Er zijn inderdaad mensen die zo zijn, maar ik geloof er niets van dat over het algemeen mensen met een bovenmodaal inkomen naar de Aldi gaan.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:59 schreef Dawwa het volgende:
[..]
Huismoedertjes die zich zouden schamen als ze door de buurvrouw worden gespot bij de Aldi, dus geen keuze hebben.![]()
Sommige zullen denken, ach onzin…maar een groot aantal mensen zijn echt zo
ik koop al mn spullen bij de AH? en ik ben student, dus..quote:Op zondag 25 januari 2009 17:28 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat een prietpraat. Wie kopen er dan bij de AH en zo? De mensen met een minimumloontje?
Inderdaad. De 'kracht' van een koopavond is dat het voor het publiek duidelijk is dat (zo goed als) alle winkels open zijn. Als elke avond weer een andere winkel open is, moet je nog een paar keer terug als je meerder dingen moet hebben.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:51 schreef FeestNummer het volgende:
[..]
Dat heeft weinig zin als je dat als enige doet.
rijke mensen zijn vaak rijk geworden door hard te werken, zuinig te zijn of dingen goed uit te zoeken.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Er zijn inderdaad mensen die zo zijn, maar ik geloof er niets van dat over het algemeen mensen met een bovenmodaal inkomen naar de Aldi gaan.
Het assortiment van de Aldi is gewoon erg beperkt, te vaak zijn dingen op en de winkel is erg rommelig.
Ik had het ook over "in het algemeen". Er zullen best miljonairs zijn die naar de Aldi gaan en steuntrekkers die naar de AH gaan, maar over het algemeen gaan rijke mensen volgens mij niet lopen scharrelen bij de Aldi.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:07 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
ik koop al mn spullen bij de AH? en ik ben student, dus..Echt breed heb ik het niet
Het assortiment bij de Aldi is wel degelijk beperkt. Veel dingen heb je gewoon niet of slechts met één enkele keuzemogelijkheid. Vaak is het dan ook nog eens op.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:10 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
rijke mensen zijn vaak rijk geworden door hard te werken, zuinig te zijn of dingen goed uit te zoeken.
het assortiment is niet echt beperkt... ze hebben er het meeste wel alleen dan niet 50 varianten van ketchup of 30 soorten wereldgerechten in een doos...
de kwaliteit is vaak uitzonderlijk goed ...
En domme luie, relatief arme mensen die kopen vanuit gemakzucht bij de appie of omdat dat zo gemakkelijk is het ze een status denkt te geven....
trouwens ook een pricipe kwestie om je niet te laten oplichten door supermarkten....
wij kopen alles bij de aldi
De kwaliteit is niet het probleem. Maar ik weet niet of alle Aldi's hetzelfde assortiment voeren, die bij mij in de buurt is erg klein. Je struikelt er over de frisdank, de wijn en de verse groeten, maar bijv. een blik bruine bonen, vis of een pak magere vla kun je vergeten. En dat maakt het samen met de gebrekkige openingstijden toch een beetje onhandig.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:10 schreef thestoryofus2009 het volgende:
het assortiment is niet echt beperkt... ze hebben er het meeste wel alleen dan niet 50 varianten van ketchup of 30 soorten wereldgerechten in een doos...
de kwaliteit is vaak uitzonderlijk goed ...
Het is niet voor niks dat de eerste Aldi in Nederland in Rotterdam Hillegersberg staat. Dit is zeg maar niet bepaald de armste wijk van Nederland. Mensen met geld letten nu eenmaal beter op wat ze uitgeven.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:28 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat een prietpraat. Wie kopen er dan bij de AH en zo? De mensen met een minimumloontje?
Dit is juist niet waar. Voor de snelheid moet je juist bij de Aldi zijn, omdat je alleen maar een ja/nee keuze hebt. Je kiest bijvoorbeeld ketchup of niet maar je hoeft in ieder geval niet uit zeventien soorten te kiezen. Dit geldt dan voor alle producten.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:49 schreef FeestNummer het volgende:
[..]
Aldi en Lidl hebben maar een beperkt assortiment (zeker Aldi) en er zijn altijd dingen zijn die je er niet kunt krijgen. Zeker als je werkt en weinig tijd hebt is het daarom handiger naar AH, C1000, Super De Boer, etc. te gaan omdat je dan niet naar twee supermarkten toe moet, niet uren in de rij voor de kassa staat (zoals bij Aldi en Lidl) en omdat ze ruimere openingstijden hebben. Aldi en Lidl zijn dus vooral winkels voor mensen die geen 40 uur per week werken zoals studenten, huisvrouwen, werklozen en gepensioneerden en anderen die veel vrije tijd hebben. Inkomen speelt volgens mij minder een rol.
Overigens zijn Aldi en Lidl in Duitsland anders gepositioneerd. Ze zijn open van 7.00-20.00, zes dagen per week (net als alle andere supermarkten) en hun assortiment is in Duitsland veel breder dan in Nederland.
niet alle aldi`s zijn hetzelfdequote:Op zondag 25 januari 2009 18:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het assortiment bij de Aldi is wel degelijk beperkt. Veel dingen heb je gewoon niet of slechts met één enkele keuzemogelijkheid. Vaak is het dan ook nog eens op.
Bij de AH en bijvoorbeeld de Jumbo heb je meerdere keuzemogelijkheden als je ketchup nodig hebt. Dat vind ik persoonlijk wel handig.
De Aldi bij mij heeft altijd en eeuwig slechts 1 kassa open, ook al staat er zaterdagochtend een rij van 40 man.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:41 schreef Fastmatti het volgende:
Voor de snelheid moet je juist bij de Aldi zijn, omdat je alleen maar een ja/nee keuze hebt.
1,5 uur rijden naar de bedrijfsfitness? Dat is verdomd slecht gekozen!quote:Op zondag 25 januari 2009 17:26 schreef Halcon het volgende:
Bedrijfsfitness is 1,5 uur rijden en geen optie voor mij, anders had ik het wellicht wel gedaan, want het is geen slecht idee en in NL is er niet echt een mentaliteit om met collega´s op stap te gaan. Onder werktijd wil men het gezellig hebben i.p.v. door te werken en na werktijd is iedereen z.s.m. verdwenen.
Ik kom er nooit, dus ik kan er geen licht over schijnen...quote:Op zondag 25 januari 2009 17:27 schreef Halcon het volgende:
Dan blijf ik het raar vinden dat er geen Cool Cat is die eens donderdagochtend de deuren tot 11 uur dichthoudt en vervolgens opent van 11 tot 21 om maar eens iets te noemen en vervolgens om vrijdag (koopavond) ook tot 21 uur of 22 uur open is.
Jij zit ook een beetje vast in jouw denkpatroon... geloof mij nu maar dat jij als je wil die tijd om kan zetten in geld.quote:Op zondag 25 januari 2009 17:35 schreef Isegrim het volgende:
Nee hoor, ik kan niet dagelijks vijf minuten extra werken en daarvoor betaald krijgen.
De plek waar de eerste Aldi is gebouwd zegt wat over het publiek wat er nu komt?quote:Op zondag 25 januari 2009 18:39 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Het is niet voor niks dat de eerste Aldi in Nederland in Rotterdam Hillegersberg staat. Dit is zeg maar niet bepaald de armste wijk van Nederland. Mensen met geld letten nu eenmaal beter op wat ze uitgeven.
Ja, is slecht geregeld hier. Het vervelende is dat je ook nog in de file staat om naar de bedrijfsfitness te gaan en dat ik daarna ook weer terugmoet. Het ligt niet eens op de route naar mijn huis zeg maar...quote:Op zondag 25 januari 2009 19:52 schreef DS4 het volgende:
[..]
1,5 uur rijden naar de bedrijfsfitness? Dat is verdomd slecht gekozen!
O well, het kan ook niet altijd, maar voor veel mensen kan het wel ondanks dat ze claimen dat ze klem zitten.
Dat is waar. Je hebt er met beperkt assortiment en met nog beperkter assortiment.quote:Op zondag 25 januari 2009 19:12 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
niet alle aldi`s zijn hetzelfde
Volgens mij woont Halcon in Zuid-Amerika, Argentinië.quote:Op zondag 25 januari 2009 19:52 schreef DS4 het volgende:
[..]
1,5 uur rijden naar de bedrijfsfitness? Dat is verdomd slecht gekozen!
Die enkele keer dat ik na de aldi ga sta ik altijd een kwartier in de rij, omdat ze maar een kassa open doenquote:Op zondag 25 januari 2009 18:41 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Dit is juist niet waar. Voor de snelheid moet je juist bij de Aldi zijn, omdat je alleen maar een ja/nee keuze hebt. Je kiest bijvoorbeeld ketchup of niet maar je hoeft in ieder geval niet uit zeventien soorten te kiezen. Dit geldt dan voor alle producten.
Met alle respect, maar als je het van een besparing van 100 euro in de week moet hebben, voor zover je dat al haalt, dan wordt je nooit rijk.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:10 schreef thestoryofus2009 het volgende:
rijke mensen zijn vaak rijk geworden door hard te werken, zuinig te zijn of dingen goed uit te zoeken.
Dat verklaart jouw wensdenken.quote:wij kopen alles bij de aldi
Ik ben sinds kort helaas weer terug in Europa.quote:Op zondag 25 januari 2009 19:56 schreef Mylene het volgende:
[..]
Volgens mij woont Halcon in Zuid-Amerika, Argentinië.
Om vervolgens te constateren dat die ene soort ketchup is uitverkocht en ze geen andere soort in het assortiment hebben. Dan moet je toch even snel naar de AH, tenminste als je binnen een half uur hebt kunnen afrekenen bij de Aldi.quote:Op zondag 25 januari 2009 18:41 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Dit is juist niet waar. Voor de snelheid moet je juist bij de Aldi zijn, omdat je alleen maar een ja/nee keuze hebt. Je kiest bijvoorbeeld ketchup of niet maar je hoeft in ieder geval niet uit zeventien soorten te kiezen. Dit geldt dan voor alle producten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |