Hoi APK.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:38 schreef APK het volgende:
In welke BB zat die Mohamedarius ook alweer?
Hij kwam trouwens ook tijdens 1 van die uitzendingen uit de kastquote:Op woensdag 14 januari 2009 13:42 schreef Suikeroom het volgende:
E10 is wel interessant ja van BB6.. hij moest toen van Hummie onderduiken omdat ie gemene dingen had gezegd over moslims![]()
Jippiequote:Op woensdag 14 januari 2009 13:34 schreef dieenebart het volgende:
Joost Hoebink: check.
*yvonne neemt les op de sportschool van seki*quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:35 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Doe es mee zoeken dan!![]()
Seki terug op tv!
E10mmquote:Op woensdag 14 januari 2009 13:42 schreef Suikeroom het volgende:
E10 is wel interessant ja van BB6.. hij moest toen van Hummie onderduiken omdat ie gemene dingen had gezegd over moslims![]()
Ja, van Monique. En ze zijn inmiddels gescheiden en Monique is sindsdien samen met Tijn.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:55 schreef Catullus het volgende:
De zusjes uit uit BB6 zijn ook interessant. Ik kan mij herinneren dat de man van één van die twee geregeld woedend bij de poorten van het BB huis stond.
Dat is lekker voor haar kinderen dan.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, van Monique. En ze zijn inmiddels gescheiden en Monique is sindsdien samen met Tijn.
Dat weet je niet. Voor hetzelfde geld was het altijd oorlog in huis en is nu de rust wedergekeerd.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:58 schreef Catullus het volgende:
Dat is lekker voor haar kinderen dan.
Dat is waar. Dat ze maar lang en gelukkig leven in het idyllische Sint Oedenrode of waar ook.quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat weet je niet. Voor hetzelfde geld was het altijd oorlog in huis en is nu de rust wedergekeerd.
Is dat deze: http://soryocar.hyves.nl/ ??quote:Op woensdag 14 januari 2009 13:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, van Monique. En ze zijn inmiddels gescheiden en Monique is sindsdien samen met Tijn.
Nee, dat was zo'n blonde giechel uit Den Haag of Scheveningen.quote:Op woensdag 14 januari 2009 14:46 schreef Sjimmie het volgende:
Is dat deze: http://soryocar.hyves.nl/ ??
google helpt soms welles, het is de rechterquote:Op woensdag 14 januari 2009 14:46 schreef Sjimmie het volgende:
[..]
Is dat deze: http://soryocar.hyves.nl/ ??
quote:Op dinsdag 13 januari 2009 16:30 schreef Peter6000 het volgende:
BB6 was een mindere editie, maar dankzij FOK! af en toe toch wel leuk.
[ afbeelding ]
Die moet dan vast wel ergens te vinden zijn in of rond Haarlem.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 13:01 schreef de_boswachter het volgende:
Don van Don&Ad zat volgens mij in BB3, kan iemand dit bevestigen ? 1 van die 2 zat in ieder geval in zo'n reality show.
Yesssssssssssquote:
Ik heb zelfs 't thuisadres voor je.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:02 schreef spapaars het volgende:
Bij deze tankstation te Purmerend mocht ik bij Mona afrekenen.
Laan der Continenten 15
1448TA Purmerend
(0299)402870
Hoe dat zo?quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:03 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Ik heb zelfs 't thuisadres voor je.Arrogant wijf. :p
Wie dacht je te hebben dan?quote:
Da's toch lachenquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wie dacht je te hebben dan?
En wat mot je eik met Natasja?![]()
Begrijpelijkquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:20 schreef Suikeroom het volgende:
Natasia zit in Suriname in de villa van Ronnie Brunswijk.. de kinderen zijn nog in Nederland, ze had ff tijd voor dr zelf nodig, Natasia staat nu even op #1
Rob BB5quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:34 schreef dieenebart het volgende:
Wie was ook alweer die kerel met dat houten been, en in welke serie zat hij?
ja die Gert-Jan moet je interviewen, die heeft wel een hoop te melden denk ikquote:Towards the end of the season the producers were accused of tempering with the results of the SMS-and telephone votes during eviction rounds. A campaign by third season housemate Gert-Jan de Boer called for attendance of a notary at least during the finals.
Volgens mij wierp Rob zich vooral op als vaderfiguur voor Ingrid.quote:Op woensdag 14 januari 2009 16:35 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
Rob BB5
schijnt na BB nog wat gehad te hebben met deze mede-bewoonster:
http://ingridbb.hyves.nl/
hij geilde gewoon op haar, na het programma hebben ze heel even iets gehad niet erg serieus volgens mij, zaten ook nog samen op de tribune bij BB6 weet ik nogquote:Op woensdag 14 januari 2009 16:52 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Volgens mij wierp Rob zich vooral op als vaderfiguur voor Ingrid.
Ik vond die rechter altijd wel geil, maar wat is er met haar haar gebeurd op haar hyves?quote:Op woensdag 14 januari 2009 15:04 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
google helpt soms welles, het is de rechter
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |