Klein beetje maar hoor..quote:Op zondag 25 januari 2009 22:27 schreef toma het volgende:
[..]
-offtopic-
Heb je die pagina uit je maatschappijleerboek al ingescant?
morgen zal ik dat gaan doen.quote:Op zondag 25 januari 2009 22:27 schreef toma het volgende:
[..]
-offtopic-
Heb je die pagina uit je maatschappijleerboek al ingescant?
Dat gaat niets worden, gewoon van Wolfswinkel halen die speelt nu toch niet meer bij Vitesse en ze willen zelfs een nieuwe spits gaan kopen.quote:
Dus een spits die bij Vitesse het niet waar kan maken is wel goed genoeg voor Ajax?quote:Op zondag 25 januari 2009 22:44 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Dat gaat niets worden, gewoon van Wolfswinkel halen die speelt nu toch niet meer bij Vitesse en ze willen zelfs een nieuwe spits gaan kopen.
Een spits waar de nieuwe trainer het niet in ziet zitten. Gast is een groot talent en speelde voor zijn leeftijd prima en zal niet al te veel moeten kosten.quote:Op zondag 25 januari 2009 22:49 schreef toma het volgende:
[..]
Dus een spits die bij Vitesse het niet waar kan maken is wel goed genoeg voor Ajax?
quote:Op zondag 25 januari 2009 21:30 schreef toma het volgende:
[ afbeelding ]
Over 'te ver naar achter leunen bij het inschieten' gesproken.
Dat van Basten Vertonghen op het middenveld zette is niet meer dan logisch. Wie had hij er dan neer moeten zetten.quote:Op zondag 25 januari 2009 22:23 schreef Radegast het volgende:
[..]
is Enoh koning toch?
Wat jasza zegt over Vertonghen klopt, die had niet naar het middenveld gemoeten vandaag. Bassie heeft teveel geschoven in 't elftal (hij moest eigenlijk wel), hopelijk heeft hij ervan geleerd.
Dat Ajax op 9 geen adequate vervanger heeft voor Cvitanich is wel een probleem.
Sno, Schilder of Sarpong had gekund. Maargoed, achteraf lullen is makkelijk.quote:Op zondag 25 januari 2009 23:01 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Dat van Basten Vertonghen op het middenveld zette is niet meer dan logisch. Wie had hij er dan neer moeten zetten.
quote:NEC vangt bot bij Ajax voor Alderweireld
NEC meldde zich deze week in Amsterdam om Toby Alderweireld over te nemen. Mario Been wilde de verdediger graag voor de rest van het seizoen huren, maar kreeg een duidelijke 'nee' te horen in Amsterdam.
De 19-jarige Alderweireld moest bij NEC de opvolger worden van de naar FC Twente vertrokken Peter Wisgerhof, zo weet het AD. Ajax is echter niet van plan het talent te laten vertrekken, mede ook omdat coach Marco van Basten veel vertrouwen in hem heeft.
Het zit NEC niet mee in de zoektocht naar een opvolger voor Wisgerhof. Eerder hengelde de club al tevergeefs naar Kees Luijckx (AZ) en Peter Niemeyer (Werder Bremen).
Wat denk je waarom Ajax dit niet doet? Omdat we zo'n overvolle selectie hebben en mensen nooit geblesseerd zijn?quote:Op zondag 25 januari 2009 23:59 schreef DuvelDuvel het volgende:
Verhuur van Alderweireld had me best goed geleken. Daar zal hij nog veel minuten maken Europees en Beker spelen.Leuk elftal. Snap niet dat Ajax dit niet doet. Alderweireld zal weinig minuten maken in Ajax 1.
quote:Leonardo wil dat Ajax vraagprijs verlaagt
Ajacied Leonardo vindt de contractueel vastgestelde transfersom van vijf miljoen euro te hoog. De Braziliaan staat in de belangstelling van het Griekse Panathinaikos, maar beseft dat de club van trainer Henk ten Cate niet de hoofdprijs zal betalen voor een speler die nog een contract heeft voor vier maanden.
“In mijn contract staat een afkoopsom van vijf miljoen euro, maar die gaat helemaal niemand betalen. Ik vind één miljoen euro genoeg voor een speler die nog maar een contract voor vier maanden heeft”, zegt de kleine dribbelaar in AD/Sportwereld.
Leonardo hóeft Amsterdam overigens niet koste wat kost te verlaten. “Wat ik gewoon wil is duidelijkheid”, zegt hij. “Als Ajax met mij wil praten over contractverlenging, ga ik zo’n gesprek graag aan. Ze kunnen ook zeggen dat ze niet willen verlengen.”
Oleguer
Het dagblad meldt tevens dat de interesse voor verdediger Oleguer vanuit Rusland serieuzer begint te worden. Lokale media aldaar melden dat Spartak Moskou bereid is nog voor het eind van de transferperiode een bod uit te brengen op de Spanjaard. Ajax liet zondagavond weten officieel nog niks te hebben vernomen.
Achteraf lullen is makkelijk ja.Daarom is ook zo leukquote:Op zondag 25 januari 2009 23:05 schreef Radegast het volgende:
[..]
Sno, Schilder of Sarpong had gekund. Maargoed, achteraf lullen is makkelijk.
Als Silva en Oleguer blijven zie ik niet in waarom Alderweireld niet een half jaar verhuurd zou kunnen worden. Maar ik zie net hierboven dan Oleguer misschien weggaat en dan is het misschien handig dat hij blijft.quote:Op maandag 26 januari 2009 00:03 schreef versteegrob het volgende:
[..]
Wat denk je waarom Ajax dit niet doet? Omdat we zo'n overvolle selectie hebben en mensen nooit geblesseerd zijn?
Ja de corners snap ik ook echt niet. Je traint toch ?quote:Op maandag 26 januari 2009 00:16 schreef MaxC het volgende:
Van mij mag Leonardo weg maar dan moet er nog wel een goede speler bijkomen, vind de aanval nu wat te dun.
Schrok me vandaag kapot van Sulejmani, helemaal niet gezien, niet betrokken bij 1 gevaarlijke situatie en ook de corners waren slecht
De corners van urby waren slecht, die van sulej vielen nog wel mee.. Verder hebben we eigenlijk geen enkele van de aanvallers gezien, suarez een paar keer maar die had ook een offday..quote:Op maandag 26 januari 2009 00:16 schreef MaxC het volgende:
Van mij mag Leonardo weg maar dan moet er nog wel een goede speler bijkomen, vind de aanval nu wat te dun.
Schrok me vandaag kapot van Sulejmani, helemaal niet gezien, niet betrokken bij 1 gevaarlijke situatie en ook de corners waren slecht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |