Dat kan best, want we zijn toch allemaal heel slank dus dat past makkelijk!quote:Op dinsdag 20 januari 2009 20:34 schreef Chicolate het volgende:
[..]
20 man in je kamertje, allemaal tegelijk en iedereen wil alles zien.
De rechter is de slaapkamer van co, ik moet eigenlijk even vragen of ik die wel in mijn collage mag gebruikenquote:
Jup!quote:Op dinsdag 20 januari 2009 20:48 schreef PimpofPersia het volgende:
Huh zit je in Amsterdam west? Qua afmetingen etc is mijn kamer in noord bijna precies hetzelfde
Kan ook beide! Satijn slaat trouwens wel heerlijkquote:Op dinsdag 20 januari 2009 20:50 schreef P.F het volgende:
[..]
De rechter is de slaapkamer van co, ik moet eigenlijk even vragen of ik die wel in mijn collage mag gebruiken
Ik twijfel tussen 1 muur oudroze of een satijnen kinky dekbed
Ja maar dan moet het wel wit en dat ziet er cheap uitquote:Op dinsdag 20 januari 2009 20:51 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Kan ook beide! Satijn slaat trouwens wel heerlijk(ik heb een satijnen dekbed) En een satijnen kusensloop is ook nog eens beter voor je haar.
Nouja dat is wel beter sowieso want Noord is nog troostelozer dan Staphorst op een zondag. Aan de andere kant is de kamer zeker niet slecht. Ik deel de keuken ook met een man of 12 maar zie er zelden anderen en het is niet eens bijzonder smerig ofzo.quote:
Hoeveel kost zo een soort zeil per m2?quote:Op woensdag 21 januari 2009 19:26 schreef Stereotomy het volgende:
Ik heb ook een laminaatprint op mijn zeil. Best of both worlds, imho.
Mijn nieuwe huisgenootje heeft kliklaminaat. Ook classy, maar meer lawaaierig en kouder in de winter.
Dat grijs is wel classy idd, voor mij gaat er niets boven een massief houten vloerquote:Op woensdag 21 januari 2009 19:20 schreef P.F het volgende:
Dit vind ik echt een super vloer![]()
[ afbeelding ]
PF OP DE DEURquote:Op woensdag 21 januari 2009 19:58 schreef P.F het volgende:
Het regenboog plafond
[ afbeelding ]
En hier op de deur staat ook iets
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |