Hij is veel leukerquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:33 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dude cult film man
Deze film is de basis voor carmageddon
heb ik ook gedaanquote:
Ach, joh, je bent sowieso al veel afgevallen, en met nieuwjaar zag je er ook goed uit. Maar zoals je al zei, zolang jij je maar goed voeltquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:37 schreef Californium het volgende:
[..]
heb ik ook gedaaneerst die extra kilo's eraf...daarna mag ik wel weer een chocolaatje tussen de middag
Kloptquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:38 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ach, joh, je bent sowieso al veel afgevallen, en met nieuwjaar zag je er ook goed uit. Maar zoals je al zei, zolang jij je maar goed voelt
Ik was dronkenquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:41 schreef Californium het volgende:
[..]
Klopt( en met oud en nieuw was het tevens mijn haar dat geweldig is
)
maart- september: -12 kilo
septembe- oktober: - 2 kilo
oktober - december: +4 kilo
kerst / oud en nieuw: +2 kilo
Nog steeds een - 8 kiloEn ik kreeg ook al een compliment van Twan
ik wil gewoon weer naar de 65 toe... en daar hopelijk rond blijven hangen
jah en?quote:
dat van je harenquote:
De wereld is groter dan Nimma hoorquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:47 schreef PietjePuk007 het volgende:
Jeugd verslaafd aan wodkatampons
Al die nieuwsberichten hierover, ik geloof er echt geen barst van. Dit is echt zo'n gecreëerde hype
. Niemand kent iemand die 't ooit gedaan heeft.
wel he...moet wel een paar centimeter af nu...(dode punten and allquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:48 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
dat van je haren(zat wel echt leuk trouwens
)
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:51 schreef Sander het volgende:
Ook zo fucking typisch mijn moeder hè. Dan koop je een pak, hardstikke mooi, helemaal perfect. Riem erbij, stropdas erbij, schoenen, alles. Plunder je je spaarrekening voor en alles. En dan roept ze aan de telefoon enthousiast van, "kom showen!". En dan laat je het zien, trek je de hele bende aan, en dan gaat ze uitgebreid lopen zeiken over één klein dingetje dat in haar ogen verkeerd is. Een draadje scheef ofzo was het dit keer. Nou, boo fucking hoo, en bedankt voor het compliment hè.
daar heb ik ook een hekel aanquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:51 schreef Sander het volgende:
Ook zo fucking typisch mijn moeder hè. Dan koop je een pak, hardstikke mooi, helemaal perfect. Riem erbij, stropdas erbij, schoenen, alles. Plunder je je spaarrekening voor en alles. En dan roept ze aan de telefoon enthousiast van, "kom showen!". En dan laat je het zien, trek je de hele bende aan, en dan gaat ze uitgebreid lopen zeiken over één klein dingetje dat in haar ogen verkeerd is. Een draadje scheef ofzo was het dit keer. Nou, boo fucking hoo, en bedankt voor het compliment hè.
Ja ik kan daar verdomme zo kwaad om worden. Bah bah bahquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:51 schreef Californium het volgende:
[..]
daar heb ik ook een hekel aanmijn moeder is net zo!
Maandag, maandagquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:52 schreef HostiMeister het volgende:
Doe eens een fotoDoen wij wel positief
quote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:54 schreef Sander het volgende:
[..]
Maandag, maandag. Dan gaat de hele bende weer aan en na het gesprek ga ik ff langs een vriend van me, die heeft een leuke camera en kan wel ff mooie picca's maken
dan voel je je helemaal trotsquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:54 schreef Sander het volgende:
[..]
Ja ik kan daar verdomme zo kwaad om worden. Bah bah bah.
/chagrijnig.
Uhuh. En dat stomme mens lukt het verdomme met alles. Ik laat ook zelden nog dingen zien hoor. Komt ze in mijn appartementje (welke ze ook afzeek toen ik hem kreeg), is de helft nieuw. "Wat gek, dat wist ik helemaal niet dat je dat had". Nee wat een verrassing, jezusquote:Op vrijdag 9 januari 2009 14:59 schreef Californium het volgende:
[..]
dan voel je je helemaal trotsenzo... en dan nog iets vinden wat er niet goed aan is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |