Wow, jij bent echt te dom.quote:Op zondag 18 januari 2009 17:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tuurlijk jong, tis al goed met je uitlokkingsverhaal
Zeg dan gewoon gelijk dat je inderdaad vind dat Suarez geen doodschop verdient, dan ben je klaar.quote:Op zondag 18 januari 2009 17:29 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Wow, jij bent echt te dom.
Het ging in de context van het onderwerp.. het gedrag van Suarez. Met 'uitlokken' bedoel ik niks anders dan de realiteit in het voetbal dat zulke spelers meer kwaad bloed zetten idd. Dat zegt helemaal niets over of ik zelf vind dat zulke reacties dan normaal of goed te praten zijn. Ik ben het eigenlijk juist met jou eens maar je doet zo raar en hyper dat je dat niet eens doorhebt en alleen van je af loopt te schoppen als een klein kind met zn vingers in zn oren.... dus nogmaals; doe es normaal.
Nee hij was te snelquote:Op zondag 18 januari 2009 17:35 schreef De_Hypotheker het volgende:
Heeft Suarez schoppen gekregen dan? Viel toch wel mee.
Ik denk dat Bouaouzan daar toch wel anders over denkt.quote:Op zondag 18 januari 2009 17:35 schreef De_Hypotheker het volgende:
Heeft Suarez schoppen gekregen dan? Viel toch wel mee.
Davids was de hele wedstrijd op hem aan het inhakken.quote:Op zondag 18 januari 2009 17:35 schreef De_Hypotheker het volgende:
Heeft Suarez schoppen gekregen dan? Viel toch wel mee.
Gewoon met ernstige hoofdwond/hersenschudding/schedelbreuk zo'n assist kunnen gevenquote:Op zondag 18 januari 2009 17:50 schreef Gtaboy107 het volgende:
Gabri wat een goaltje van hemOok hoe Suárez hem geeft
Moet je nagaan wat ie kan als ie fit isquote:Op zondag 18 januari 2009 17:52 schreef De_Hypotheker het volgende:
[..]
Gewoon met ernstige hoofdwond/hersenschudding/schedelbreuk zo'n assist kunnen geven
Gewoon als vanouds!quote:Op zaterdag 24 januari 2009 20:58 schreef Palmboom313 het volgende:
Feyenoordwin wel even van willem 2
Dat noemen ze zakelijk tegenwoordigquote:Op zaterdag 24 januari 2009 20:56 schreef Espabilado het volgende:
Wat speelt AZ lelijk de laatste tijd, alsof het italianen zijn
De Graafschap ookquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:03 schreef Merkie het volgende:
Feyenoord een goal ontnomen, bal was helemaal over de lijn.
Inderdaad, niet aan het troetelkindje van de media komen.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:05 schreef Pieter-utd het volgende:
Ja spelwijze vanAZ is echt verschrikkelijk tegenwoordig. Maar blijven volhouden dat zij het mooiste voetbal spelen
Inderdaad, slechte afronding ook steeds...quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:07 schreef neilpad het volgende:
Wat maken we het onszelf ook weer moeilijk...
goeie kuiten en lekker stabiel?quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:06 schreef BansheeBoy het volgende:
Goeie speler die Toifonen (ofzo).˛
Je sigquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:08 schreef Paaskonijn het volgende:
PSV maak gvd eens wat vaker kansen af.
Hij is gek op macaroni.quote:
AZ speelt idd ruk de laatste wedstrijden, eigenlijk wordt er in heel Nederland slecht gespeeld.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:05 schreef Pieter-utd het volgende:
Ja spelwijze vanAZ is echt verschrikkelijk tegenwoordig. Maar blijven volhouden dat zij het mooiste voetbal spelen
Hij krijgt nog geen bal op goalquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:11 schreef Paaskonijn het volgende:
Dzsudzsak schiet weer lekker scherp.
Dat is ook wel de miskoop van psv geweest hoor.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:11 schreef Paaskonijn het volgende:
Dzsudzsak schiet weer lekker scherp.
Heeft nog niet heel veel laten zien hoor, ja een schwalbe (mega-joule)quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:06 schreef BansheeBoy het volgende:
Goeie speler die Toifonen (ofzo).˛
Was vorig seizoen een prima speler hoor. Maar dit seizoen nog niks laten zien....quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:11 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat is ook wel de miskoop van psv geweest hoor.
Wat een tegenvaller die gast
Eerste seizoen was iedereen anders erg enthousiast en speelde hij zo goed dat het leek alsof 'hij al 10 jaar in Eindhoven speelt'quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:11 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat is ook wel de miskoop van psv geweest hoor.
Wat een tegenvaller die gast
quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:12 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Heeft nog niet heel veel laten zien hoor, ja een schwalbe (mega-joule)![]()
˛
Ja dat geluk hebben ze uiteraard weer meequote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:10 schreef Madhouse11 het volgende:
[..]
AZ speelt idd ruk de laatste wedstrijden, eigenlijk wordt er in heel Nederland slecht gespeeld.
Goals waren wel mooi, maar De Graafschap is er 1 ontnomen.
Net zoals jouw spelling.quote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:15 schreef xFriendx het volgende:
maar die scheidsrechter heeft een klap van de molen gehad ofzow.
Of een zak geldquote:Op zaterdag 24 januari 2009 21:15 schreef xFriendx het volgende:
Bij die 1-1 van De Graafschap zat ik even van: KUT!!!!! NEEEEEE!!!! AZ, stel domkoppen!
Keurt die scheids em opeens af![]()
Ben blij dat AZ (nog) voor staat, maar die scheidsrechter heeft een klap van de molen gehad ofzow.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |