Nou ik zie je hier anders aardig meedoen, zonder P.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:42 schreef Dementor het volgende:
[..]
Maar ik wil het alleen met hem doen.
Want hij was grappig.
Heeft dat oud vel weer mijn telefoonnummer gehackt.quote:
Maar zeg eens en ik spaar rustig met je mee. Dat wat je nu hebt, is dat misschien niet gewoon beter omdat je het anders gewoon wel zou weten? Ik zit ook te wachten op mijn lichtbol moment en als die niet komt, dan zal ik het wel ergens goed vinden ofzo. Dat denk ik dan maar. Of ik moet gewoon ballen krijgen. Als ik ze ooit krijg, dan krijg jij er eentje van me.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:39 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Nou ik vind het leuk dat je het zegt.Ik heb zelf namelijk géen idee wat er wel of niet iets voor me is. alternatief? Terug naar de zorg ( en ik krijg al een knoop in mijn maag als ik daar aan denk) of een leuk baantje achter de kassa bij de supermarkt.
geen idee dus. maar het is eng, en het kost (best veel)geld. nou ja, ik modder wel ff verder met mijzelf.
en wat als het me niet lukt?
Dat ik helaas niet de capaciteit heb het uberhaupt te doen.
nou ja, misschien eerst sparen voor een ruggegraat en zelfvertrouwen.
Dolletjes!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:42 schreef Dementor het volgende:
[..]
Maar ik wil het alleen met hem doen.
Want hij was grappig.
Ik kwam nog wel eens bij hem gokken en naar de stad kijken.
Mogge Heidi.quote:
Mooi.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:53 schreef Noek het volgende:
Cc, volgens mij heb ik hem want ik heb een mailtje extra ontvangen zie ik. Verder wacht ik nog wel eventjes.
Oh, jij krijgt ook een bal van me als ik ze ooit laat groeien. Ik kan wel zonder ook.quote:
Jamaar nu heb ik niks.quote:Op vrijdag 9 januari 2009 11:44 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar zeg eens en ik spaar rustig met je mee. Dat wat je nu hebt, is dat misschien niet gewoon beter omdat je het anders gewoon wel zou weten? Ik zit ook te wachten op mijn lichtbol moment en als die niet komt, dan zal ik het wel ergens goed vinden ofzo. Dat denk ik dan maar. Of ik moet gewoon ballen krijgen. Als ik ze ooit krijg, dan krijg jij er eentje van me.
Is het al tijd?quote:Vanmiddag drinken we om 16.30 uur een borrel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |