Kom op: je weet toch ook dat wat je in de grote steden ziet helemaal niets zegt over de dorpjes op het platteland? Daarnaast: wel eens in de slums in Bangkok geweest?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 09:52 schreef Public_NME het volgende:
Het probleem is echt niet dat ze straatarm zijn hoor, het probleem is dat ze veel te materialistisch ingesteld zijn. Ze geven alleen maar om baht's en dollar's omdat ze naar Westerse maatstaven willen leven, ze hebben hebben het echt zo slecht nog niet. Ik ben hiervoor naar Afrika geweest, en daar zijn de mensen pas echt arm, en toch kom je er weinig prostitutie tegen en is de mentaliteit van de mensen een stuk beter. Ze lachen tenminste en hebben een redelijk positieve instelling terwijl ze niks hebben, de armere mensen in ZO Azie profileren zich graag als zielig en bedelen om je dollars en proberen eruit te persen wat mogelijk is. Ik ben er echt ijskoud van geworden, zelfs voor bedelende kinderen, wat op zich jammer is natuurlijk.
Ik ben inmiddels redelijk vaak in Thailand geweest, maar het woord 'dollar' heb ik nog nooit gehoord uit de mond van een Thaise vrouw.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 09:52 schreef Public_NME het volgende:
Het probleem is echt niet dat ze straatarm zijn hoor, het probleem is dat ze veel te materialistisch ingesteld zijn. Ze geven alleen maar om baht's en dollar's omdat ze naar Westerse maatstaven willen leven,
Ik ben ook op het platteland geweest, en daar is het wel minder ja. En ik ben ook langs de slums van BKK gereden, niet best idd. Maar we hadden het meer over de mensen in de prostitutie; die zie ik ook gewoon met de nieuwste samsung telefoon lopen en sigaretten halen bij de 7/11. Mij maak je dan niet meer wijs dat ze echt arm zijn, want als je echt arm bent geef je je geld uit aan je primaire levensbehoeften...quote:Op zaterdag 7 februari 2009 10:57 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Het probleem is natuurlijk ook dat Thai zo materialistisch worden gemaakt door Farang die hun geld breeduit laten zien. Die Farang en ook veel gewone backpacktoeristen hebben vaak niet door dat ze door (voor ons onschuldige) handelingen laten ze dat veel geld hebben.
Ik had het ook over de omringende landen, Thailand is niet echt communistisch Einstein... En trouwens je kunt zeggen wat je wilt, maar de dollar is nog steeds no.1 qua hard currency. (niet dat ik een fan ben, maar dat is gewoon een feit)quote:Ik ben inmiddels redelijk vaak in Thailand geweest, maar het woord 'dollar' heb ik nog nooit gehoord uit de mond van een Thaise vrouw.
Dollars.
Ik snap wel een beetje wat je bedoelt, maar het is toch best oppervlakkig wat je zegt. Die telefoon is wss imitatie, net als die sigaretten trouwens. Weet jij veel of die spullen niet door een pimp verhuurd zijn?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 12:39 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Ik ben ook op het platteland geweest, en daar is het wel minder ja. En ik ben ook langs de slums van BKK gereden, niet best idd. Maar we hadden het meer over de mensen in de prostitutie; die zie ik ook gewoon met de nieuwste samsung telefoon lopen en sigaretten halen bij de 7/11. Mij maak je dan niet meer wijs dat ze echt arm zijn, want als je echt arm bent geef je je geld uit aan je primaire levensbehoeften...
Oh ja, dat was overduidelijk.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 12:39 schreef Public_NME het volgende:
Ik had het ook over de omringende landen, Thailand is niet echt communistisch Einstein... En trouwens je kunt zeggen wat je wilt, maar de dollar is nog steeds no.1 qua hard currency. (niet dat ik een fan ben, maar dat is gewoon een feit)
Die telefoons en sigaretten zijn wel echt, en niet door een pimp of iets dergelijks verhuurt.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 12:54 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik snap wel een beetje wat je bedoelt, maar het is toch best oppervlakkig wat je zegt. Die telefoon is wss imitatie, net als die sigaretten trouwens. Weet jij veel of die spullen niet door een pimp verhuurd zijn?
Die spullen zijn daarnaast nodig voor 'het werk' van de prostituee, aangezien dat hun etalage is.
En je kunt niet echt praten over 'de mensen in de prostitutie' (je bedoelt dan Patpong enzo wss), want er is ook prostitutie die je als backpacktoerist niet ziet via cafes, restaurants, kappers, etc, in de grote stad maar meer nog in kleine stadjes en dorpjes. En daar loopt men egt niet met mooie (nep-)spullen.
Natuurlijk kan dat, er zijn mooie natuurgebieden, interessante cultuur, lekker weer, mooie stranden enz.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 13:12 schreef ozzietukker het volgende:
[..]Gelukkig is Thailand zoveel meer dan sextoerisme alleen, en wordt het echt niet op elke straathoek aangeboden, en kan het ook een prima familiebestemming zijn.
Mwoah, ik heb het idee dat als je het sekstoerisme ziet, dat je er specifiek naar opzoek gaat. In Bangkok in ieder geval wel, in Pattaya zal het wel wijdverbreid zijn (maar dat weet je als je erheen gaat).quote:Op zaterdag 7 februari 2009 13:30 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Natuurlijk kan dat, er zijn mooie natuurgebieden, interessante cultuur, lekker weer, mooie stranden enz.
Feit blijft absoluut dat je vrijwel overal sporen van het sekstoerisme zult tegenkomen en dat je als toerist daar middenin loopt te banjeren. Ook dat is op zich nog niet zo heel erg (ellende is helaas overal), maar toeristen zouden dat wel moeten beseffen.
Dan zal ik wel volledig blind zijn geweest hoor. Maar echt geen sporen van het sekstoerisme gezienquote:Op zaterdag 7 februari 2009 13:30 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Natuurlijk kan dat, er zijn mooie natuurgebieden, interessante cultuur, lekker weer, mooie stranden enz.
Feit blijft absoluut dat je vrijwel overal sporen van het sekstoerisme zult tegenkomen en dat je als toerist daar middenin loopt te banjeren. Ook dat is op zich nog niet zo heel erg (ellende is helaas overal), maar toeristen zouden dat wel moeten beseffen.
Volgende keer goed kijken en luisteren dus!quote:Op zondag 8 februari 2009 13:09 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dan zal ik wel volledig blind zijn geweest hoor. Maar echt geen sporen van het sekstoerisme gezien
ik had afgelopen zomer precies hetzelfde, maar ik heb dan wel die plaatsen vermeden.quote:Op zondag 8 februari 2009 13:09 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dan zal ik wel volledig blind zijn geweest hoor. Maar echt geen sporen van het sekstoerisme gezien
Nee, als je over land gaat krijg je maar 15 dagen.quote:Op maandag 9 februari 2009 16:49 schreef WTFbbq het volgende:
Even voor de zekerheid: als ik naar Thailand ga met een single entry visum en vervolgens het land uit ga. Dan krijg ik, als ik terug Thailand in ga, toch een 30 dagen toeristenvisum aan de grens mee? En wat kost dat?
Of is het gewoon makkelijker om een double entry te regelen bij de ambassade??
En is die gratis visum regel nu al ingegaan??
Niet als je inderdaad over land gaat, dan krijg je officieel 14 dagen, met het vliegtuig, dus ook een Air Asia vlucht KL - BKK krijg je weer 30 dagen.quote:Op maandag 9 februari 2009 16:49 schreef WTFbbq het volgende:
Even voor de zekerheid: als ik naar Thailand ga met een single entry visum en vervolgens het land uit ga. Dan krijg ik, als ik terug Thailand in ga, toch een 30 dagen toeristenvisum aan de grens mee? En wat kost dat?
Of is het gewoon makkelijker om een double entry te regelen bij de ambassade??
En is die gratis visum regel nu al ingegaan??
waar kan je dat het beste doen.. in amsterdam of toch in den haag?quote:Op maandag 9 februari 2009 19:08 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Niet als je inderdaad over land gaat, dan krijg je officieel 14 dagen, met het vliegtuig, dus ook een Air Asia vlucht KL - BKK krijg je weer 30 dagen.
Echter, als je bij vertrek vanuit Europa aan de vliegtuigmaatschappij geen visum van de geplande verblijftijd kunt overleggen of geen vliegticket binnen 30 dagen uit Thailand kunt tonen kan je worden geweigerd, of moet je voor veel geld ter plekke een retourticket kopen van deze maatschappij.
Dus neem het zeker voor het onzekere en vraag een visa aan, op dit moment is dat volgens mij zelfs gratis om het toerisme weer wat te promoten!
Kan beide.quote:Op maandag 9 februari 2009 19:31 schreef DancePlaza het volgende:
[..]
waar kan je dat het beste doen.. in amsterdam of toch in den haag?
Kijk eens in de OP, daar staan meerdere sites in.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 13:26 schreef greatgonzo het volgende:
weet iemand of er ergens een site staat die een leuke tour van ongeveer 1 maand beschrijft/foto's laat zien? Heb de lonely planet al wel, maar wil alvast wat beeldvorming
Als je t antwoord nog niet had van de eerste pagina, dat is Doi Suthep in omgeving Chiang Maiquote:Op maandag 19 januari 2009 09:23 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Waar is deze foto genomen? Ziet er tof uit
Euro stekkers passen gewoon in de thaise contactdozen...quote:Op maandag 16 februari 2009 11:23 schreef BeardedDragon het volgende:
nog een kleine vraag betreffende elektriciteit...
dien je een ander soort stekker te hebben om in een stopcontact te steken voor je Nederlandse appartuur?
Mocht iemand nog goede appartementen in Jomtien weten voor een langer verblijf, dan hoor ik het ook graag...alvast bedankt.
Niet altijd, maar idd wel vaakquote:Op maandag 16 februari 2009 12:12 schreef bluesparkle het volgende:
[..]
Euro stekkers passen gewoon in de thaise contactdozen...
Geen verloop nodig dus. De netspanning is 220V 50Hz net als in EU.
Ja, dat gebeurt voor iedere voorstelling, sportwedstrijd, etc. Zelfs als mijn kinderen op school bij elkaar komen met een aantal klassen en wat stukjes doen, wordt eerst het lied van de koning gespeeld, en daarbij staat altijd iederen op.quote:Op donderdag 19 februari 2009 05:20 schreef Ruud het volgende:
gisteren in Thailand naar de bioscoop geweest, is het normaal dat iedereen voor de film gaat staan uit respect voor de koning?
zit jij er ook?quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:10 schreef shibaloma het volgende:
Je lacht je kapot hier in Pattaya joh... hier in het internetcafe zitten al die dames in gebrekkig Engels voor de webcam geld te vragen aan de mannen die ze hier ooit hebben gehad.
Die naast me zit d'r zoontje is ziek zegt ze... jaja, ik ben benieuwd of die vent er intrapt. Spannend verhaal, ik blijf nog even luisteren.
Klinkt als goed vermaak, moet ik absoluut heen dusquote:Op donderdag 19 februari 2009 14:10 schreef shibaloma het volgende:
Je lacht je kapot hier in Pattaya joh... hier in het internetcafe zitten al die dames in gebrekkig Engels voor de webcam geld te vragen aan de mannen die ze hier ooit hebben gehad.
Die naast me zit d'r zoontje is ziek zegt ze... jaja, ik ben benieuwd of die vent er intrapt. Spannend verhaal, ik blijf nog even luisteren.
Bijna heel Pattaya staat in het teken van vermaak.quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:37 schreef WTFbbq het volgende:
[..]
Klinkt als goed vermaak, moet ik absoluut heen dus
Lachu!!!quote:Op donderdag 19 februari 2009 14:10 schreef shibaloma het volgende:
Je lacht je kapot hier in Pattaya joh... hier in het internetcafe zitten al die dames in gebrekkig Engels voor de webcam geld te vragen aan de mannen die ze hier ooit hebben gehad.
Die naast me zit d'r zoontje is ziek zegt ze... jaja, ik ben benieuwd of die vent er intrapt. Spannend verhaal, ik blijf nog even luisteren.
met de bus naar Mochit, met de bus naar Nong Khai, en vervolgens de Thai Lao friendship bus. Kost je ongeveer 500 bth en een uur of dertien schat ikquote:Op vrijdag 20 februari 2009 06:47 schreef Ruud het volgende:
het is wel echt grappig om al die oudere mannen met bierbuiken met die mooie meisjes te zien (aan de andere kant ook weer zonde)
over 2 dagen verloopt mijn visum, weet iemand hoe ik (goedkoop) van Pattaya in Laos kom?
ik zit al een dag of 3 in Vientianequote:Op dinsdag 24 februari 2009 20:13 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
met de bus naar Mochit, met de bus naar Nong Khai, en vervolgens de Thai Lao friendship bus. Kost je ongeveer 500 bth en een uur of dertien schat ik
Maar is Cambodja niet praktischer voor een visum run?
bow pen yangquote:Op woensdag 25 februari 2009 07:06 schreef Ruud het volgende:
[..]
ik zit al een dag of 3 in Vientiane
maar toch bedankt
ik had een rechtstreekse bus van Pattaya naar Nong Khai, 13 uur inderdaad
Cambodja was ik geweest voordat ik naar Thailand kwam
en het was niet eens zozeer voor een visum run, Laos stond toch al in de planning...
En niet te vergeten het theater van Thaise vrouwen en falang mannen die je steevast als ze de trap opkomen in drie seconden de hele zaak ziet scannen naar klanten respectievelijk neukbaar materiaal. En ja inderdaad, het personeel is daar zo chagarijnig als de pest. Ik denk echt dat er een oorzakelijk verband zit tussen het aantal falang en het humeur van localen.quote:Op woensdag 25 februari 2009 14:38 schreef bluesparkle het volgende:
Daar hebben ze trouwens prima eten bij Bor Pen Yang.
Vis in chilisaus.. mmmm
En happy hour.... pul bier van de tap voor 8000 kip (voor 20u)
ja, dat laatste klopt zeker...quote:Op woensdag 25 februari 2009 14:58 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
En niet te vergeten het theater van Thaise vrouwen en falang mannen die je steevast als ze de trap opkomen in drie seconden de hele zaak ziet scannen naar klanten respectievelijk neukbaar materiaal. En ja inderdaad, het personeel is daar zo chagarijnig als de pest. Ik denk echt dat er een oorzakelijk verband zit tussen het aantal falang en het humeur van localen.
Vientiane centrum is wat dat betreft best erg geworden, het aantal falang overtreft inmiddels het aantal Thai en Lao lijkt het wel
Bor Pen Yang is tegenover die tentjes aan de Mekong, aan de andere kant van de straat. Zoek maar naar het dakterras, aan de straat zie je alleen de trap. Tussen Th Chao Anou en Th In Paeng. Prima plek voor een biertje als je de drukte van de straat een beetje wil ontvluchten (ook al is drukte relatief).quote:Op woensdag 25 februari 2009 15:11 schreef Ruud het volgende:
[..]
ja, dat laatste klopt zeker...
wat/waar is dat Bor Pen Yang dan
ik heb elke dag nog gegeten in die tentjes aan de Mekong, prima eten en goedkope biertjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |