quote:Op donderdag 15 januari 2009 17:15 schreef Djeez het volgende:
Eens met klacht. Vandaag in het UMCG ook weer. Stampvol in de parkeergarage, zie je eindelijk een leeg plekje. Wil je indraaien, staat er weer een E6-je. Kutmanken, AH was zo slecht nog niet door die gasten te deporteren. Lijkt wel of er steeds meer gehandicaptenplekken bijkomen. Ergste is nog dat zij overal gratis mogen parkeren op de mooiste plekjes. En het is simpel om zo'n kaart te krijgen. Even met je poot trekken, beetje hinken en je krijgt al zo'n ding. En de gewone man maar blauw betalen voor een kutplek.
Ik dus ook niet. Alleen in een bericht van Shmoopy, maar dat is niets bijzonders imo.quote:Op donderdag 15 januari 2009 20:34 schreef de_boswachter het volgende:
Denthemen: Ik zie hem nog nergens![]()
Daar deporteren ze wel, alleen de hamstersquote:Op donderdag 15 januari 2009 20:39 schreef de_boswachter het volgende:
Oh ik dacht dus fucking serieus dat AH voor Albert Heijn stond, omdat het topic volstaat met een aantal dingen over parkeerplaatsen bij supermarkten![]()
![]()
![]()
![]()
That makes sense. Dacht ook dat het over de appie ging namelijkquote:Op donderdag 15 januari 2009 20:39 schreef de_boswachter het volgende:
Oh ik dacht dus fucking serieus dat AH voor Albert Heijn stond, omdat het topic volstaat met een aantal dingen over parkeerplaatsen bij supermarkten![]()
![]()
![]()
![]()
Aangepast.quote:Op donderdag 15 januari 2009 21:17 schreef Florian_ het volgende:
De SC TT moet Steve McQueen zijn, ik heb gefaald met mijn typkunsten
Tijdens een ban kun je gewoon niet lurken in KPDquote:Op donderdag 15 januari 2009 21:41 schreef Biogarde het volgende:
Haha, Fortitudo is nog geen 18![]()
Staat in KPD
885 miljard pornosites en jij gaat bij een ban in KPD kijkenquote:Op donderdag 15 januari 2009 21:52 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Tijdens een ban kun je gewoon niet lurken in KPD
Eens! Goed topic man met potentie tot een vervolgquote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:12 schreef Agiath het volgende:
Parkeerplekken voor gehandicapten die altijd leeg staan
Waarom dicht?
Gehandicapten willen toch zo graag als mensen behandeld worden? Maar als er over geklaagd wordt zoals normale mensen is het opeens "ZIELUGG!!!11"
Goed topic.quote:Op vrijdag 16 januari 2009 12:12 schreef Agiath het volgende:
Parkeerplekken voor gehandicapten die altijd leeg staan
Waarom dicht?
Gehandicapten willen toch zo graag als mensen behandeld worden? Maar als er over geklaagd wordt zoals normale mensen is het opeens "ZIELUGG!!!11"
Is er een rede waarin yvonne niet op jou reagert?quote:Op vrijdag 16 januari 2009 16:56 schreef dagdag het volgende:
Hallo, is er een rede dat yvonne niet reageert
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |