quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 16:40 schreef Yurithemaster het volgende:
weet niet of deze al eens langs is gekomen maar![]()
![]()
Hij wilde het eigenlijk niet doen, maar de irritante interviewster bleef maar aandringen. Djoko wil een beetje van dat imitatorimago af was duidelijk te zien.quote:Op zondag 11 oktober 2009 23:12 schreef Szura het volgende:
[ afbeelding ]
Djokovic imiteert Nadal na z'n winst in Peking
Hij kan er toch niks aan doen dat 'm steeds gevraagd wordt om het te doen? Uit zichzelf heeft hij het zelden gedaan.quote:
kruisje ?quote:Op vrijdag 1 januari 2010 20:18 schreef Nalbandian het volgende:
Voor volgend jaar in de kerstboom:
[ afbeelding ]
Dat logo
Wel verdommequote:
Wie wil er nu niet een echte Vince "Ain't afraid of ya" Spadea-outfitquote:Op zaterdag 2 januari 2010 18:41 schreef wimderon het volgende:
Dit lijkt me wel wat voor KZ![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hij ziet er fitter uit dan Nalbandian.quote:Op donderdag 7 januari 2010 01:33 schreef Tim86 het volgende:
Fat, but less fat, Kafelnikov heeft vandaag tegen Srichaphan gespeeld
Ook nog een mix dubbel trouwens
Is zeker in de leer geweest bij Yolanthequote:Op vrijdag 12 februari 2010 20:56 schreef Tim86 het volgende:
Als Ivanovic lacht is ze leuk, maar haar 'wulpse' blik lijkt meer op die van iemand die moet poepen
Zonder photoshop welquote:Op dinsdag 9 februari 2010 14:03 schreef TheGeneral het volgende:
Het tennissen gaat misschien niet zo goed op dit moment maar de rest is niks mis!![]()
Man man man dit is goor. Snap nooit hoe vrouwelijke proftennissers het nog presteren om vadsig te zijnquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |