Eerder omgekeerd. Jij durft zeker ook niet naar iemand in een rolstoel te kijken omdat je het zielig vindt.quote:Op woensdag 21 januari 2009 19:43 schreef Suijk het volgende:
Ik weet dat denthemen het perfect opvat, toch blijf ik het enigszins ongepast vinden, die geintjes over z'n rolstoel. Ben ik nu zo politiek correct?
Die ongepastheid is nergens op gestoeld.quote:Op woensdag 21 januari 2009 19:43 schreef Suijk het volgende:
Ik weet dat denthemen het perfect opvat, toch blijf ik het enigszins ongepast vinden, die geintjes over z'n rolstoel. Ben ik nu zo politiek correct?
Ik kijk er niet meer of minder naar als naar iemand anders. Heb wel een vriend in een rolstoel en daar kan ik ook goed geintjes tegen maken, maar als ik iemand niet (goed) ken, doe ik dat niet. Nouja, als den er ook mee kan lachen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 20:14 schreef Grulez het volgende:
[..]
Eerder omgekeerd. Jij durft zeker ook niet naar iemand in een rolstoel te kijken omdat je het zielig vindt.
Daar werkt alt+f4 niet bij.quote:Op woensdag 21 januari 2009 23:56 schreef BliksemSchigt het volgende:
Misschien moet je weer eens een vriendin proberen, Montana?
quote:
Heb het net in twee minuten gedownloadquote:Op donderdag 22 januari 2009 11:20 schreef Dos37 het volgende:
zit je een jaar te wachten op lost, is het één en al gefuck met het downloaden![]()
![]()
Die kan ik juist wel vinden in 720pquote:Op donderdag 22 januari 2009 11:26 schreef RayMania het volgende:
[..]
Heb het net in twee minuten gedownload, ben benieuwd of het werkt vanavond.
Kan alleen aflevering twee nog niet vinden. Staat denk ik nog niet op UseNet.
Er is een nieuw vliegtuig! In een rivier dit keer!quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:36 schreef Breach het volgende:
Zouden de vroege kijkers hier geen spoilers willen plaatsen a.u.b. Kan hem vanavond nl. pas kijken
Bij mij op school zijn alle poorten geblokkeerd waarover je kunt downloaden.quote:Op donderdag 22 januari 2009 11:26 schreef RayMania het volgende:
[..]
Heb het net in twee minuten gedownload, ben benieuwd of het werkt vanavond.
Kan alleen aflevering twee nog niet vinden. Staat denk ik nog niet op UseNet.
Er is altijd wel een bypassquote:Op donderdag 22 januari 2009 11:41 schreef toma het volgende:
[..]
Bij mij op school zijn alle poorten geblokkeerd waarover je kunt downloaden.
Is ook het enige seizoen dat ik gezien heb. Best te doen ja. Maar je weet gewoon wel dat ze daar nog lang zullen zitten en het dus niet opschiet. Dan houdt het voor mij al een beetje op.quote:Op donderdag 22 januari 2009 12:39 schreef Grulez het volgende:
Heheh net seizoen één van Lost gekeken. Best te doen.
ja idd. de spannende momenten zijn dan toch iets minder spannend. net als met prison break weet je dat ze blijven leven en dergelijke. toch jammer. doden wil ik zien!quote:Op donderdag 22 januari 2009 13:08 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Is ook het enige seizoen dat ik gezien heb. Best te doen ja. Maar je weet gewoon wel dat ze daar nog lang zullen zitten en het dus niet opschiet. Dan houdt het voor mij al een beetje op.
Inderdaad, het werd mij ook echt té langdradig. Prison Break is wel leuk.quote:Op donderdag 22 januari 2009 13:08 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Is ook het enige seizoen dat ik gezien heb. Best te doen ja. Maar je weet gewoon wel dat ze daar nog lang zullen zitten en het dus niet opschiet. Dan houdt het voor mij al een beetje op.
Volgens mij is ondertussen de helft van de oorspronkelijke Lost cast al doodquote:Op donderdag 22 januari 2009 13:10 schreef Grulez het volgende:
[..]
ja idd. de spannende momenten zijn dan toch iets minder spannend. net als met prison break weet je dat ze blijven leven en dergelijke. toch jammer. doden wil ik zien!
ah primaquote:Op donderdag 22 januari 2009 13:17 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Volgens mij is ondertussen de helft van de oorspronkelijke Lost cast al dood
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |