close your eyesquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:20 schreef Muis006 het volgende:
Ik heb al de heule tijd liedjes van de Bangles in mijn hoofd!
Eerst manic monday en nu eternal flame
Hoewelp!
Whaha, je lijkt mij wel, een tijdje geledenquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:10 schreef P.F het volgende:
Ik wil een bed en ik wil het nu!
Want mijn huidige bed gaat niet echt passen sowieso
En er staat hier wel een eenpersoonsbed maar dat vind ik niet realistisch(Plus geen matras..)
volleybal he?quote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:20 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Mooi slank hoor BJ! Misschien wat 'vel', maar het valt reuuuuze mee volgens mij! Vooral gezien het feit dat je 50 kilo kwijt bentGespierde beentjes ook zo te zien?
ik snap 't ook niet en ben bijna geneigd om te zeggen: degenen die er in trappen verdienen het ookquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:21 schreef zwahiel het volgende:
[..]
daarom. Maar 't is wel zo dat de EU scammen nu wel de volkssport numero uno is in Nigeria. Naar 't schijnt houd 70% van de bevolking boven de 20 zich ermee bezig. Nu geloof ik dat cijfer niet zo, maar dat 't 'n probleem is snap ik wel.
Snap alleen niet wie erin trapt!?
Hetzelfde met computervirussen die je ZELF opent. Hoe achterlijk kun je zijn! Serieus! Vroeger kon je ze nog ongewild krijgen maar sinds die e-mail attachments, jezus echt!
Ai crai. Mijn moeder opent altijd forward-ppsjesquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:21 schreef zwahiel het volgende:
[..]
Hetzelfde met computervirussen die je ZELF opent. Hoe achterlijk kun je zijn! Serieus! Vroeger kon je ze nog ongewild krijgen maar sinds die e-mail attachments, jezus echt!
Mijn broer. Voor ongeveer 5000 euro, misschien zelfs meer, maar hij schaamt zich nogal.quote:
Do you feel my heart beatingquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:22 schreef Adelante het volgende:
[..]
close your eyes
give me your hand
darling
Ja, eerder kan ik daar namelijk niet slapenquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:22 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Whaha, je lijkt mij wel, een tijdje geleden.
Jamaar als ze het niet binnen 24 uur doorstuurt naar 49 mensen valt haar haar uit!quote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:23 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ai crai. Mijn moeder opent altijd forward-ppsjesIk kan haar twintig keer zeggen dat dat DE manier is om een virus te krijgen, maar ze vindt ze 'zo leuk"
![]()
![]()
En Isa, you and me, we are the same
ik bedoelde het heul niet rot, maar sorry als dat zo overkwamquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:22 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
volleybal he?
blijkbaar valt het ook best mee...
maar wat nou zo bijzonder is, ik vind het heel tof dat jullie het allemaal wel mee vinden vallen, maar die ene opmerking van MoBlo maakt het voor mij al direct een stuk minder....
(want ik heb juist heel bewust een 2delige afvalstrijd gedaan....)
ook wel wat slapper natuurlijk... ook logisch, maar verder nog wel ok hoor... gelukkig van mezelf vrij grote borsten, dus nu geen theezakjes ofzo nu ...quote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Na 30 kilo afgevallen te zijn kreeg ik flubberhuid aan de binnenkant van mijn bovenbenen (beetje ouwe wijven huid idee) en mijn borsten waren slap en met striae, wat ik voorheen nooit hadHoe gaat het met jouw borsten?
Helaas kun je daar weinig aan doen; dat is genetisch bepaald.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:16 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ja, dat zeg ik ook, het is niet altijd te vermijdenmaar ik vraag me wel af hoe je het zo veel mogelijk kunt proberen te voorkomen, behalve langzaam afvallen
Am I only dreamingquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:23 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Do you feel my heart beating
do you understand
do you feel the same?!?!?!?!?!
am I only dreamingquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:23 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Do you feel my heart beating
do you understand
do you feel the same?!?!?!?!?!
Nou vond ik het niet zo erg om een cupmaat in te leveren omdat ik ook grote borsten had, maar het werd slap en daar was ik helemaal niet blij meequote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:24 schreef Beessie-Jen het volgende:
ook wel wat slapper natuurlijk... ook logisch, maar verder nog wel ok hoor... gelukkig van mezelf vrij grote borsten, dus nu geen theezakjes ofzo nu ...
ah, okquote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:25 schreef SHE het volgende:
[..]
Helaas kun je daar weinig aan doen; dat is genetisch bepaald.
Je kunt smeren en langzaam aan doen wat je wilt, maar als je huid snel zijn elasticiteit verliest, dan ben je hoe dan ook de lul. In meer of mindere mate.
Ik heb mazzel wat dat betreft; ik heb zowel onder als overgewicht gehad en zo goed als geen striae en vel is helemaal teruggeplooid. Wonden herstellen bij mij ook supersnel. Het is echter niet de mooiste huid, want ik heb een zogenaamde olifantenhuid. Heel grof en dik. Geen porseleinenhuidje![]()
Al die cremes die beweren je huid elastischer te maken, zijn flauwekul. Zowel het regenererend vermogen als terugplooien van je huid is grotendeels een erfelijk verhaal en compleet afhankelijk van je huidtype.![]()
( zelfde gaat op voor hetl wel/niet snel krijgen van rimpels, al kun je gelukkig tegen 1 factor die daar verantwoordelijk voor is ( UV ) , WEL smeren )
quote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:25 schreef Adelante het volgende:
[..]
am I only dreaming
or is this feeling
an eternal flame
Negen van de tien keer zijn het van die "Ik zag dit en dacht aan jou!quote:Op dinsdag 20 januari 2009 21:24 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Jamaar als ze het niet binnen 24 uur doorstuurt naar 49 mensen valt haar haar uit!
Omdat het een klassieker is?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |