quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:17 schreef spinnertje het volgende:
Ja, en op deze manier groeit de vrucht ook extra snel. Chloor is wat dat betreft net pokon.
Gefeliciteerd!!!!!!!!
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:17 schreef spinnertje het volgende:
Ja, en op deze manier groeit de vrucht ook extra snel. Chloor is wat dat betreft net pokon.
Gefeliciteerd!!!!!!!!
Net of je een computerwinkel runt...quote:
Zo jij en een quotequote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:16 schreef Olep het volgende:
De kans dat je op deze manier zwanger bent geraakt is héél erg klein. Allereerst is zijn sperma niet in de buurt van jouw vagina geweest. Het grootste deel is waarschijnlijk al weggespoeld toen jullie in het zwembad sprongen. De zaadcellen die toen eventueel nog zijn overgebleven, zouden dóór jullie zwemkleding heen hun weg hebben moeten vinden naar jouw baarmoedermond waar op dat moment ook een eitje klaar zou moeten zijn geweest voor bevruchting. Vertrouw er in dit geval maar op dat je gewoon weer onregelmatig ongesteld bent.
Welk zwembad was het eigenlijk?quote:Op vrijdag 9 januari 2009 15:15 schreef Emie het volgende:
Kan ik zwanger zijn?
Ik zit met een probleem. Ik ben 14 jaar en heb al vier maanden een vriend van 15. Laatst gingen we ons voor we gingen zwemmen samen omkleden. Hij kreeg een stijve piemel door mij en vroeg: ‘Zal ik me voor je aftrekken?’ Dat leek mij wel spannend. Hij deed het en kwam klaar. Daarna doken we gelijk het water in en knuffelden we in het water met elkaar. We kwamen tegen elkaar aan, wel met zwemkleren aan. Nu ben ik bang dat ik zwanger ben.
Ik ben nog niet regelmatig ongesteld. A.u.b. help me! Ik ben ten einde raad.
Anoniempje
http://www.girlz-online.nl/talk/id=133/seks.html
Bron??quote:Op vrijdag 9 januari 2009 21:39 schreef DemonRage het volgende:
Zo was er eens een familie die nogal zuinig omsprongen met water. Dus als ze daar in bad gingen dan deden ze dat in hetzelfde water. Zo had dus de zoon onbewust zijn zussen, die na hem een bad namen, zwanger gemaakt.
quote:Op zondag 11 januari 2009 12:21 schreef D-REAMSZ het volgende:
Kiddies gone wild.
Als je wat wilt weten over seks, ga dan naar de bieb daar hebben ze genoeg info, die dat in plaats van aan elkaar lopen zitten als je 13/14 bent WTF!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |