Ja, in een week tijd zijn alle kleurrijke users gebanned of mod af.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:01 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Kan je wel zeggen ja![]()
VBL is een beetje hopeloos geworden.
Volgt er nog een sanctie ?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:15 schreef Prosac het volgende:
berichten geedit. Bedankt voor de melding. En nu weer aan het werk.
Heel goed. Misschien is het goed om weer wat strikter te zijn in FB en het topic te reserveren voor waar het voor is bedoeld. Ik snap niet zo goed waarom TerroRobbie hier overal commentaar op moet geven. Het lokt allemaal maar overbodige discussies uit. Duidelijke FB, duidelijke antwoorden en dat is het dan.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:15 schreef Prosac het volgende:
berichten geedit. Bedankt voor de melding. En nu weer aan het werk.
Dat merk je vanzelf. Ik kan zelf niet bannen, geduld. We zijn niet 24/7 online.quote:
Ik geef duidelijke FB.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:52 schreef SCH het volgende:
Heel goed. Misschien is het goed om weer wat strikter te zijn in FB en het topic te reserveren voor waar het voor is bedoeld. Ik snap niet zo goed waarom TerroRobbie hier overal commentaar op moet geven. Het lokt allemaal maar overbodige discussies uit. Duidelijke FB, duidelijke antwoorden en dat is het dan.
Ik zag alleen de TT/ link hier in FB en wist meteen van wie het (onzin) topic was... En dat is geen compliment.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 18:10 schreef TerroRobbie het volgende:
Feliciteer hier Christiano Ronaldo.
slotje graag. Onzin topic. TS neemt weer eens geen enkele moeite en kan de naam niet eens goed spellen.
Voor hetzelfde geld zou je kunnen afvragen waarom de mensen die de andere SC opende zo narrowminded zijn at ze niet in een topic kunnen posten waar een paar banners in staan? Waren ze zo bang voor de reacties van de ouwetjes?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 14:43 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Waarom zijn de mensen in Hools zo narrowminded dat er 2 SC"s naast elkaar moeten bestaan?
Ik ben geen voorstander of tegenstander van Hools. Waar ik moeite mee heb is dat twee partijen elkaar ergens de schul van geven (gaven?) - waar beide partijen hun dingen hebben. Snap je dat?quote:Op dinsdag 13 januari 2009 21:11 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Daar gaan we weer...
Voorstanders en tegenstanders van HOOLS, jullie komen er niet uit. Misschien dat er ooit weer een discussie gestart wordt, maar voor nu is het wel klaar met die discussie.
Ja, dat snap ik. Dat is al wel meer naar voren gekomen in deze discussie.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 21:13 schreef Doc het volgende:
[..]
Ik ben geen voorstander of tegenstander van Hools. Waar ik moeite mee heb is dat twee partijen elkaar ergens de schul van geven (gaven?) - waar beide partijen hun dingen hebben. Snap je dat?
Is prima - ik had alleen nog weinig zelfreflexie gezien van de partijen over de eigen rol - en waar men zelf kinderachtig of onhandig geweest is (zoals ik nu - nu ik er weer over beginquote:Op dinsdag 13 januari 2009 21:16 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik. Dat is al wel meer naar voren gekomen in deze discussie.
Ik ben gewoon bang dat het weer een herhaling van zetten wordt en daar heb ik niet zo'n zin in.
Het is opgelost en ik hoopte eigenlijk dat we er allemaal wel klaar mee waren
quote:Op dinsdag 13 januari 2009 21:26 schreef Doc het volgende:
[..]
Is prima - ik had alleen nog weinig zelfreflexie gezien van de partijen over de eigen rol - en waar men zelf kinderachtig of onhandig geweest is (zoals ik nu - nu ik er weer over begin). Maar goed - doet er ook weinig toe: het is wel mooi zo - ik zal toch niet een van de twee SC reeksen regelmatig posten.
VBL gaat gewoon op slot voor het weekend.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:35 schreef VoreG het volgende:
Zeggeuh, waar is Raymania en hoe gaat het opgelost worden met het vertrek van Sjimz? Dit weekend begint het voetbal weer.
Raymania is er morgen weer, heb ik gehoord.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 22:35 schreef VoreG het volgende:
Zeggeuh, waar is Raymania en hoe gaat het opgelost worden met het vertrek van Sjimz? Dit weekend begint het voetbal weer.
Je hebt wel een punt.quote:Op dinsdag 13 januari 2009 12:36 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, in een week tijd zijn alle kleurrijke users gebanned of mod af.²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |