Er zitten er wel wat, ik hoor ze beter dan de hagenezenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 20:29 schreef WasQ het volgende:
Er zouden zeker een man of 400 ŕ 500 vanuit Tilburg naar Den Haag gaan. Ben benieuwd hoeveel Brabanders er uiteindelijk binnen zitten!
Dat was zondag ook zo, dat viel me tegen. Bij Ado ben ik altijd een heel koor van een paar duizend man gewend, dat is bij het ijshockey echt een stuk minder...quote:Op vrijdag 20 maart 2009 21:02 schreef Guard het volgende:
[..]
Er zitten er wel wat, ik hoor ze beter dan de hagenezen
Doen ze vooral om het ijs voor de goal stroef te maken..quote:Op vrijdag 20 maart 2009 20:53 schreef Jovatov het volgende:
Ik vind die oefeningen die de keeper voor de wedstrijd voor zijn doel maakt altijd zo debiel
In het hol van de leeuw inderdaad. Best knap.quote:
Heb je wel voor- en achternaam opgegeven dan?quote:Op zondag 22 maart 2009 13:19 schreef sp3c het volgende:
ik lees het wel tijdens de wedstrijden
heb me aan het begin van de playoffs ook aangemeld maar ik wacht nog steeds op een reactie
laat maar dan
Dat is nou het probleem. Ik denk dus dat ze gaan sluiten...quote:Op zondag 22 maart 2009 14:39 schreef sp3c het volgende:
alles ingevuld
ik kreeg ook wel een reactie, daar moet je dan op klikken en dan moet je wachten tot de forumbazen je goedkeuren ofzo ... en daar hebben ze geen tijd voor oid
slordig ja maar het seizoen is nu afgelopen dus probeer ik het na de zomer wel weer
Zeker, als ieder jaar een team alles op zijn sloffen wint is er geen zak aan.quote:Op maandag 23 maart 2009 16:52 schreef sp3c het volgende:
laatste wedstrijd was helemaal (ook bij de gasten) uitverkocht toch?
blijft de hockeystad van Nederland maar het moet ze natuurlijk niet te makkelijk gemaakt worden
Bij de wedstrijden die ik er ben geweest (als Nijmegen fan) stonden er continu van die puberende etterbakjes het uitvak uit de dagen. Vreselijk irritant dat. Die staan standaard rechtsonder van het uitvak.quote:
Bizar he, in de NHL staat er veel meer op het spel en speelt veel meer prestige mee, maar daar kan het wel. Sowieso, bij alle Amerikaanse sporten voor zover ik weet. Hoe komt het dat het daar zoveel beter gaat? Vast niet omdat Amerikanen beschaafder zijn dan wij.quote:Op maandag 23 maart 2009 18:54 schreef WasQ het volgende:
Ja, helaas komen ze in vrijwel elk stadion voor. Bij de Vak F 'ultras' (ja zo noemen ze zich echt) is het meer uiterlijk vertoon dan iets anders gelukkig. Maar het blijft uitzonderlijk irritant. Met name de vent die in de play-offs met een Destil-vlag met opzet voor het vak van de uitsupporters stond te wapperen.
Zo jammer dat je niet overal (bij wijze van spreken) altijd gewoon door elkaar kunt gaan zitten, zoals in de NHL...
Haagse bluf gisteren...quote:
Ach ja, in het ijshockey kun je niet meedoen met de top met een zelfopgeleid team. Zie bijvoorbeeld Tilburg: die hebben jaren de beste imports gehad en draaien daardoor constant aan de top mee.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:50 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
Dat kampioensteam opkopen is wel een effectieve methode van Den Haag geweest vorig seizoen.
Ik zag het niet rooslkeurig in, maar het heeft blijkbaar gewerkt.
Die hebben vorig jaar gewoon een team bij elkaar gekocht, zijn daarmee in de play offs terecht gekomen en hebben veel nieuwe belangstellenden aan zich weten te binden.
Zo hebben ze dit seizoen ineens een goed team met meer Nederlandse jongens en meer vaste supporters.
Ik heb een pesthekel aan ingekochte teams.
Maar bij Den Haag heeft die strategie wel gewerkt...
Groningen!quote:Op vrijdag 10 april 2009 10:18 schreef Halcon het volgende:
Misschien dat Eindhoven en Nijmegen ook weer wat sterker worden en dan wordt het gewoon een spannende competitie.
Die ook.quote:
Keesie hoort thuis in een rubberen kamer.quote:Op vrijdag 10 april 2009 10:23 schreef Halcon het volgende:van Schagen
Volgens mij zou je ´m er best bij willen hebben bij je cluppie.quote:Op vrijdag 10 april 2009 10:26 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
[..]
Keesie hoort thuis in een rubberen kamer.
Dat wel.quote:Op vrijdag 10 april 2009 10:36 schreef Halcon het volgende:
[..]
Volgens mij zou je ´m er best bij willen hebben bij je cluppie.
Hij is wel wat rustiger geworden. Hoort ook wel een beetje bij het ijshockey, af en toe zo´n mafketel er tussen hebben.quote:Op vrijdag 10 april 2009 10:51 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
[..]
Dat wel.
Maar dat maakt hem geen mindere randimbeciel.
Ik weet niet hoeveel lijntjes hij voor iedere wedstrijd neemt.
Maar aan zijn gedrag te zien is dat wel te schatten...
Ik gok op een gemiddelde van 7...
Tja, meer teams is leuk, maar als je ziet dat bv Utrecht het hele seizoen dik onderaan heeft gebungeld kun je je afvragen wat voor toegevoegde waarde het heeft om meer teams toe te voegen. Het zouden dan alleen teams moeten zijn die mee zouden kunnen doen.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:41 schreef sp3c het volgende:
ik hoop eigenlijk dat er nog een paar teams bijkomen dan begint het weer ergens op te lijken
Zoetermeer zou ik haast zeggen want die hebben zo'n mooie ijsbaan
wie missen we dan nog?
bestaat die baan in Rotterdam eigenlijk nog?
en anders de nummer 1 uit Belgie?
Dat soort gasten geven vaak wel kleur aan een wedstrijd. En ze zijn vaak nog best nuttig. Kijk in de NHL maar naar gasten als Brashear en Laraque. Kan toch net hun team die extra boost geven bij een fight of goede hit.quote:Op vrijdag 10 april 2009 10:56 schreef Halcon het volgende:
[..]
Hij is wel wat rustiger geworden. Hoort ook wel een beetje bij het ijshockey, af en toe zo´n mafketel er tussen hebben.
Precies. Zijn prima geschikt als aanjager en juist door de irritatie die ze opwekken staan ze al met 1-0 voor bij wijze van spreken.quote:Op vrijdag 10 april 2009 11:10 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Dat soort gasten geven vaak wel kleur aan een wedstrijd. En ze zijn vaak nog best nuttig. Kijk in de NHL maar naar gasten als Brashear en Laraque. Kan toch net hun team die extra boost geven bij een fight of goede hit.
Klopt.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:20 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Als persoon is het wel een geschikte gast trouwens.
De wens is vaak de vader van de gedachtequote:Op vrijdag 10 april 2009 10:22 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
Ik verwacht overigens dat als Den Haag en Nijmegen zo met hun opmars bezig blijven het stappegoor ineens een stuk rustiger is over een paar jaar.
ik las het jaquote:Op vrijdag 10 april 2009 09:08 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
[..]
Haagse bluf gisteren...
Man, man...er kwam heel erg veel goed nieuws aan...
Wat komt er uit: Knudsen blijft een jaar en er zijn toezeggingen van de gemeente...
Zeker in dit geval.quote:Op vrijdag 10 april 2009 19:21 schreef Guard het volgende:
[..]
De wens is vaak de vader van de gedachte
Ben je erbij volgend seizoen bij de strijd om de schaal?quote:Op vrijdag 10 april 2009 19:36 schreef sp3c het volgende:
kweet niet hoor
ik ken de Tilburgers niet als mooiweerijshockeyfans!
al is het daar wel vaak mooi weer
[..]
ik las het ja
vooral van Knudsen, die heeft me daar een knap staaltje werk verricht in de playoffs zeg
bovendien vind ik het gewoon grappig want hoe fanatiek hij aan de warmingup gaat
Tot nu toe valt het mee. Geen hele grote nederlagen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 21:52 schreef sp3c het volgende:
deal
zowieso scoor ik dit jaar een seizoenskaart
nu ja volgend jaar eigenlijk want dit seizoen is nog niet afgelopen, Nederland krijgt strax nog slaag op het wk
quote:Het wereldkampioenschap ijshockey voor B-landen (Divisie I) zal in 2010 in Nederland gehouden gaan worden. Het toernooi zal van negentien tot en met vijfentwintig april in Tilburg gehouden worden.
De internationale federatie IIHF heeft vrijdag het toernooi aan Nederland toegekend op een congres in Bern. Men gaf de voorkeur aan ons land boven Oekraďne en Servië, maar er waren wel twee stemrondes nodig. Tilburg had al eerder het WK, destijds voor C-landen, georganiseerd samen met Eindhoven.
De landen die komend jaar zullen deelnemen zijn Japan, Litouwen, Nederland, Oekraďne, Oostenrijk en Servië.
Ach lul niet, Tilburg is het centrum van de bewoonde wereldquote:Op zaterdag 9 mei 2009 12:02 schreef sp3c het volgende:
ja maar het is zover weg van de bewoonde wereld
Wat hij zegt!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:04 schreef Guard het volgende:
[..]
Ach lul niet, Tilburg is het centrum van de bewoonde wereld
En de 18e? IIk had je nog dat biertje beloofd.quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:44 schreef sp3c het volgende:
http://www.ijshockey.com/200809/item.asp?ID=2847
12 september begint het feest weer
ik ben erbij!
Misschien dat hij de jeugd gaat trainen of iets in die geest. Jammer dat Duisburg niet doorgaat trouwens!quote:Op donderdag 14 mei 2009 21:34 schreef WasQ het volgende:
Peter van Biezen tekent voor ZES jaar bij Tilburg. Ik vind twee jaar altijd al lang in het Nederlandse ijshockey, dus dit is een monstercontract. Niet had hij in de zes jaar ook maar een half miljoen verdient, gok ik, maar toch!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |