abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65015306
quote:
Op woensdag 14 januari 2009 00:11 schreef superjood het volgende:
toma super tekening weer.

En nu weer tijd voor wedstrijden want afgelopen 2 weken was niet veel
Manchester United - Chelsea gemist?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Amsterdamse Football Club Ajax - Liverpool F.C.
pi_65015563
quote:
Op woensdag 14 januari 2009 00:27 schreef Schanulleke het volgende:
Leuk gedaan Toma.

Tijd voor een wedstrijd van Ajax. NEC oprollen, moet kunnen!
Nou Nou oprollen.. dat klinkt wel weer erg denigrerend, helemaal gezien de vorm van NEC de laatste tijd.


20-01-08 NEC - Ajax 1 - 1 Eredivisie 2007-2008 [ details ]
30-12-06 NEC - Ajax 2 - 2 Eredivisie 2006-2007 [ details ]
06-11-05 NEC - Ajax 1 - 0 Eredivisie 2005-2006 [ details ]
13-03-05 NEC - Ajax 0 - 1 Holland Casino Eredivisie 2004-2005 [ details ]
25-04-04 NEC - Ajax 0 - 0
Brett Holman
  woensdag 14 januari 2009 @ 01:07:29 #78
181796 Prik0
T o i v o n e n !
pi_65015685
Die tekening.
Vijf keer op rij maakt mij pas blij!
pi_65016066
quote:
Op dinsdag 13 januari 2009 22:45 schreef toma het volgende:
Bedankt voor de complimentjes. Tof dat het gewaardeerd wordt!

Fucking vet! Je hebt talent
pi_65016310
quote:
Op dinsdag 13 januari 2009 19:45 schreef methodmich het volgende:

In het vliegtuig zaten trouwens twee die-hard Ajacieden, die gewoon even een paar dagen Portugal gingen doen om de trainingen en oefenpot te bezoeken.
Was er eentje Engels?

Vlucht Florence geboekt .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_65016843
Knallen in Nijmegen!
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_65017379
Hehe,grappige tekening van Monsterman
pi_65018171
Hehe Toma, je hebt al genoeg veren in je reet gedouwd gekregen maar hier ook nog 1tje van mij: super gedaan man ! Een giller van een plaatje

tvp
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  woensdag 14 januari 2009 @ 09:03:31 #84
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_65018608
quote:
Cvitanich mag toch niet voor Kroatië uitkomen

De FIFA heeft Darío Cvitanich geen toestemming gegeven om uit te komen voor Kroatië. Dit meldt de betrouwbare Kroatische sportsite Sportnet.hr op haar website. Dit zou komen omdat zijn overgrootvader uit Kroatië komt, terwijl de FIFA net de regels heeft aangescherpt. De Kroatische voetbalbond probeert de boel alsnog te regelen, maar men is niet erg optimistisch. Zeker niet nu Cvitanich ook bij Argentijns bondscoach Diego Maradona is opgevallen.
Bron
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_65018930
quote:
Op woensdag 14 januari 2009 09:03 schreef fathank het volgende:

[..]

Bron
probleem is dat zijn Kroatische roots bij zijn overgroot opa liggen.. niet zijn opa. en zelf heeft hij er ook nooit gewoond.

ik vind het wel jammer. zou hem graag op EK's en WK's zien. nu alleen op WK's als ie opvalt bij Maradona en bij de beste spitsen van Argentinië gaat behoren (laten we het hopen ).
  woensdag 14 januari 2009 @ 09:30:03 #86
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_65019258
Komt helemaal goed, heb er alle vertrouwen in .
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  woensdag 14 januari 2009 @ 09:32:50 #87
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_65019338
tvp
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
pi_65019374
quote:
Op woensdag 14 januari 2009 09:18 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]

probleem is dat zijn Kroatische roots bij zijn overgroot opa liggen.. niet zijn opa. en zelf heeft hij er ook nooit gewoond.

ik vind het wel jammer. zou hem graag op EK's en WK's zien. nu alleen op WK's als ie opvalt bij Maradona en bij de beste spitsen van Argentinië gaat behoren (laten we het hopen ).
Aan de ene kant wel leuk als dat zou gaan lukken, aan de andere kant, hoe minder internationals, hoe minder kans op blessures buiten Ajax om.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_65019411
quote:
Munsterman overstag door vader Wielaert (3)

Rob Wielaert (30) heeft zijn transfer naar Ajax volgens FC Twente-voorzitter Joop Munsterman hoofdzakelijk aan zijn vader Gerard te danken. De voormalige technisch directeur van Willem II kwam zondagavond hoogstpersoonlijk bij Munsterman op de koffie.



"Hij deed in een gesprek van tweeënhalf uur een dringend beroep op mij om Rob naar Ajax te laten gaan", aldus de preses. "FC Twente had in de zomer al 'nee' gezegd en dit was voor Wielaert junior een droom, zei zijn vader. Hij heeft de deal gered. Ik heb ingestemd, omdat de zaak onhoudbaar was geworden. Wij hebben niets aan een hevig teleurgestelde aanvoerder."


Munsterman ontkent dat hij met de dreigende arbitragezaak eieren voor zijn geld koos. "Als ik mijn poot stijf had gehouden, was Rob niet naar Ajax gegaan. Ik denk niet dat die zaak er ooit was gekomen. Gerard Wielaert is scout bij FC Twente ..."


Mocht Wielaert de arbitragecommissie hebben ingeschakeld, dan dacht Twente volgens de voorzitter een sterke zaak te hebben. Ondanks het feit dat de tukkers op 19 december op de eigen website melding maakten van een mondeling akkoord tussen Wielaert en FC Twente over een contract, dat een gelimiteerde transfersom van 3 miljoen euro bevatte. "FC Twente, Ajax, Rob Wielaert en zijn agent Kees Ploegsma hebben uiteindelijk allemaal water bij de wijn gedaan", aldus Munsterman.


De nieuwe Amsterdamse aanwinst tekende gisteren in de ArenA zijn contract, dat hem tot de zomer van 2011 aan Ajax bindt, met een optie voor nóg een jaar. Vandaag traint hij al met de groep mee. Inmiddels zitten de Enschedeërs niet stil wat betreft de opvolging van Wielaert. Zij meldden zich zoals verwacht officieel bij Carlos Aalbers om Peter Wisgerhof over te nemen van NEC. FC Twente wilde de contractvoorwaarden weten. Technisch directeur Aalbers is met handen en voeten gebonden, omdat Wisgerhof een gelimiteerde transfersom heeft van iets meer dan een miljoen euro. Bron: De Telegraaf
-
  woensdag 14 januari 2009 @ 09:38:50 #90
130094 Robinhoo
Hasj coke pillen
pi_65019494
quote:
Spits:

Van Basten: 'Sfeer Arena is het best'

De oefenmeester van Ajax, Marco van Basten, is erg tevreden over het heersende gevoelsklimaat bij Ajax. “Ik vind Ajax helemaal niet killer geworden sinds ik achttien jaar geleden vertrok. Ajax wordt momenteel goed geleid. Dat heeft zijn weerslag op de relatie tussen medewerkers en publiek. Die is heel goed.”

Van Basten durft zelfs verder te gaan: “In de Arena heerst mijns inziens momenteel de beste sfeer van alle stadions in Nederland. Het publiek is heel positief, zelfs als we slecht spelen. Natuurlijk proef je de behoefte om kampioen te worden. Maar ze staan niet stil langs de kant. Ze willen helpen. Dat komt doordat er veel warmte is van alle kanten. En herkenbaarheid. Ajax is nog steeds de uitzondering met 15 van de 24 selectiespelers die uit de jeugdopleiding komen. Het blijft een bijzondere club”, zo zegt hij tegen Sportweek.nl.
kom op zeg
Diep in mijn hart daar zit mijn club, het hoort bij mij 't is mijn geluk, het rode shirt, het Twentse Ros.. JE BENT MIJN TROTS.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')