Bijna altijd danquote:Op maandag 12 januari 2009 14:20 schreef -Hans- het volgende:
Damn die Noortje is goed !
[..]
Mwa, niet overdrijven he.
Dat zou ont-zet-tend jammer zijn.quote:Op maandag 12 januari 2009 14:22 schreef themauster het volgende:
Goedemiddag![]()
Wat lees ik op twitter is Leaf uitelkaar?
quote:Op maandag 12 januari 2009 14:22 schreef themauster het volgende:
Goedemiddag![]()
Wat lees ik op twitter is Leaf uitelkaar?
Niet té sarcastisch worden Roel!quote:Op maandag 12 januari 2009 14:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat zou ont-zet-tend jammer zijn.
quote:Leaf is uit elkaar! *kijkt verbaasd*
7 minutes ago from TweetDeck
quote:LEAF houdt ermee op.
De Utrechtse band Leaf heeft besloten om per direct te stoppen. Dat hebben de muzikanten van deze jonge, succesvolle band zojuist bekend gemaakt. Onderlinge verschillen liggen ten grondslag aan deze beslissing. De bandleden zijn in goed overleg tot dit besluit gekomen en zullen vanaf nu hun eigen muzikale weg vervolgen in samenspraak met 8ball Music.
Leaf is erg dankbaar voor de steun die zij heeft gehad van het publiek, media en concertorganisatoren. Zo was Leaf nog de meest geboekte band tijdens het afgelopen festivalseizoen. Ook ontving Leaf de 3FM Schaal van Rigter voor de song "Wonderwoman" en was de meest gedraaide Nederlandse single op dit station in 2007.
Kom maar door met het gebakquote:Op maandag 12 januari 2009 14:25 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://twitter.com/antiroos/statuses/1113010052
[..]
Misschien gaan ze wel als solo-artiesten carnalvalsmuziek maken, ben jij toch weer blijquote:Op maandag 12 januari 2009 14:28 schreef rubbereend het volgende:
inderdaad ze stoppen volgens hun eigen site
nou als Annemarie maar door blijft gaanquote:Op maandag 12 januari 2009 14:33 schreef Againzender het volgende:
[..]
Misschien gaan ze wel als solo-artiesten carnalvalsmuziek maken, ben jij toch weer blij
Wel mee eensquote:Op maandag 12 januari 2009 14:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nou als Annemarie maar door blijft gaan
Hij was al blij dat hij een fok accountje kon aanmaken als it-erquote:Op maandag 12 januari 2009 14:39 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Als je het blijft roepen moet je ook wel zelf een Twitter-account aanmaken hè!
Truequote:Op maandag 12 januari 2009 14:39 schreef Sirolf het volgende:
Als je het blijft roepen moet je ook wel zelf een Twitter-account aanmaken hè!
Dat was al een hele opgave, jaquote:Op maandag 12 januari 2009 14:41 schreef morpheus_at_work het volgende:
Hij was al blij dat hij een fok accountje kon aanmaken als it-er
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |