Idd,quote:Op donderdag 22 januari 2009 23:28 schreef Toad het volgende:
Misschien moet Erben nog even vertellen dat er iemand naast hem dood ging in het ziekenhuis. Dat kan die mooi vertellen.
Wat kunnen ze generaliseren he, die ongelovigen.quote:Op donderdag 22 januari 2009 23:22 schreef Specularium het volgende:
Wordt Voordewind min of meer onder de tafel geluld gaat die erdoorheen praten als een klein kind.
Duidelijk hoor, die christenen.
Ah, daar ben je al.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 00:00 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Wat kunnen ze generaliseren he, die ongelovigen.
of haar harries aan het checken...quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:31 schreef FritsVanEgters het volgende:
Is Georgina even haar neus aan het poederen?
Je mist haar?quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:31 schreef FritsVanEgters het volgende:
Is Georgina even haar neus aan het poederen?
zal zo meteen ff oplettenquote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:35 schreef henkway het volgende:
harries zijn weer gekrompen
Gelukkig, ze is er weer.quote:
Ja de harries zijn er nogquote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:45 schreef qonmann het volgende:
ziet er goed uit verder
Toen hij reageerde op die Belgische arts hield ie maar niet op met zijn net vertelde cliché's herhalen.quote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:48 schreef henkway het volgende:
Opstelten is kampioen veel praten en niks zeggen
De bioloog heeft niets met tieten of komedie, en is met zijn gedachten nog bij de twee maanden op water en zonder broodquote:Op vrijdag 23 januari 2009 23:52 schreef Bier.en.schieten het volgende:
De bioloog had niets te melden over Georgina... Wat een bummer.
Georgina is gewoon een pretgleuf met harries.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:00 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Prachtig, al dat SMS-actie-engagement van Georgina... Op naar de volgende diepgravende rol.
Tuurlijk... Men moet alleen niet dit soort hoogdravende filmpjes maken met pretgleuven en er dan ook nog eens een zinnig gesprek over proberen te voeren op TV. Want dat lukt namelijk niet.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 00:02 schreef henkway het volgende:
[..]
Georgina is gewoon een pretgleuf met harries.
maar ze is wel lachen denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |