quote:Op woensdag 21 januari 2009 00:43 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Diegene die dat zongen hebben waarschijnlijk zelf vrijdag niet gejuicht bij die wereldgoal van Makaay![]()
Bezem.quote:Op woensdag 21 januari 2009 00:47 schreef golfer het volgende:
Niet lullig bedoeld:
Maar stel dat Been volgend seizoen trainer wordt. Denken jullie dan echt met deze huidige selectie nog een kans te maken op prijzen of zijn jullie het met mij eens dat er echt rigoureus de bezem door gehaald moet worden en er opgebouwd moet gaan worden aan een totaal nieuwe ploeg die misschien pas over 2 jaar op resultaten mag gaan hopen?
Dus misschien gewoon ook nog een jaartje helemaal niets voordat er weer eens kans op een prijsje is?
rot toch op met je theoquote:Op woensdag 21 januari 2009 00:04 schreef TerroRobbie het volgende:
Lucius stond helemaal niet slecht te spelen. Het blijkt maar weer hoe weinig kijk men hier op het spelletje heeft.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 00:46 schreef PhifeDawg het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik nou ook niet nodig. Na de 3-0 weet je gewoon dat het over is, Feyenoord speelde kut, dan hoef je toch niet tot het bittere einde te blijven. Maarja, net alsof je je wat aan zou trekken van zulke teksten.
quote:Op woensdag 21 januari 2009 06:36 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hiddink is vaker kampioen in Nederland geworden.
Hiddink heeft de wereldbeker gewonnen en de EC1.
Hiddink heeft op 2 Wk's de laatste 4 gehaald en een halve finale op het EK. Beenhakker heeft nog nooit een wedstrijd gewonnen op een mondiale eindronde.
Hiddink heeft 4 keer de KNVB beker gewonnen.
Ik denk dat de staat van dienst van Hiddink wel wat imposanter is dan die van Don Leo
Juist!quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:00 schreef ub40_bboy het volgende:
Leo heeft wel Ibrahimovic, Chivu, Maxwell en Trabelsi naar ajax gehaald dus als jullie slim zijn nemen jullie hem. Eindelijk iemand die een beetje verstand van voetbal heeft.
Je vergeet even de EC1 en de wereldbeker die Guus heeft gewonnen.quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:36 schreef Becel het volgende:
[..]
Vind je?
Leo 3 x op rij landskampioen met Real Madrid ! Hiddink vaker kampioen van Nederland tja geweldig!
Zelfs Vergoossen kan een club als psv kampioen maken![]()
Een echte toptrainer op club niveau heeft Hiddink nooit bewezen te zijn.
WK en EK geweldig hoor . Maar wederom weer geen prijzen.![]()
Tuurlijk is Hiddink geweldig maar ey laten we het relevant houden hé . Hiddink gaat echt niet komen ! Beenhakker (mogelijk) wel = dus relevant in dit topic .Guus niet kunnen ze niet betalen. Ze hebben ook een spits nodig misschien wil Kaka komen?
Lekker belangrijk
Ik zeg toch niet dat Guus een debiel is die niks van het spelletje snapt??quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:39 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je vergeet even de EC1 en de wereldbeker die Guus heeft gewonnen.
Maar dat zijn ook maar flutprijzen natuurlijk.
prijskaartje ook..quote:Op woensdag 21 januari 2009 06:36 schreef sjimz het volgende:
[..]
Hiddink is vaker kampioen in Nederland geworden.
Hiddink heeft de wereldbeker gewonnen en de EC1.
Hiddink heeft op 2 Wk's de laatste 4 gehaald en een halve finale op het EK. Beenhakker heeft nog nooit een wedstrijd gewonnen op een mondiale eindronde.
Hiddink heeft 4 keer de KNVB beker gewonnen.
Ik denk dat de staat van dienst van Hiddink wel wat imposanter is dan die van Don Leo
Beenhakker liet Feyenoord niet achter met schulden . Hiddink in zijn laatste periode bij psv duidelijk wel.quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:51 schreef sjimz het volgende:
Ik pareer alleen jouw stelling dat Hiddink's staat van dienst niet aan die van Beenhakker te tippen is.
Ja inderdaad, want Engelaar heeft een supergoed contract bij Twentequote:Op woensdag 21 januari 2009 07:58 schreef Becel het volgende:
[..]
Ik hoorde Derksen wat zeggen over Engelaar maar het lijkt me niet dat die haalbaar is aangezien Twente (logisch) de hoofdprijs zal vragen.
Dat ze de supporter sowieso de schuld gaven (Kraaij srquote:Op dinsdag 20 januari 2009 23:35 schreef FrankyMcG het volgende:
Einde seizoen!
Was weer triest wat er op de mat werd gelegd, compleet oninspirerend, geen vechtlust, geen automatisme, kortom: KUT. En ditmaal kunnen ze de supporters niet de schuld geven, want die stonden zo te horen grotendeels achter de club vanavond...
quote:Op woensdag 21 januari 2009 00:04 schreef TerroRobbie het volgende:
Lucius stond helemaal niet slecht te spelen. Het blijkt maar weer hoe weinig kijk men hier op het spelletje heeft.
Maar goed spelen is een ander verhaal.quote:Op woensdag 21 januari 2009 08:40 schreef Doc het volgende:
Lucius was niet de slechtste man en een van de mooiste passjes tijdens de wedstrijd kwam van hem. Wel zat hij te kloten bij de doelpunten mbt de buitenspelval.
Plek 5 tot 9 ofzo voor UEFA Cup/ Intertoto?quote:Op woensdag 21 januari 2009 08:41 schreef Staanplaats het volgende:
Misschien moeten we die hele buitenspelregel ook maar eens aan de wilgen hangen, jezus wat een drama dat je gewoon zovaak verkeerd stapt zeg...
1-1 hing in de lucht, maar zoals gisteren had je nog vijf dagen kennen voetballen maar die bal er gewoon nooit in. Snapte ook niet waarom Wijnaldum mog blijven staan en Bruins er af werd gehaald.
Giovanni zeg dat we nog voor Europees voetbal kennen gaan, maar hoe zit dat nu precies met de play-offs dan dit seizoen?
Godzijdank wel.quote:Op woensdag 21 januari 2009 08:49 schreef Scorpie het volgende:
Het is overduidelijk dat het aan de spelers ligt en niet aan de trainert.
europees voetbal ....quote:Op woensdag 21 januari 2009 08:53 schreef Keltie het volgende:
[..]
Plek 5 tot 9 ofzo voor UEFA Cup/ Intertoto?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |