaway.quote:Op maandag 9 februari 2009 07:20 schreef Elvislives het volgende:
Runaway heeft een serenade-specialist achter zich aan, dus die is hoogstwaarschijnlijk bezig met héle andere dingen...
quote:Op maandag 9 februari 2009 07:20 schreef Elvislives het volgende:
Runaway heeft een serenade-specialist achter zich aan, dus die is hoogstwaarschijnlijk bezig met héle andere dingen...
Lero lero!!!quote:Op donderdag 12 februari 2009 23:51 schreef Playita het volgende:
No manchas wat is het koud!!! Ik zit in nl op vakantie bij de familie maar jemig wat een kou! Het was NUL graden toen ik aankwam. Het is niet leuk!
Voor ontvoeringen hoef je als buitenlander niet bang te zijn, dat is namelijk te riskant aangezien de EU of Amerikaanse overheid zich ermee gaat bemoeien dan.quote:Op maandag 16 februari 2009 10:33 schreef MoltiSanti het volgende:
Was gisteren een stukje over Mexico op Radio 1.
http://www.radio1.nl/medi(...)endingen%2F15-23.wma @ 22.15
Voornamelijk over het feit dat de overheid de drugsoorlog aan het verliezen is, maar ook dat de ontvoeringen booming business zijn.
Nou heb ik eerder al eens een jaar in Colombia gezeten, dus ik ben niet voor één gat te vangen, maar merken jullie er wat van? Zullen vast wel gebieden zijn waar je niet moet komen, maar die heb je in Den Haag en Utrecht ook wel.
Ik veronderstel dat dat je daar in DF, net als in de meeste delen van Colombia vrij weinig van merkt.
Nou ja daar gaat het niet eens om. De drugsbendes zitten gewoon niet in Guadalajara en Monterrey, dat zijn namelijk geen grenssteden.quote:Op maandag 16 februari 2009 18:04 schreef Quacker het volgende:
En zoals Blaz zegt in die staten is het erg. Vooral de grensstreken zijn dat. Ook omdat er wat arme gezinnen wonen. Maar in een ontwikkelde stad zoals: D.F., Guadalajara en Monterrey. Heb je er niet echt last van ook omdat hier veel internationale bedrijven zitten, die ook wat bescherming willen.
Mee eens!quote:Op dinsdag 17 februari 2009 02:16 schreef runaway het volgende:
D.F. is gewoon superleuk!! Je niet zo van de wijs laten brengen door alle verhalen, gewoon goed opletten en vooral genieten!!
Echt ontzettend jammer dat er in Nederland zon negatief beeld hangt van Mexico!
Woon jij ook in D.F.??quote:Op dinsdag 17 februari 2009 03:47 schreef Quacker het volgende:
[..]
Mee eens!
En dat geld niet alleen voor D.F.
Neeeeee, Zapopan/Guadalajara FTW!quote:
Damn wat moet je met een Canadiense, als er latinas zijn.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 22:49 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
Net gister terug, na bijna vijf maanden Merida. Ik mis alles eraan al, en net het carnaval gemist ook. Hopelijk zie ik mijn Canadiense nog ergens anders terug!
Is alleen paspoort, ze heeft Russische en Mexicaans/Nicaraguaanse ouders.quote:Op woensdag 18 februari 2009 03:20 schreef Quacker het volgende:
[..]
Damn wat moet je met een Canadiense, als er latinas zijn.
Mja ieder zijn smaak natuurlijk.
Dan kan ze vast goed zuipenquote:Op woensdag 18 februari 2009 12:35 schreef AlexanderDeGrote het volgende:
[..]
Is alleen paspoort, ze heeft Russische en Mexicaans/Nicaraguaanse ouders.
Tequile en wodka tegelijk.quote:
Mooie inspiratie voor een borrachera!quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:42 schreef Elvislives het volgende:
Beter drinkt ze mezcal. Ik en Runaway hebben laatst een mooi gezegde geleerd:
"Para todo mal: Mezcal
Para todo bien: también
Y cuando no hay remedio: litro y medio"
Ik ga toch voor de tequila. Waarschijnlijk ook omdat dat dorpje Tequila op een steenworp afstand van hier ligt.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:42 schreef Elvislives het volgende:
Beter drinkt ze mezcal. Ik en Runaway hebben laatst een mooi gezegde geleerd:
"Para todo mal: Mezcal
Para todo bien: también
Y cuando no hay remedio: litro y medio"
in Colombia ben ik een heel jaar lang, door iedereen op straat altijd Mono genoemdquote:Op donderdag 19 februari 2009 07:36 schreef Elvislives het volgende:
Wat een onzin, al die Mexico reeksen. Of willen we persé geen reizigers hier, maar alleen Nederlandse inwoners van het land in dit topic?
En wat jij zegt "Don't call me gringo!" tyfus luipinches putos gringos, que se vayan y chinguen sus madres!
Het was al laatquote:Op donderdag 19 februari 2009 07:08 schreef Elvislives het volgende:
Post of 10 hierboven precies dezelfde vraag + antwoorden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |