Ja dan heb ik het toch goed onthoudenquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:34 schreef MaJo het volgende:
[..]
Typisch Fries inderdaadEn zeker niet gemakkelijk in de omgang nee
Maar wel mooi
Dat ik het aan iedereen uit moet leggen en dat ze het vreemd/lastig vinden is ook het moeilijke eraan. Anders had ik het al lang gedaan
Maar ik zat ook al te denken, stel dat ik het weer zat ben kan ik het echt niet maken om het weer terug te veranderen
Je ontneemt me mijn illusiequote:Op donderdag 8 januari 2009 20:32 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Buikspieroefeningen werken niet om je buik kwijt te raken.
Het enige dat je doet is je buikspieren harder en groter maken en bij vrouwen zitten die achter het vet.
Als je je buikje kwijt wil moet je gaan hardlopen. Je kunt niet op één plek vet wegtrainen.
Kijk kijk....het bekende truukje dat ik echt al 100x gezien hebquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:40 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Je ontneemt me mijn illusieEr zit nauwelijks vet, alleen dat wat er zit, is opgehoopt op één stuk. Vooral lelijk als ik niet volledig rechtop sta
Ik probeer het me voor te stellen maar ik weet niet welk liedje het is.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik ben op zoek naar dat óntzettende cheesy liedje, waarin zo'n heerlijke rokerige mannestem zingt: Now Iiiiii, am so in love with you...." ik heb het al dagen in mijn hoofd en dan wil i khet een keertje echt horen ook
Ja, denk je dat ik het leuk vind om steeds te horen dat ik niet dik ben, maar dit zelf wel te denken? Als ik snoep, denk ik dat ik dik word. Als ik in de spiegel kijk (ook als ik wel recht sta), dan zie ik een buikje. En dat moet er dan af. Dat doe ik niet omdat ik graatmager wil zijn, maar omdat ik er niks aan kan doen. Dat is er in gestampt. Door de media misschien wel, maar ook doordat ik gepest werd met dik zijn, van jongs af aan. Ik ben wel 10 kilo afgevallen, maar ik zal mezelf nooit zien als dun of sexy. Dat doe ik niet om te zeuren hoorquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Kijk kijk....het bekende truukje dat ik echt al 100x gezien heb
Geloof mij nou maar dat het zo'n obsessietruukje is dat bijna alle vrouwen bij zichzelf uithalen.
- voorover buigen en dan zeggen dat je een buikje hebt.
Dat is NORMAAL. Als je dat NIET hebt, DÁN moet je eens na gaan denken.
Ik vind het echt zo onzinnig altijd. Maarja, vrouwen moet altijd iets te klagen hebben
Valsspelen en dan gaan klagen:
Dit kan me letterlijk geen reet schelen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Jongeren brengen anaal tampon met alcohol in
Alsof er mannen over gaan zeuren dat er iets van een buikje te zien is als je als vrouw voorover buigt. Elke normale man kijkt op dat moment namelijk naar je tieten, die immers dan ook groter lijken. Face the facts.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Kijk kijk....het bekende truukje dat ik echt al 100x gezien heb
Geloof mij nou maar dat het zo'n obsessietruukje is dat bijna alle vrouwen bij zichzelf uithalen.
- voorover buigen en dan zeggen dat je een buikje hebt.
Dat is NORMAAL. Als je dat NIET hebt, DÁN moet je eens na gaan denken.
Ik vind het echt zo onzinnig altijd. Maarja, vrouwen moet altijd iets te klagen hebben
Valsspelen en dan gaan klagen:
Help, ik zoek... #255quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik ben op zoek naar dat óntzettende cheesy liedje, waarin zo'n heerlijke rokerige mannestem zingt: Now Iiiiii, am so in love with you...." ik heb het al dagen in mijn hoofd en dan wil i khet een keertje echt horen ook
Dat klinkt echt heel lelijkquote:Op donderdag 8 januari 2009 20:48 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Iemand die ik ken, Majo, en die al een stuk ouder is dan jij heeft met dezelfde naam als jij ook haar naam laten vernaderen, in een verkorte versie er van (letter 1,2 en 4). Dat was even wennen, maar het gaat er vanzelf inzitten. Ik ken haar al mijn hele levenEn je kan het de mensen altijd gewoon uitleggen en anders... who cares wat zij denken? Over een maand is er weer iets interessanters wat ze bezig houdt en dan heet jij... Nou ja, ik weet alleen de eerste twee letters van je tweede naam
Ben wel benieuwd eigenlijk..?
Dan moet je dat Dikke Vrouwen-topic nog eens openen. Dan zit het vol met klagers.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:49 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Alsof er mannen over gaan zeuren dat er iets van een buikje te zien is als je als vrouw voorover buigt. Elke normale man kijkt op dat moment namelijk naar je tieten, die immers dan ook groter lijken. Face the facts.
Dat is dan weer het verschil tussen echt dikke vrouwen, en vrouwen waarbij een klein beetje babyvet buikje te zien is alleen als ze voorover bukt.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:54 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dan moet je dat Dikke Vrouwen-topic nog eens openen. Dan zit het vol met klagers.
Als je denkt dat ik er geen begrip voor heb, dan zit je er echt heel hard naast.quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:48 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Ja, denk je dat ik het leuk vind om steeds te horen dat ik niet dik ben, maar dit zelf wel te denken? Als ik snoep, denk ik dat ik dik word. Als ik in de spiegel kijk (ook als ik wel recht sta), dan zie ik een buikje. En dat moet er dan af. Dat doe ik niet omdat ik graatmager wil zijn, maar omdat ik er niks aan kan doen. Dat is er in gestampt. Door de media misschien wel, maar ook doordat ik gepest werd met dik zijn, van jongs af aan. Ik ben wel 10 kilo afgevallen, maar ik zal mezelf nooit zien als dun of sexy. Dat doe ik niet om te zeuren hoor
Mensen zien gewoon niet wat ik wel zie. Om welke reden ik het dan ook zie, dat maakt niet uit.
checkquote:
love handlesquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:06 schreef iamredleader het volgende:
En ik ga mijn vrouw ophalen van het zwemmen
for the record, nog even over de discussie gewicht/lengte/dik/mooi: ik ben 1,76m en weeg 76 kg. Klein buikje, kleine "handgrepen" aan de zijkant, meer niet![]()
Heb ik net zo een mooie post gemaaktquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:04 schreef iamredleader het volgende:
Het liedje komt van Dirty Dancing, time of my life
Kan het ook niet helpen. Ze is wel van de twee a variant he, haar naam is nu medeklinker klinker klinker en niet medeklinker klinker medeklinkerquote:
Het enige wat er hier mis is met Elisha Cuthbert..quote:Op donderdag 8 januari 2009 20:40 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Je ontneemt me mijn illusieEr zit nauwelijks vet, alleen dat wat er zit, is opgehoopt op één stuk. Vooral lelijk als ik niet volledig rechtop sta
Zoiets is het ook...quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:22 schreef Nembrionic het volgende:
Bij rokerige mannenstem moet ik echt aan Lou Reed denken. Of Joe Cocker
Stijgbeugels, love handles, zwembandjes, call it anything you like, just don't call it late for dinnerquote:
quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:18 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Oh, ik weet toch neit of t m is red
Die is wel in de buurt dus het zou zomaar kunnen. Samen met Anderson.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:33 schreef iamredleader het volgende:TM!
Tijd voor bed hier, morgenavond wordt laat... nieuwjaarsfeest van werk
De roddelmachine op volle toeren, wie is de mystery guest / optreden dit jaar? Vandaag van een ingewijde aan de lunchtafel gehoord: Hans Klok
Dat is nou echt een Soempie-actiequote:Op donderdag 8 januari 2009 21:35 schreef Soempie het volgende:
Ik voel me een ongelooflijke oen! Ik zat me in de trein helemaal te verheugen op House en was blij dat ik net op tijd thuis zou zijn voor de nieuwe afleveringen. Stel ik thuis voor om Blackadder te kijken. Zelfs met Hugh Laurie ging er niet een lampje branden dat ik moest zappen naar House.
Onvergeefelijk..maar via Internet te bekijken.quote:
Ik kwam om ff over negenen thuis, dus ik ga ook maar ff downloaden denk ikquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:35 schreef Soempie het volgende:
Ik voel me een ongelooflijke oen! Ik zat me in de trein helemaal te verheugen op House en was blij dat ik net op tijd thuis zou zijn voor de nieuwe afleveringen. Stel ik thuis voor om Blackadder te kijken. Zelfs met Hugh Laurie ging er niet een lampje branden dat ik moest zappen naar House.
Ik vind dit zo'n mooie scenequote:Op donderdag 8 januari 2009 21:04 schreef iamredleader het volgende:
Het liedje komt van Dirty Dancing, time of my life
Ja catchy liedjequote:Op donderdag 8 januari 2009 21:39 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik vind dit zo'n mooie scene
Maar momenteel ben ik verslaafd aan
Dankzij LBen 3FM
Wat betreft 'te dik' zijn: zoals ik al eerder zei, mag er bij wel wat vanaf, maar het kan me niet zoveel boeien en ik ben ook niet echt dik volgens mij. Ook niet volgens Pitt
Blackadder hebben we op DVD, dus toch een beetje jammer. Dat kan ik altijd wel zien.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:36 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat is nou echt een Soempie-actie
Maar Blackadder is ook vet
Ja het vervelende is dat je het hebt over een cheesy liedje. En de vraag is natuurlijk wat jouw definitie is van cheesy. Enig idee hoe oud het nummer is?quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:41 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Al die zangers met van die rokerige stemmen(
)
Maar het is een heel bekend nummer volgens mij...
Nog zo'n grote hit van d'r...quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:39 schreef Etcetera het volgende:
Maar momenteel ben ik verslaafd aan
Dankzij LBen 3FM
Does it involve turnips?quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:43 schreef Soempie het volgende:
[..]
Blackadder hebben we op DVD, dus toch een beetje jammer. Dat kan ik altijd wel zien.![]()
Maar, ik heb een cunning plan! Ik ga zo even vragen of een vriendin het opgenomen heeft.
quote:
Vind ik Just a flirt toch leukerquote:
Een bruiloftsnummer, dat gehaltequote:Op donderdag 8 januari 2009 21:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja het vervelende is dat je het hebt over een cheesy liedje. En de vraag is natuurlijk wat jouw definitie is van cheesy. Enig idee hoe oud het nummer is?
Put your head on my shoulder van Anka is ookquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:46 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Vind ik Just a flirt toch leuker
Over cheesy nummers gesproken: I love you baby van Paul Anka vind ik he-le-maal geweldig![]()
Oh en in Dirty Dancing zit Mrs. Gilmore, mama van Lorelai Gilmore(en Paul Anka is de naam van een hond in Gilmore Girls. Cirkel is weer rond
)
Misschien heeft iemand een wireless netwerk openstaanquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:46 schreef Nembrionic het volgende:
Dankzij de verhuizing ben ik straks weer een week afgesloten van Internet
Wat een rust zal je dan hebben...quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:46 schreef Nembrionic het volgende:
Dankzij de verhuizing ben ik straks weer een week afgesloten van Internet
Wat is dat dan?quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:47 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Een bruiloftsnummer, dat gehalte
quote:Ja nahja, ik vind liedjes zelden cheesy, ik probeerde uit jullie perspectief te kijken ()
Oooooh PS wat slechtquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:47 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Een bruiloftsnummer, dat gehalte
Ja nahja, ik vind liedjes zelden cheesy, ik probeerde uit jullie perspectief te kijken ()
Zo eens opzoekenquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Put your head on my shoulder van Anka is ook![]()
I love you baby is wel vrolijk
quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:48 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Misschien heeft iemand een wireless netwerk openstaan(which reminds me: ik moet dat van ons nog steeds beveiligen
)
Ik heb m'n Campzone bandje doorgeknipt
Hier had ik gister buikpijn van het lachen door.quote:Baldrick: Well my cousin Bert Baldrick, Mr Gainsborough's butler's dogsbody, says that he's heard that all portraits look the same these days, 'cause they're painted to a romantic ideal rather than as a true depiction of the idiosycratic facial qualities of the person in question.
Blackadder: [impressed] Your cousin Bert obviously has a larger vocabulary than you do, Baldrick.
Nou, wat een rustquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wat een rust zal je dan hebben...
quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:49 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hier had ik gister buikpijn van het lachen door.
Wat een rust zul je dan vindenquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:49 schreef MadMaster het volgende:
Nog 5 weekjes en dan vertrekken we weer voor 3 weken naar Aruba.
Ik zal die Natalie eens vinden...
Ik vind Blackadder niet zo leukquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:49 schreef Soempie het volgende:
[..]
Hier had ik gister buikpijn van het lachen door.
Het zal me gebeuren, kom ik mooi bij Peter R. op TV...quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:50 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Wat een rust zul je dan vinden
Ik vond vanmiddag een vervelende haperende verbinding al irritant.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:46 schreef Nembrionic het volgende:
Dankzij de verhuizing ben ik straks weer een week afgesloten van Internet
WTF NU PAS ?!quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:48 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik heb m'n Campzone bandje doorgeknipt
Heb ik nu ook en vind ik ook irritantquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:52 schreef Whiteguy het volgende:
Ik vond vanmiddag een vervelende haperende verbinding al irritant.
Jepquote:
Die van Gloria Gaynor is ook heel bekendquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:53 schreef Nembrionic het volgende:
Deze vind ik trouwens beter dan Anka (die overigens "My way" heeft geschreven)
Word altijd een beetje geirriteerd van figuren die nog met 30 Lowlands-bandjes e.d. omlopen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 21:54 schreef Etcetera het volgende:
[..]
JepEn de reden is waarschijnlijk te verschrikkelijk voor woorden
Ik heb me weer ingeschreven, dus het nieuwe CZ 'seizoen' is begonnen dus het bandje kan weg
Ik dacht eerst aan Ally McBealquote:
Ik had maar 1 bandje omquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Word altijd een beetje geirriteerd van figuren die nog met 30 Lowlands-bandjes e.d. omlopen.
Denk dan altijd wat voor vuil er in die dingen moet zitten...
Daar kan ik me ook nog een discussie over herinneren. En ik had het vermoeden dat we etc toen wel overtuigd hadden dat het tijd was om per direct dat bandje door te knippenquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Word altijd een beetje geirriteerd van figuren die nog met 30 Lowlands-bandjes e.d. omlopen.
Denk dan altijd wat voor vuil er in die dingen moet zitten...
Daarom meld ik het ook hierquote:Op donderdag 8 januari 2009 21:56 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Daar kan ik me ook nog een discussie over herinneren. En ik had het vermoeden dat we etc toen wel overtuigd hadden dat het tijd was om per direct dat bandje door te knippen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |