En ze staan al ruim 3 uur op de baan. Volgende ronde tegen James Blake, lijkt me voor beide sowieso exit.quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:58 schreef Ambrosius het volgende:
5e set bij Gulbis-Andreev.
Tofquote:Op donderdag 22 januari 2009 08:45 schreef TheArt het volgende:
Laten we hier verder gaan. Dit topic was het snelst en anders loopt het gigantisch door elkaar.
Overigens even van het juniorenfront. Justin Eleveld is bij een groot voorbereidingstoernooi gigantisch op dreef. Hij staat in de finale en heeft nog geen set verloren. Zijn uitslagen: 6-1, 6-0; 6-4, 6-2 (tegen nummer 2 van de wereld); 7-5, 6-2; 6-0, 6-1; 6-0, 6-2. Kortom, allemaal enorm overtuigend en hij werpt zich misschien wel op als één van de outsiders, zo niet één van de favorieten voor de titel op de AO. Hij speelt de finale in Nottinghill tegen de als vierde geplaatste Spanjaard.
En, gewonnen?quote:Op donderdag 22 januari 2009 12:14 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Tof.
Daar heb ik vroeger nog tegen gespeeld
Daar kunnen z'n tegenstanders van deze week nog een puntje aan zuigen.quote:Op donderdag 22 januari 2009 12:44 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Ik zei niet voor niets ''gespeeld'' hè?!
6-4 6-4, maar dat red ik tegenwoordig niet meer.
Ah, dat zou zeker kunnen ja.quote:Op donderdag 22 januari 2009 12:53 schreef robbolo het volgende:
[..]
Bedoelde ook eigenlijk dat hij een goede speler gaat worden, niet zozeer of hij hier ver kwam
Ik vind er geen reet aan.quote:Op donderdag 22 januari 2009 13:36 schreef Ambrosius het volgende:
6-4 6-2 Murray. Het is dat Murray de helft van de punten een dropshot slaat, anders was het maar saai.
quote:Op donderdag 22 januari 2009 14:00 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind er geen reet aan.
Je weet al 2 uur wie er gaat winnen.
Ik sta op met Safin Federerquote:Op donderdag 22 januari 2009 15:48 schreef GieJay het volgende:
Vannacht om 1 uur even safina meepakken..
Ik ook, op tijd naar bed aangezien ik aanneem dat Eurosport Safina uitzendt in plaats van Del Potroquote:
Hoe laat was dat dan mijn dag begon later.quote:Op donderdag 22 januari 2009 16:23 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Ik ook, op tijd naar bed aangezien ik aanneem dat Eurosport Safina uitzendt in plaats van Del Potro.
Heb me gisteren ook weer heerlijk lopen ergeren aan het feit dat zeMauresmo
aan het uitzenden waren terwijl Simon - Guccione en een ultieme cultpartij tussen Gonzalez en Canas bezig waren.
Volgens mij is het idee bij ES vaak om te beginnen met een vrouwenpartij om daarna over te schakelen naar de mannenpartij die het spannendst/meest aansprekend is. Als je de de totaaltijd mannen/vrouwen zou optellen denk ik dat de mannen dik in de plus zitten (70-30 ofzo).quote:Op donderdag 22 januari 2009 16:23 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Ik ook, op tijd naar bed aangezien ik aanneem dat Eurosport Safina uitzendt in plaats van Del Potro.
Heb me gisteren ook weer heerlijk lopen ergeren aan het feit dat zeMauresmo
aan het uitzenden waren terwijl Simon - Guccione en een ultieme cultpartij tussen Gonzalez en Canas bezig waren.
Ik denk het niet. Safin kan er misschien een tie-break uitslepen (en die winnen) maar 3-0, 3-1 voor Federer lijkt mij niet meer dan logisch.quote:Op donderdag 22 januari 2009 17:55 schreef Federer-fan het volgende:
Denkt er iemand dat Safin een kans maakt tegen Federer?
Moet de TT trouwens niet zijn "Federer-Safin it is!"? Wat er nu staat, lijkt me een beetje Anglo-Dutch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |