Beetje aanzetten kan dan echt een verschil maken in hoe je eruit ziet, vind ik!quote:Op maandag 19 januari 2009 20:46 schreef Anne het volgende:
[..]
*jaloers*. Bij mij beginnen mijn wenkbrauwen redelijk laat en vallen de uiteinden 'weg'.
Van die duidelijk getekende lijntjesquote:Op maandag 19 januari 2009 20:48 schreef Jojoortje het volgende:
Ik doe helemaal niks met mn wenkbrauwen![]()
En idd... Zie zooooveel foute wenkbrauwen langskomen altijd
Kwestie van de goede vorm vindenquote:Op maandag 19 januari 2009 20:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Beetje aanzetten kan dan echt een verschil maken in hoe je eruit ziet, vind ik!
Indeedquote:Op maandag 19 januari 2009 20:50 schreef Anne het volgende:
[..]
Van die duidelijk getekende lijntjes. Brr.
Je epileert zequote:Op maandag 19 januari 2009 20:48 schreef Jojoortje het volgende:
Ik doe helemaal niks met mn wenkbrauwen![]()
En idd... Zie zooooveel foute wenkbrauwen langskomen altijd
Hmm bourjois ben ik sowieso niet zo'n fan van (iig niet van de regard-serie), ik koop mijn oogpotloden altijd bij de hema, die vind ik primaquote:Op maandag 19 januari 2009 21:16 schreef Karina het volgende:
Als iemand nog een goede tip heeft voor waterproof oogpotlood, dan hoor ik het graag.
Ik gebruik nu Bourjois Oogpotlood Regard Effet Metallisé Pen, 51 - Noir Effet Miroir, die is redelijk waterproof, alleen als je deze slijpt dan breekt elke keer de punt af, dus je doet er daarom niet zo lang mee. In de vriezer leggen voor het slijpen helpt ook al niet
Ik heb die van essence (die je niet hoeft te slijpenquote:Op maandag 19 januari 2009 21:18 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hmm bourjois ben ik sowieso niet zo'n fan van (iig niet van de regard-serie), ik koop mijn oogpotloden altijd bij de hema, die vind ik prima.
Ja klopt, heb ik altijd al gehad... Als kind had ik gewoon een streepjequote:Op maandag 19 januari 2009 21:22 schreef Anne het volgende:
[..]
Echt niet? Wat een dunne wenkbrauwen heb je dan.
Deze was de enige die ik kon vinden die waterproof zou zijn, zijn die van de Hema waterproof? Bij mij loopt het namelijk altijd heel snel uit (nogal vochtige ogen schijnbaar).quote:Op maandag 19 januari 2009 21:18 schreef Burdie het volgende:
[..]
Hmm bourjois ben ik sowieso niet zo'n fan van (iig niet van de regard-serie), ik koop mijn oogpotloden altijd bij de hema, die vind ik prima.
Ik weet niet of deze waterproof is... maar ik heb altijd meer problemen met mascara dan met oogpotlood.quote:Op maandag 19 januari 2009 21:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Deze was de enige die ik kon vinden die waterproof zou zijn, zijn die van de Hema waterproof? Bij mij loopt het namelijk altijd heel snel uit (nogal vochtige ogen schijnbaar).
http://www.assiee.nl/gallery/quote:Op maandag 19 januari 2009 21:13 schreef Anne het volgende:
Als ik een foto zou plaatsen, zou het je niet opvallen dat ik make-up op heb. Totdat je me zonder ziet.
Ik hou het heel naturel altijd. Dus ik heb niet echt creaties. Jij wel?
Die heb ik hier ook liggen ja, ik weet alleen niet of die waterproof is.quote:Op maandag 19 januari 2009 21:42 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Essence koop je bij de kruidvat. Het is een heel goedkoop merk, maar ook een heel fijn merk. Ik heb daar laatst en mascara voor een paar euro gekocht (lash mania 2,50 euro) en die werkt goed! Voor gewoon overdag is dat een prima mascara
Wel mooi, maar ik check drie verschillende oogkleuren daarquote:Op maandag 19 januari 2009 21:43 schreef Assiej het volgende:
[..]
http://www.assiee.nl/gallery/
En dan Make-up
Alleen niet alle plaatjes staan erop omdat ik weinig update daar!
ik zal binnenkort eens even meer erop zetten
Wow, staan mooie dingen tussenquote:Op maandag 19 januari 2009 21:43 schreef Assiej het volgende:
[..]
http://www.assiee.nl/gallery/
En dan Make-up
Alleen niet alle plaatjes staan erop omdat ik weinig update daar!
ik zal binnenkort eens even meer erop zetten
Nee, hij is niet waterproof. Staat niet op de verpakking maar met sommige gewone mascara kun je toch door de regen. Ik heb het vandaag getest, maar voor deze mascara geldt dat niet. Hoewel de mascara niet over mijn gezicht stroomde zoals anderequote:Op maandag 19 januari 2009 21:45 schreef Burdie het volgende:
[..]
Die heb ik hier ook liggen ja, ik weet alleen niet of die waterproof is.
Ik vind deze heel fijnquote:Op maandag 19 januari 2009 21:52 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Ik heb sowieso heel veel problemen met het vinden van een goede mascara.Ik heb namelijk hele lange wimpers, en dat kan heel mooi zijn. Maar als de mascara niet goed ziet valt het daardoor ook extra op (bij elkaar geplakte wimpers enzo)
Ik heb nu deze:quote:Op maandag 19 januari 2009 21:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik vind deze heel fijn. Circa 25 euro
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |