13 kinderen, wat een luxe.quote:Op dinsdag 22 september 2009 16:48 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:![]()
Vandaag mijn aller- aller- allereerste stagedag gehad! Ik heb groep 3 aangewezen gekregen, in een 'volksbuurt'! Stuk voor stuk lieve kindjes, waarvan de één net wat meer concentratieproblemen heeft dan de ander. Wel slechts 13 kinderen! Ik was voorbereid op 30, maar dit is qua persoonlijke aandacht natuurlijk wel heel prettig.
Heb zelf nog geen lesje gegeven, maar dat komt volgende week wel. Al met al een leuke eerste dag gehad!
![]()
![]()
Nou, ik stond wel even te kijken jaquote:
Pfff, na 2 weken is idd veel te vroeg. Dat heeft niks met veel ervaring te maken. Ik heb nu zeker wel kinderen in de klas waarvan ik weet dat ze het moeilijk gaan krijgen dit jaar, maar om nu al bijna zeker te weten dat ze blijven zitten, gaat veel te ver.quote:Op zaterdag 26 september 2009 16:55 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Wat vinden jullie er eigenlijk van als een juf in week 2 van het nieuwe schooljaar nu al tegen mij zegt dat ze zeker weet dat een bepaalde jongen blijft zitten (groep 3)? Ik schrok er eigenlijk een beetje van... ik zou er alles aan doen om die jongen extra te ondersteunen etc. Dit klonk een beetje als 'opgegeven'.
Aan de andere kant heeft die juf wel al veel ervaring dus misschien zegt ze het ook alleen maar omdat ze dat nu ook echt al kan zien.
Maar ik neig nu naar: veel te vroeg om dat nu al te zeggen en daarmee geef je de jongen een oneerlijke kans...
Een heel boek uitlezen? Zou ik niet zo'n dik boek doen, anders worden de kinderen onrustig. Hoeveel tijd krijg je er voor?quote:Op dinsdag 29 september 2009 23:49 schreef Vaganza het volgende:
Ik meld me ook, 1e jaar voltijd
al 2 keer stage gelopen, was erg leuk! groep 4, beetje half nederlands/half allochtoon.
Ik moet donderdag een verhaal voorlezen en er over na praten, ik dacht aan iets ivm dierendag?
iemand een leuk idee ?
Daarom vraag ik het ook?quote:Op woensdag 30 september 2009 12:42 schreef heaven7 het volgende:
Er staat toch niet dat ze een heel boek gaat uitlezen?
Ik zou een dun boekje met plaatjes zoeken over dieren en daarna kun je praten over welke dieren er in het verhaal voorkwamen en dan vervolgens welk dier de kinderen hebben als lievelingsdier.
misschien heb je hier iets aan?quote:Op woensdag 30 september 2009 14:19 schreef heaven7 het volgende:
Iemand enig idee waar je een instap of proeftoets voor de rekentoets kunt maken? De cdrom die ik heb school hebt werkt niet verdorie
Mooi!quote:Op woensdag 30 september 2009 12:44 schreef Esje-lief het volgende:
gisteren mijn tweede stage dag gehad..
vind het een enorm leuke groep 2
21 schatjes en een leuke leerkracht
ik ga een leuk jaar tegemoet denk ik
Bedankt! Heb je maar 1 uur de tijd op de echte toets??quote:Op woensdag 30 september 2009 14:34 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
misschien heb je hier iets aan?
http://www.instaptoets.zakboekrekenen.wolters.nl/
Wij krijgen er 2 uur voor. Maar het hangt af van je eigen kunnen geloof ik. Je krijgt namelijk steeds moelijkere vragen als je een vraag goed beantwoordt. Daardoor stijgt je niveau. Als je al vrij snel dingen fout beantwoordt, stijgt je niveau ook niet en ben je dus eerder klaar.quote:Op woensdag 30 september 2009 15:48 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Bedankt! Heb je maar 1 uur de tijd op de echte toets??
ik blijf een heel jaar op die school, maar ga wel in jan ofzo naar een hogere groep..quote:Op woensdag 30 september 2009 14:45 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Mooi!Heb nog nooit kleuters gehad
Dus je zit daar een heel schooljaar? Je gaat niet halverwege wisselen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |