iddquote:
Sulejmani is wat dat betreft bij Ajax in goed gezelschap van van der Wielquote:Op maandag 13 april 2009 19:20 schreef Fortitudo het volgende:
[..]
idd![]()
sowieso die trieste tattoos bij voetballers![]()
Aissati nam ze zondag niet veel beter...quote:Op donderdag 19 maart 2009 18:26 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Die corners en vrije trappen zijn inderdaad erg belangrijk voor het beeld van hem. Maar dat is ook gewoon omdat bijna elke corner zo verschrikkelijk kut genomen wordt. Al weet ik niet hoelang. Het is gewoon een bal vooruit trappenAls je dat niet goed kan verdien je wel om wat kritiek te krijgen.
De druk was ook behoorlijk hoog na al de lofbetuigingenquote:Op dinsdag 14 april 2009 09:17 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Aissati nam ze zondag niet veel beter...
en z'n baard eraf scheren. Lijk wel een zwerverquote:Op dinsdag 14 april 2009 16:11 schreef thewishmaster het volgende:
Ik mag toch hopen dat we volgend seizoen de Sulejmani uit de Heerenveentijd terug krijgen te zien. Bovendien wordt het tijd dat hij eens wat aan zijn gewicht gaat doen als duurbetaalde prof.
Hij ziet er idd een beetje dikkig uit, viel me ook al op. En dat zijn niet alleen spieren, want hij heeft net zo'n bolle kop als Verhoeven.quote:Op dinsdag 14 april 2009 16:11 schreef thewishmaster het volgende:
Ik mag toch hopen dat we volgend seizoen de Sulejmani uit de Heerenveentijd terug krijgen te zien. Bovendien wordt het tijd dat hij eens wat aan zijn gewicht gaat doen als duurbetaalde prof.
quote:Op dinsdag 14 april 2009 17:12 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Inderdaad.
"Mickey" neem ik vanaf nu niet serieus meer, tering.
Vast niet xDquote:Op dinsdag 14 april 2009 17:15 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Als dat maar geen slapeloze nachten voor Mikki worden
Mario Been had hem al teruggezet naar het tweede en vriendelijk verzocht om zes kilo af te vallen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:00 schreef Pizzakoppo het volgende:
Beter gaat vetzakje trainen en herontdekken hoe je nou precies kunt sprinten
idd of teruggestuurd naar heerenveenquote:Op vrijdag 17 april 2009 17:23 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Mario Been had hem al teruggezet naar het tweede en vriendelijk verzocht om zes kilo af te vallen.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:00 schreef Pizzakoppo het volgende:
Beter gaat vetzakje trainen en herontdekken hoe je nou precies kunt sprinten
Wat een snelheidquote:
Minimaal . Hij moet gedrild worden bij Ajax geen privileges maar eerst afvallen en dat door elke dag conditie training te krijgen en apparte trainingsvormen.quote:Op vrijdag 17 april 2009 17:23 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Mario Been had hem al teruggezet naar het tweede en vriendelijk verzocht om zes kilo af te vallen.
quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:00 schreef Pizzakoppo het volgende:
Beter gaat vetzakje trainen en herontdekken hoe je nou precies kunt sprinten
quote:Blij om extra werk Sulejmani op EK
Door MAARTEN WIJFFELS
Het is bepaald geen alledaags geluid in deze overvolle voetbalzomer, maar bij Ajax zijn ze blij dat Miralem Sulejmani momenteel het EK onder 21 jaar speelt.
De clubleiding verwacht dat de Servische aanvaller in de maand juni zo een veel betere basis legt voor het nieuwe seizoen, dan een jaar geleden. Toen herstelde Sulejmani in juni van een knieblessure en meldde hij zich met overgewicht voor zijn debuutjaar in Amsterdam. Dat jaar verliep voor de duurste aankoop uit de clubgeschiedenis teleurstellend met een tweede langdurige blessureperiode en een vergeefse zoektocht naar topvorm.
,,Het is altijd het kip en het ei-verhaal,’’ zegt manager technische zaken Danny Blind. ,,Kampt een speler met blessures en haalt hij zijn topvorm niet omdat hij te zwaar is belast? Of is zijn probleem juist dat hij beter belastbaar moet worden? In het geval van Sulejmani denken we dat deelname aan het jeugd-EK hem eerder goed dan kwaad zal doen.’’
Aan het einde van het seizoen is er bij Ajax intern overlegd over het zomerprogramma voor Sulejmani. Er werd geconcludeerd dat het niet verstandig zou zijn als hij vijf weken achter elkaar vakantie zou hebben. Het kwam daarom al goed uit dat Sulejmani werd geselecteerd voor het nationale team van Servië, dat op 10 juni WK-kwalificatie speelde.
Vanuit het trainingskamp van de nationale ploeg is de aanvaller doorgegaan naar de jeugdploeg. Die opende afgelopen dinsdag het EK onder 21 jaar in Zweden met een 0-0 gelijkspel tegen Italië. Sulejmani speelde 90 minuten mee.
,,We zijn eerder ook niet blij geweest met de Servische bond, die Sulejmani het liefst elke keer bij het A-team én bij Jong-Servië laat opdraven,’’ zegt Blind.
,,In de kern vinden we dat deze situatie niet structureel moet zijn. Maar nu zagen we de A-interland tegen Faeröer, waarin hij nog een paar minuutjes inviel, als een goede aanloop naar het jeugd-EK.’’
Het hangt van de prestaties van Jong Servië af wanneer Sulejmani na het toernooi aansluit bij de Ajax-selectie van de nieuwe trainer Martin Jol. De poulefase van het jeugd-EK duurt sowieso tot 23 juni. Daarna volgen eventueel een halve finale en de finale op 29 juni.
Uitgangspunt van Ajax is dat Sulejmani alles bij elkaar vier weken vakantie moet hebben gehad deze zomer.
,,En daar komt hij zeker aan,’’ stelt Blind. ,,Het eerste blok van twee vrije weken heeft hij namelijk al gehad. Na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente hebben we hem bewust twee dagen later al vrij gegeven.’’
Ligt Jong-Servië er op het EK na de poulefase uit, dan kan Sulejmani vanaf 6 juli met Ajax mee op trainingskamp naar De Lutte.
In het nieuwe seizoen zal Ajax spelers zoals Sulejmani op fysiek/medisch vlak strikter begeleiden. De van AZ teruggekeerde arts Edwin Goedhart komt in de Arena aan het hoofd te staan van een medische staf die wordt uitgebreid en die nauw samenwerkt met de VU-universiteit. Het is de bedoeling dat spelers van Ajax om de zes weken via allerlei tests worden doorgelicht.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |