Hoe is het bij jou vandaag?quote:Op zondag 11 januari 2009 00:48 schreef Pure-Poison het volgende:
Verwen em maar lekker met sinaasappeltjes,vitamientjes en een heerlijke massage,knapt ie vast snel op
Zoiets kan nooit kwaad! Altijd handig om zo'n uitslag te weten, succes alvast!quote:Op zondag 11 januari 2009 14:15 schreef Hurminatore het volgende:
Gefeliciteerd SSSerpente! Hoe lang probeerden jullie zwanger te worden?
THNX Poppejans!
Ik ga donderdag ff afspraak maken bij de HA Hoop dat ze me willen helpen met de controle van de zwemmers vanlief.....
Dit gevoel vind ik ook zo erg,al zou ik nog een jaartje moeten wachten dat geduld kan ik wel opbrengen als ik maar zeker weet dat het gaat lukken!quote:Op zondag 11 januari 2009 14:00 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Dat wachten is toch wel killing hoor. Als je nou wist dat het bijv. over 4 maand raak zou zijn, dan teken je daar meteen voor, maar zo werkt het helaas niet. Of misschien maar goed ook, want dan zou het ook allemaal niet zo wonderlijk meer zijn.
Hetzelfde eigenlijk een beetje,kan alle kanten op.Hoofdpijn/misselijk maar dat kan ook door de (eventueel) aankomende menstruatie zijn.Heb al weer een paar dagen het gevoel ongi te worden,elke keer als ik naar de wc moet vind ik het dan ook spannend,NOD dag is pas de 14e dus we wachten maar af!!quote:
Hoe weet jij dat ik vandaag de hele dag weg zou zijn???quote:Op zondag 11 januari 2009 16:54 schreef prinseszondererwt het volgende:
Bumba al weer thuis met (goed) nieuws misschien? Je NOD is morgen alweer een week geleden....
Ja, dat is het inderdaad... gewoon het machteloze gevoel dat je er heel weinig aan KAN doen en je niet zeker weet of het wel gaat lukken... maargoed, zo is het nou eenmaal...quote:Op zondag 11 januari 2009 20:34 schreef judes het volgende:
Tierr, ik ken dat gevoel ook heel goed hoor, dit is ronde 3 voor ons en ik baalde bij ronde 1 al dat het niet raak was. En als je hier dan leest dat sommige meiden al meer dan een jaar bezig zijn, voel je je eigenlijk heel stom. Het is wat Poppedein zei, we zijn zo gewend alles maar te kunnen krijgen wat we willen, dus komt het dubbel zo hard aan als er een uitzondering is.
Voorlopig nog niet.ik denk dat ik morgen ongesteld wordt.quote:Op zondag 11 januari 2009 20:28 schreef bumbaloe het volgende:
Mefke, wat fijn dat je tohc nog op je uitgerekende dag zwanger was.
Karin ga je deze week nog testen??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |