abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_64984127
quote:
Op maandag 12 januari 2009 09:26 schreef Sander het volgende:
Engelse krant? Dan is het bullshit. Die zijn nogal anti-EU en verdraaien behoorlijk. Heeft laatst een lang artikel over in de NRC gestaan dacht ik.
Precies. Bij de EU hebben ze nu zelfs iemand aangesteld om dit soort berichten uit Engeland in de gaten te houden.
In Nederland moet je de Telegraaf al met een korel zout nemen, in Engeland is het nog erger.
pi_64984360
quote:
Op dinsdag 13 januari 2009 00:05 schreef athlonkmf het volgende:
LCDs gebruiken constant 100% stroom door hun backlight. Energieverbruik van plasma fluctueert. Gemiddeld is het energieverbruik bij films minder dan een gelijkwaardig LCD. Tis maar waar je het voor gebruikt
LCDs met LED blacklight niet.
  dinsdag 13 januari 2009 @ 12:25:13 #53
10275 DaBuzzzzz
Mooie woonspulletjes
pi_64985460
Het is wel waar en een goed idee!, wacht nog even met mn nieuwe 50" full HD aankoop!
ww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
pi_64986294
quote:
Op maandag 12 januari 2009 09:25 schreef Steeven het volgende:

Nu weet ik niet of de oorspronkelijke bron (Daily Mail) betrouwbaar is... maar als zelfs de overweging al waar is, waar houdt die betutteling nu eens op . Mensen betalen toch voor zo'n ding, evenals de bijkomende energiekosten.
Daar ben ik het helemaal mee eens, mits je zelf zonder overheid voor die energie weet te zorgen, je de wereldenergievoorraad niet uitput en de lucht die net zo goed ook van mij is niet belast.

Ik zeg niet dat ik voor het verbod ben, maar je moet niet doen alsof je niets met de overheid te maken hebt op het moment dat je het verbruikt, terwijl het feit dat je uberhaupt de beschikking hebt over energie alles met de overheid te maken heeft.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_64988719
quote:
Op dinsdag 13 januari 2009 13:36 schreef Spatzmann het volgende:

[..]

goedkope energie is een recht. Dat daar dan bv half afrika voor dood moet kan ik mee leven
jij woont zeker niet in Afrika?
kun je er ook nog mee leven als slechts half Nederland dood moet voor jouw energielusten ?
slechts half Nederland... dat is toch veel beter en minder duur dan half Afrika?
  dinsdag 13 januari 2009 @ 19:54:10 #56
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_65002601
quote:
Op maandag 12 januari 2009 16:07 schreef AchJa het volgende:
Een verbod op beamers zal de volgende stap wel zijn...
Of een verbod op electrisch / keramisch koken
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
pi_65018260
http://www.zdnet.nl/news.cfm?id=96902

CES: Panasonic toont 8,8 mm dikke tv

De limiet voor het beeldoppervlak van een HDTV is vorig jaar wel zo ongeveer bereikt met de 150 inch Panasonic. Dit jaar gaan fabrikanten massaal voor dunner. De dunste televisies staan bij Panasonic en zijn slechts 8,8 millimeter dik.

Het betreft plasmaschermen met NeoPDP-technologie. Panasonic heeft twee soorten PDP’s (Plasma Display Panels) gemaakt. De eerste is een hoog-efficiënte 42 inch PDP met drievoudige lichtopbrengst en een laag energieverbruik; ongeveer een derde van de modellen uit 2007.

Het tweede scherm is een ultradunne plasmatelevisie van 50 inch met dezelfde eigenschappen als de 42 inch. Dit model kan ook nog de hoogste resolutie voor bewegende beelden bij 1.080 lijnen claimen.
pi_65026895
Zolang je betaalt voor de energie is er niks aan de hand.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_65263679
Wat een nonsens.. wat komt er daarna? Een verbod op verkoop van Airconditioning?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')