Inderdaad.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:39 schreef Mylene het volgende:
Wat mensen zichzelf aandoen?
[ afbeelding ]
Vul gerust aan.
Volgens mij betreft dat Kaposi-sarcoomquote:Op zondag 25 januari 2009 17:42 schreef zwitsalbaby00 het volgende:
die eerste heeft nog een zuigzoen ook, zeker van een blinde...
Maak ff fotoquote:Op zondag 25 januari 2009 17:48 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Moet je voor de gein eens gaan kijken in de Hunkemoller in Zoetermeer, stond echt een hartstikke knap meisje achter de kassa! Maar die wenkbrauwenerop getattoeerd en het waren ECHT driehoekjes! Niet eens een beetje een ronde vorm! En dan stonden ze ook nog in een 'boze blik', te veel naar beneden gericht. Echt verschrikkelijke lelijk!
Ik kan toch niet zo een camera voor dr hoofd hangen vanne: "Even een foto van je afschuwelijke wenkbrauwen maken om die vervolgens op een online forum te zetten zodat iedereen je kan bespottenquote:Op zondag 25 januari 2009 17:50 schreef eleusis het volgende:
[..]
Maak ff fotoZoetermeer is net ff te ver, maar ik ben wel benieuwd.
Die boze wenkbrauwen altijd, jaSexi mami hoor
quote:Op zondag 25 januari 2009 17:49 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Wát een lelijke mensen allemaal.
Dit is anders verder best een mooi meisje.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:43 schreef Bolter het volgende:
Lelijke wenkbrauwen op,....lelijke mensen.
Dat arme kind heeft gewoon voor het eerst haar wenkbrauwen geepileerdquote:Op zondag 25 januari 2009 18:01 schreef alors het volgende:
Dit zie ik ook zooo vaak
[ afbeelding ]
Hoe komen ze er in vredesnaam bij dat dát mooi is?
Ze wat inkleuren is wel ok, met een beetje (een BEETJE!) poeder en zonder van die harde lijnen te maken. Maar eigenlijk ook alleen als je van jezelf lichte wenkbrauwen hebt, anders is het totaal onnodig.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:02 schreef OldJeller het volgende:
Wat is inderdaad de reden dat vrouwen wenkbrauwen gaan tekenen?
Ze hebben drie haartjes, dus epileren dat en tekenen vervolgens hun wenkbrauwen?
Ze hebben verkeerd geëpileerd en halen dus maar alles weg, waarna ze gaan tekenen.
Ze vinden het mooier?
Het is nooit mooier. Misschien van een paar honderd meter afstand, want dan zie je het niet duidelijk. Maar het is altijd lelijk.
Tenzij je in het circus wil werken.
Hey, dat zei ik ook al eerder in dit topic!quote:Op zondag 25 januari 2009 18:01 schreef alors het volgende:
Dit zie ik ook zooo vaak
[ afbeelding ]
Hoe komen ze er in vredesnaam bij dat dát mooi is?
Je hebt het over gewoon bijtekenen toch?quote:Op zondag 25 januari 2009 18:04 schreef skadhd het volgende:
Ik doe het omdat mn wenkbrauwhaartjes heeeeeeeeeeeeeel blond zijn. De haartjes zijn er wel maar k ga er overheen. En bij mij ist gewoon prachtig mooi en natuurlijk.
It's a born talent
Gewoon iets kleur geven.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:04 schreef skadhd het volgende:
Ik doe het omdat mn wenkbrauwhaartjes heeeeeeeeeeeeeel blond zijn. De haartjes zijn er wel maar k ga er overheen. En bij mij ist gewoon prachtig mooi en natuurlijk.
It's a born talent
quote:Op zondag 25 januari 2009 18:06 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ze wat inkleuren is wel ok, met een beetje (een BEETJE!) poeder en zonder van die harde lijnen te maken. Maar eigenlijk ook alleen als je van jezelf lichte wenkbrauwen hebt, anders is het totaal onnodig.
Nou ik ken echt meisjes die dat altijd zo doen. Geen ongelukje dus.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:02 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[..]
Dat arme kind heeft gewoon voor het eerst haar wenkbrauwen geepileerd!
Bij mij was er alleen een hapje uitmaar dat was wel te verbergen
Ik kan geen foto vinden maar ik ken dus een meisje die haar wenkbrauwen volledig wegscheert.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:09 schreef alors het volgende:
[..]
Nou ik ken echt meisjes die dat altijd zo doen. Geen ongelukje dus.
ugly, weird en eyebrows.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:01 schreef FastFox91 het volgende:
Op welke zoekwoorden zoek je om dit te vinden? :'{
quote:Op zondag 25 januari 2009 18:18 schreef alors het volgende:
Dewi is gelukkig genezen van deze waanzin
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ach, iets te volle weenkbrauwen zijn geen ramp... Ik vind die streepjes veel bespottelijker.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:22 schreef LasTeR het volgende:
[ afbeelding ]
Het is nog een Fok!ker ook nog.
Grapjas. Wenkbrauwen scheren is echt failure.quote:Op zondag 25 januari 2009 20:12 schreef shaquille026 het volgende:
meisje uit me klas heeft ook lelijke wenkbrouwe maar verder is ze ook ok:
MIJ TIP: SCHEER JE WENKBROUWEN FF GOED OF TEKEN ZE
Wat zeg je dat toch subtiel.quote:Op zondag 25 januari 2009 21:57 schreef bv0120331 het volgende:
ik ben eigenlijk wel benieuwd naar een foto van ts haar kop!!
Ik moest dat meisje met die tekeningen als wenkbrauwen als lachen, maar hier proestte ik het even uit. Dat een jongen zoiets doet zeg.quote:
quote:Op zondag 25 januari 2009 23:11 schreef Dipkip het volgende:
Ik heb ooit zo'n tjernobylbarbie bij me in een projectgroep gehad. Die had het lef mijn wenkbrauwen 'onverzorgd' te noemen![]()
Ik heb ongeveer zulke:
[ afbeelding ]
Nee, enorm onverzorgd inderdaadwenkbrauwen waar haartjes op zitten, getsie
Froukje Jansen heeft aanwezige wenkbrauwen.quote:Op zondag 25 januari 2009 23:13 schreef SHE het volgende:
Ik vind dikke wenkbrauwen bij vrouwen mooiiiii
Ik heb zelf geen dikke, ik heb van famke jansen brows. Best jammer vind ik dat, ik had best van dikke willen hebben. Then again, dat moet ook wel bij je smoel passen natuurlijk.
Die van Brooke Shields waren ook zo mooi!
Froukje is dan ook geen Famkequote:Op zondag 25 januari 2009 23:16 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Froukje Jansen heeft aanwezige wenkbrauwen.
[ afbeelding ]
Ja het moet bij je passen. Mijn gezicht zou je nou niet direct aanduiden met 'fijntjes' dus daar passen duidelijke wenkbrauwen bijquote:Op zondag 25 januari 2009 23:13 schreef SHE het volgende:
Ik vind dikke wenkbrauwen bij vrouwen mooiiiii
Ik heb zelf geen dikke, ik heb van famke jansen brows. Best jammer vind ik dat, ik had best van dikke willen hebben. Then again, dat moet ook wel bij je smoel passen natuurlijk.
Die van Brooke Shields waren ook zo mooi!
quote:Op zondag 25 januari 2009 23:17 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ja het moet bij je passen. Mijn gezicht zou je nou niet direct aanduiden met 'fijntjes' dus daar passen duidelijke wenkbrauwen bij![]()
Oh en ontopic, dit is een reclame om je wenkbrauwen te laten tattooeren:
[ afbeelding ]
Dus het hóórt er schijnbaar zo uit te zien
Als ik door chemo geen wenkbrauwen meer had zou ik denk ik wachten tot ze weer aangroeiden. Anders zit je straks met getattoode onder je echtequote:Op zondag 25 januari 2009 23:24 schreef SHE het volgende:
Maar ja, wat moet je dan als je door chemo/ziekte, teveel plukken je brows kwijt bent?
ik heb ook hele blonde wenkbrauwen, je ziet ze nauwelijks maar als je ze in vorm houdt dan is t een peuleschil om ze ś ochtends ff te kleuren met een goeie kwaliteit poederquote:Op maandag 26 januari 2009 13:49 schreef Mirjam het volgende:
ik heb overwogen om ze bij te laten tattoeëren, omdat ik van mezelf hele lichtblonde haartjes heb, iedere maand laten verven is ook weer zo kostbaar
maar na het zien van al die lelijke dingen ben ik maar niet meer verder gaan kijken, wil niet met zo'n wascokrijtstreep op m'n kop lopen
Onzin! Wat Elf zegt; koop 1 keer een goede wenkbrauwpoeder ( loop ff naar de jongens van Mac in de bijenkorf ) , een kammetje en een wenkbrauw gel.quote:Op maandag 26 januari 2009 13:49 schreef Mirjam het volgende:
ik heb overwogen om ze bij te laten tattoeëren, omdat ik van mezelf hele lichtblonde haartjes heb, iedere maand laten verven is ook weer zo kostbaar
maar na het zien van al die lelijke dingen ben ik maar niet meer verder gaan kijken, wil niet met zo'n wascokrijtstreep op m'n kop lopen
quote:Op maandag 26 januari 2009 14:22 schreef SHE het volgende:
[..]
Onzin! Wat Elf zegt; koop 1 keer een goede wenkbrauwpoeder ( loop ff naar de jongens van Mac in de bijenkorf ) , een kammetje en een wenkbrauw gel.
1 keer oefenen; kammen, opbrengen poeder met kwastje , fixeren met wenkbrauw gel > klaar.
Prachtige , natuurlijke brows.
Als je er handigheid in hebt is het een handeling die 2 minuutjes tijd kost. Peanuts!
Ze heeft er gewoon een litteken inzitten, maar ongelijk dat valt reuze mee..quote:Op maandag 26 januari 2009 14:15 schreef Saboo het volgende:
froukje jansen (ofzo) heeft van die lelijke ongelijke wenkbrauwen.. Naja opzich heeft ze wel mooie wenkbrauwen (wel mooi dik enzo) maar dat ze ongelijk zijn vind ik dan wel weer lelijk ...
wbt die weerhaken, ik ken idd mensen die dat gewoon bewust doen... (snap ik ook niet maarja)
Ziet er uit als een gewoon doorsneemeisje.quote:
Jezus, heeft die een ziekte of heeft die teveel van de worteltjestaart gesnoept?quote:[ afbeelding ]
ja idd dat wel eigenlijk bepaald de wenkbrouw gewoon of je mooi bent of niet (gedeeltelijk dang)quote:Op zondag 25 januari 2009 20:43 schreef Smart_ass het volgende:
[..]
Grapjas. Wenkbrauwen scheren is echt failure.
Bij die streepjes ziet het er ook vaak uit alsof ze contant boos/verbaast kijken.
Je wordt niet met verminkte wenkbrauwen geboren hoor, die wijven doen dat zelf.quote:Op woensdag 28 januari 2009 17:06 schreef shaquille026 het volgende:
[..]
ja idd dat wel eigenlijk bepaald de wenkbrouw gewoon of je mooi bent of niet (gedeeltelijk dang)
als je lelijke hebt PECH heb je mooie dan eb je gwn geluk :p
Ik ken er 1 maar die heeft het omdat er bij die vrouw geen haar groeit omdat er iets in haar hersenen ooit iets is fout gegaan. Zo van de 1 op de andere dag. Geen hoofdhaar, huidhaar enzo. Dus scheelt een buld epileerwerk. Maar je moet wel een pruik op en wenkbrouwen tekenen.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:41 schreef eleusis het volgende:
Ik snap die getekende shit nooit... Zo naar
Echte. En mooi vol. Maar wel in toom gehouden dus zonder dwarse haartjes.quote:Op donderdag 29 januari 2009 01:29 schreef got.rice het volgende:
Wat een horror
Wat vindt men hier wel mooie wenkbrauwen?
Mijn ex-vriendin had van die getekende wenkbrauwen, en dat was dan ook het enige lelijke aan haar!quote:Op donderdag 29 januari 2009 01:50 schreef Synthesist het volgende:
Is hier trouwens iemand die een vriendin heeft met getekende wenkbrauwen?
Zo ja, wat vindt je er van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |