quote:Op zaterdag 17 januari 2009 12:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Dat je goed uit een boekje kunt leren wil nog niet zeggen dat je slim bent.
Dat zeg ik niet. Ik reageer alleen op die flapdrol die te dom is om fatsoenlijke zinnen te bouwen. VWO betekent niet per definitie dat je slim bent. Alleen dat je goed dingen uit een boekje kunt leren. Bovendien is een vreemde taal leren ook niet zo moeilijk als je in het betreffende land zit. Na 3 maanden Kenia sprak ik zelfs behoorlijk Swahili. Als je de hele dag niks anders hoort pik je het zo op.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 12:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze heeft VWO.
Spreekt vloeiend Engels Duits en Spaans.
Is getrouwd met een wereldster.
Maar het blijft volgens jou een domblondje ?
Daar kun je over oordelen na 1 post? +1 voor je kortzichtigheidquote:Op zaterdag 17 januari 2009 12:40 schreef qonmann het volgende:
[..]
jij bent het in elk geval niet, jaloers ofzo ?
Inhoudelijk reageren is te moeilijk voor je...?quote:Op zaterdag 17 januari 2009 12:51 schreef tho_Omas het volgende:
Fathank, doe nou niet alsof je je niet met regelmaat afbeert op deze Neder-Duitse schone.
Dit meen je toch niet?????!!!!!!quote:Op zaterdag 17 januari 2009 12:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze heeft VWO.
Spreekt vloeiend Engels Duits en Spaans.
Is getrouwd met een wereldster.
Maar het blijft volgens jou een domblondje ?
Ik denk dat VdVaart harder om jou lachtquote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:03 schreef FokPorum het volgende:
[..]
Dit meen je toch niet?????!!!!!!![]()
![]()
Ik moest echt lachen toen ik dat las!![]()
![]()
De nummer tien van Real Madrid is een wereldster.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:03 schreef FokPorum het volgende:
[..]
Dit meen je toch niet?????!!!!!!![]()
![]()
Ik moest echt lachen toen ik dat las!![]()
![]()
Nou het is altijd te zien op het EK en WK!!!!quote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
De nummer tien van Real Madrid is een wereldster.
Ik wil wel in discussie met je gaan over voetbal
Ik vind haar mooi.quote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:41 schreef SHE het volgende:
Als duizenden mensen iemand knap vinden, dan kun je er wel vanuit gaan dat ze knap is.
Dat er ook mensen zijn die het niks vinden, doet daar niets aan af.
Nikkiquote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik vind haar mooi.
Maar ze heeft te weinig uitstraling voor mijn smaak.
Maar meg Ryan en Nicky Cocks hebben zich voor het leven laten verminken.
Mooi oud worden wil men tegenwoordig niet meer.
Ingrid Bergman blijft daarom de mooiste vrouw ooit.
Holy shit, je hebt gewoon gelijk!quote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:56 schreef qonmann het volgende:
Oh ja en VWO afgerond,
Emotioneel gezien lijkt ze me wel een aandachtshoer. Heeft ze eigenlijk een vervolgopleiding gedaan?quote:Op zaterdag 17 januari 2009 15:36 schreef qonmann het volgende:
Het is opmerkelijk hoeveel mensen haar als dom proberen weg te zetten.
Een van de grappenmakers van "Dit was het nieuws" heeft dat ook wel eens gedaan.
(het programma waarin alle "spontane" grappen van te voren bedacht zijn).
Het is tekenend dat als een knappe vrouw iets bereikt er altijd wel mensen zijn die zeggen dat ze dom is, al is het tegendeel voor iedereen duidelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |