Idd, maar zonder nieuws. Zouden ze alles in 1 keer willen brengen?quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:44 schreef Catullus het volgende:
feyenoord.nl is weer in de lucht.
En dan ook huilen over het bereiken van de 3e ronde bekerquote:
Nee, van een dubbeltje maak je toch geen kwartje. Dus zet er een slechte (=goedkope) trainer voor.quote:
Zeg dat nou niet, dan komt MM dadelijk met een heel verhaal over allerlei onbekende namen en een heel relaas daarbij.quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:43 schreef Charles.Darwin het volgende:
Iemand uit het amateurvoetbal misschien
Ze moeten Bosz z'n contractverlenging ook nog publiek maken. Kan dat mooi tegelijk met z'n ontslagquote:Op woensdag 14 januari 2009 15:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Idd, maar zonder nieuws. Zouden ze alles in 1 keer willen brengen?
In één keer alle shit, inclusief de contractverlenging van Bosz. Het zou een mogelijkheid kunnen zijn.quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:46 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Idd, maar zonder nieuws. Zouden ze alles in 1 keer willen brengen?
Zou wat zijn als Bosz net getekend heeft zoals Derksen al een tijdje riep. Kunnen zie die ook nog een bedrag geven.quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:48 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Ze moeten Bosz z'n contractverlenging ook nog publiek maken. Kan dat mooi tegelijk met z'n ontslag
quote:Feyenoord: Verbeek nog niet ontslagen
ROTTERDAM - Feyenoord heeft woensdagmiddag tegengesproken dat trainer Gertjan Verbeek is ontslagen. ,,Op dit moment ontken ik dat Gertjan Verbeek ontslagen is, maar dat kan elk moment anders zijn'', aldus hoofd communicatie Raymond Salomon. ,,We zijn nog in gesprek.''
Woensdag vonden in De Kuip gesprekken plaats tussen coach en spelers, spelers en directie en coach en directie. Een aantal spelers, onder wie Roy Makaay en aanvoerder Giovanni van Bronckhorst, wilde woensdag geen commentaar geven. Zij stapten in hun auto en reden weg zodra ze journalisten ontwaarden.
Salomon kon niet aangeven hoe lang het nog zou duren eer er duidelijkheid is. ,,De gesprekken kunnen nog uren duren, maar het kan ook met een paar minuten afgelopen zijn. Ik weet alleen dat de uitkomst nu nog niet zo is als in de media wordt gesteld.''
wat een soapquote:
quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:53 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Theo zal wel weer zitten te smsen met de buitenwereld
Is het alweer 1 aprilquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:02 schreef gitaarsnaar het volgende:
misschien is het wel een practical joke van Bosz
heeft ie ons toch weer te pakken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |