Het is een symbolische bevestiging naar elkaar dat iets belangrijk is om bij stil te staan. Hoe groter de opkomst en hoe stiller de mensen, hoe sterker het gevoel van binding met elkaar en het onderwerp.quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:14 schreef Desunoto het volgende:
Ik snap die x minuten stilte dingen sowieso niet. We hebben er allemaal niets aan.
En daarna lopen we weer verder, proppen we ons vol tijdens een gezellig diner en hebben een hekel aan Marokkanen. Het heeft heel veel nut.quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:17 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het is een symbolische bevestiging naar elkaar dat iets belangrijk is om bij stil te staan. Hoe groter de opkomst en hoe stiller de mensen, hoe sterker het gevoel van binding met elkaar en het onderwerp.
Mensen he. Ze hebben een behoefte aan symboliek in hun leven. Daar wil ik zelf geen waardeoordeel over vellen hoe nuttig dat allemaal is. Als ze zich daarbij fijner voelen.quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:18 schreef LasTeR het volgende:
[..]
En daarna lopen we weer verder, proppen we ons vol tijdens een gezellig diner en hebben een hekel aan Marokkanen. Het heeft heel veel nut.
Misschien valt stilte te exporteren en kan je het door VN vliegtuigen laten droppen?quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:22 schreef ImTheBase het volgende:
Wat is het nut nou van die stilte? Daar hebben ze in de gaza dus echt geen ene donder aan he.
Waarom alleen daar? De slachtoffers die getroffen worden door de raketten uit Gaza tellen niet mee?quote:Op donderdag 15 januari 2009 19:09 schreef stamppot het volgende:
Het comité Amsterdam voor Palestina wil landelijk 3 minuten stilte voor de oorlogsslachtoffers in Gaza.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |