Het is wel verstandig om voor de eerste 2 nachten een hotel te boeken vanuit Nederland , omdat ze bij de douane kunnen vragen waar je verblijft en volgens mij moet je dat ook invullen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 08:08 schreef Pheno het volgende:
Tickets geboekt, auto gehuurd![]()
Nu nog eens naar hotels kijken. Is het goedkoper om van te voren te reserveren of op de bonnefooi te gaan?
Sorry , ik wist niet wanneer je zou gaan , maar ja ik poste het ook wel erg vroegquote:Op zaterdag 12 september 2009 08:20 schreef Pheno het volgende:
Je werkt op de AEX en kan voorspellen wat de dollar doet in november![]()
Ik zie het, keek toevallig ergens naar het Sheraton hotel, 89 dollar, bij expedia is die 77euro per nacht. Volgens mij hoort dat 65 euro te zijn als ik de currency bekijk
Ik zou je niet teveel instellen op een lancering, wij waren in 2008 in Florida, en hadden het ook uitgedokterd dat we precies daar in de buurt waren toen. Uiteindelijk ging 'ie 4 weken later, toen we alweer lang en breed in Nederland waren.quote:Op zondag 13 september 2009 08:01 schreef Pheno het volgende:
No problemo
Sowieso zal de dollar niet opeens tig keer waard worden, dus qua stand staat het zeker wel goed.
We zijn nu een een beetje aan het kijken wat we gaan doen: op 12 nov gaat de Atlantis space shuttle bv, dat lijkt me wel tof. Alleen kan het dus zijn dat dat steeds uitgesteld wordt, hoogst irritant.
quote:Op zondag 13 september 2009 17:46 schreef nelisb het volgende:
van 13 november tm 21 november zit ik in Miami.
Van 13 tm17 wil ik een hotel in South Beach en van 17 tm 20 november in Key West.
Ons doel is om te relaxen, mooi weer genieten, strand, shoppen en de everglades.
Hebben jullie tips voor hotels op deze locaties die betaalbaar zijn?
Volgens mij werkt mijn link niet goedquote:Op zondag 13 september 2009 21:32 schreef nelisb het volgende:
Ziet er goed uit! 45¤ per nacht. Ik zat te denken aan een kamer van 100-150¤ dat vind ik nog prima betaalbaar.
Hoe waren de kamers? Netjes, schoon, bedden?
Prima , in onze kamer (beachside) zat zelfs een keuken , niet dat we daar gebruik van maakte.quote:Op zondag 13 september 2009 21:42 schreef nelisb het volgende:
Ke. Zelfde vraag, hoe waren de kamers enzo?
Lucky you!quote:Op zondag 13 september 2009 17:46 schreef nelisb het volgende:
van 13 november tm 21 november zit ik in Miami.
Van 13 tm17 wil ik een hotel in South Beach en van 17 tm 20 november in Key West.
Ons doel is om te relaxen, mooi weer genieten, strand, shoppen en de everglades.
Hebben jullie tips voor hotels op deze locaties die betaalbaar zijn?
Doen! Hier een foto van de kamer. Ook leuk: ze hebben Happy Hour in het "buur-hotel" - gratis bier, wijn, frisdrank en snackjes!quote:Op woensdag 16 september 2009 19:39 schreef nelisb het volgende:
Thanks Voor de tips!
Heb hotel Marseille geboekt in south beach. Op Collins avenue. http://www.marseilleshotel.com/
Key west is mijn vrouw nu aan het kijken!
Orchidkey ziet er goed uit! Denk dat ik die ga boeken!
Universal is idd erg tof, dan wel de oudste, niet die nieuwere met die achtbanen.quote:Op zondag 27 september 2009 14:39 schreef kalinho het volgende:
Mwoah ik persoonlijk vond 20 minuten lang zat voor de Everglades. Het is een beetje de Biesbosch in het groot. Wel leuk om al die krokodillen alligators te zien, maar na 20minuten heb je al het gras en moeras ook wel gezien; athans, dat vond ik. Ik kan me niet voorstellen dat je er dagen zou willen bivakkeren.
Universal in Orlando schijnt wel tof te zijn. Ligt er ook een beetje aan hoe oud je bent en wat voor geslacht natuurlijk
Ben nog nooit in de biesbosch geweestquote:Op zondag 27 september 2009 14:39 schreef kalinho het volgende:
Mwoah ik persoonlijk vond 20 minuten lang zat voor de Everglades. Het is een beetje de Biesbosch in het groot. Wel leuk om al die krokodillen alligators te zien, maar na 20minuten heb je al het gras en moeras ook wel gezien; athans, dat vond ik. Ik kan me niet voorstellen dat je er dagen zou willen bivakkeren.
Universal in Orlando schijnt wel tof te zijn. Ligt er ook een beetje aan hoe oud je bent en wat voor geslacht natuurlijk
Nja ik kan me voorstellen dat een meid een Disney leuker vindt dan een jongen die bv eerder voor Universal gaat.quote:Op zondag 27 september 2009 21:35 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ben nog nooit in de biesbosch geweestDagen naar de Everglades lijkt me na enige oriëntatie idd wat veel, maar ik ga er zeker toch een dag heen.
Wat voor geslacht?
quote:Op zondag 27 september 2009 14:47 schreef kalinho het volgende:
Een tip als je er toch bent: Pak de Bahama's
[ afbeelding ]
Wij zien ook wel of we het allemaal daadwerkelijk gaan doen.Maar als ik helemaal geen schema heb ga ik naar seaworld en lig ik de rest alleen op het strand en zit ik aan de cocktails.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:27 schreef kalinho het volgende:
Christus ik zal al moe worden als ik er aan denk alles van tevoren totelkedag te hebben vastgelegd. Wat niet wegneemt dat het prima dingen zijn om te doen, maar vakantie is voor mij meer van: Ik zie wel wat ik ga doen vandaag en volgende week
www.everglades.com is een aanrader!quote:Op zondag 11 oktober 2009 22:22 schreef nelisb het volgende:
Thanks for the info! Gaan we boeken als we daar zijn!
Wat is een aanrader?
Wij hebben een cruise en 3 nachten in een hotel gereserveerdquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:18 schreef Pheno het volgende:
Oh ja, nog twee weken. En dan bijna een maand daar. Nog even geduld dus
Bahamas, moet je daar nog iets van te voren voor regelen of kun je ter plekke nog bedenken dat je daar heen gaat?
Ik ookquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:14 schreef nelisb het volgende:
Ben benieuwd naar je ervaringen en foto's na je vakantie!
Ik bedoel: moet je daar nog een visum regelen of weet ik wat? En gokken, graag. Ik plan vakanties zoals je ziet nooit van te vorenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:25 schreef nelisb het volgende:
Volgens mij gaan er vanuit Fort Lauderdale elke dag wel boten naar de Bahames. Maar of je de gok durft te nemen?
Voor de rest niet nee.Je kan zelfs een trip nemen voor sochtends HEEL vroeg heen en savonds terug.Maar minimaal een nachtje verblijven zou ik wel aanraden aangezien heen en weer 10u varen isquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:29 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik bedoel: moet je daar nog een visum regelen of weet ik wat? En gokken, graag. Ik plan vakanties zoals je ziet nooit van te vorenWe moeten nog anderhalf week vullen met een bestemming
Ik zit te denken aan o.a. Tampa, maar ach, bahamas is ook niet slecht
Als ik daar dus niets voor hoef te doen behalve een boot te nemen of ver te gaan zwemmen.
Ik heb speciaal een PSP met wat spellen hiervoor aangekochtquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:33 schreef Pheno het volgende:
Vliegen vind ik altijd al te lang. Verschrikkelijk saai gedoe. Ondanks mediameuk die in die vliegtuigen zit
Check, die was al aanwezig. Het was rond 10~11 uur vliegen toch? Tenminste Martinair vliegt nu rechtstreeks naar Orlando.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:35 schreef foetre het volgende:
[..]
Ik heb speciaal een PSP met wat spellen hiervoor aangekocht
Ik heb ook een usb accu .Dus altijd genoeg accu.Wij gaan met united dus een tussenstop in washingtonquote:Op donderdag 15 oktober 2009 14:37 schreef Pheno het volgende:
[..]
Check, die was al aanwezig. Het was rond 10~11 uur vliegen toch? Tenminste Martinair vliegt nu rechtstreeks naar Orlando.
serieus voor 4 dagen? Haha, hopelijk geen 24 uur vertraging ofzo.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 15:54 schreef Schuifpui het volgende:
Oeh Florida topic. Gisteren ook een vlucht geboekt, van 12 tot 15 november. Vliegen op Orlando. Met heel veel geluk de space shuttle lancering meepakken. Dan pretparkje doen, 14 november rijden we naar Miami en de 15e weer terug. Beetje kort, maar meer vrij nemen zit er niet in.
quote:Op donderdag 12 november 2009 12:57 schreef nelisb het volgende:
Morgen om 12:20 vetrekken wij naar Miami
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben inmiddels overleden
quote:Op zaterdag 14 november 2009 03:29 schreef nelisb het volgende:
Net geland in Miami. Nog 1 koffer van de band halen en dan naar de huurauto!
Goh nog een raakvlakquote:Op woensdag 18 november 2009 04:45 schreef nelisb het volgende:
Ben sinds vandaag op Key West. Vrijdag terug naar Miami. ZAterdag naar huis.
yup! Eentje op de terugweg langs het hek welke langs de weg staat aan het begin als je de keys oprijdt.quote:Op woensdag 16 december 2009 02:58 schreef devzero het volgende:
Heeft iemand van jullie ook nog zo'n "mini-hertje" gezien op de keys?
jazeker geweest! Ons hotel was er 3 minuten vandaan!quote:Op woensdag 16 december 2009 01:08 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Goh nog een raakvlak
Ben daar ook geweest, over die brug rijden en dan kom je ineens in een andere wereld
Al bij dat punt geweest waar je 70mijl van Cuba zit?
Wij gingen uiteindelijk van Key West terug naar Miami Beach en vandaar met het vliegtuig naar huis.
Ik denk qua weer , eind april / mei.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:03 schreef Killaht het volgende:
Wat is het beste seizoen/maand om naar florida te gaan?
Nee, ik heb nog geen kinderen en ben dus niet gebonden aan de. Ik heb altijd in de westkust van Amerika rondgereisd en wil nu wel erg graag de oostkust ontdekken en dan metname florida. Wat voor weer is het gemiddeld in okt/nov/dec?quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:15 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Ik denk qua weer , eind april / mei.
In principe is het bijna het hele jaar wel mooi weer , maar dit jaar waren de maanden januari en februari erg koud ('s nachts zo rond het vriespunt).
Eind juni , juli , begin augustus is erg druk , warm en duur , dus ik zou dan niet gaan , tenzij je zelf schoolgaande kinderen of zo heb.
Ik ben nu 4 keer geweest en elek keer in de maanden oktober , november en december
ik was in november. 10 dagen. Alle dagen gemiddeld 27 graden. Meer dagen rond de 30 en een enkele rond de 25. Water was iets koeler maar wel okay om even in te zwemmen.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:18 schreef Killaht het volgende:
[..]
Nee, ik heb nog geen kinderen en ben dus niet gebonden aan de. Ik heb altijd in de westkust van Amerika rondgereisd en wil nu wel erg graag de oostkust ontdekken en dan metname florida. Wat voor weer is het gemiddeld in okt/nov/dec?
Wij zijn er vorig jaar zo goed als de hele maand november geweest: 25+ graden. Maar in december heeft het gevroren, wat eigenlijk nooit voorkomt, dus ja, blijft lastig voorspellen wat het dit jaar gaat doenquote:Op woensdag 3 maart 2010 14:18 schreef Killaht het volgende:
[..]
Nee, ik heb nog geen kinderen en ben dus niet gebonden aan de. Ik heb altijd in de westkust van Amerika rondgereisd en wil nu wel erg graag de oostkust ontdekken en dan metname florida. Wat voor weer is het gemiddeld in okt/nov/dec?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |