20 met wind welquote:Op zondag 11 januari 2009 15:20 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
in de avond is het rond de 20 hier, en ik kan je verzekeren dat dat behoorlijk fris kan voelen.
en als je motor rijdt dus ookquote:Op zondag 11 januari 2009 15:28 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
20 met wind wel
dat geloof ik wel
100cc heet hier al motorquote:
OMG ik dacht bij dat kaartje tot nu net van 'maar het ligt dan ook aan water'quote:
Kijk zulke dingen hoef je dus niet te postenquote:Op zondag 11 januari 2009 15:45 schreef Espabilado het volgende:
[..]
OMG ik dacht bij dat kaartje tot nu net van 'maar het ligt dan ook aan water'
Dat is geen water dat is Belgie![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Klopt wel hoor, hier in een dorpje bij Roermond is het inmiddels ook alweer -3quote:Op zondag 11 januari 2009 17:34 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
Ell weer -2,9 inmiddels al, nog niet zichtbaar op dit kaartje.
ze moeten maar eens checken of die thermometer daar wel helemaal ok is en niet gewoon 2 graden te koud aan gaat geven zodra het begint te vriezen.
Arcen ook -2,5, dat zou dan toch kloppen...
Als het dooit ontstaan er al snel plassen, wat niet fijn schaatsen is. Dus schaatsbaar ijs is voorlopig even passé.quote:Op zondag 11 januari 2009 16:58 schreef Remzz het volgende:
[..]![]()
Ziet er geeneens zo heel slecht uit.
Ja idd... hopelijk dat het de goede kant op gaatquote:Op maandag 12 januari 2009 12:02 schreef Tourniquet het volgende:
Bijna 6 graden boven nul hier
Vijftiendaagse pluim kan nog alle kanten op: http://www.knmi.nl/exp/pluim/vijftiendaagse/index.html
Geen idee, want mijn weerstation is een jaar geleden om het leven gekomen. Denk dat ie een blikseminslag te verwerken gekregen heeft gehad toen.quote:Op maandag 12 januari 2009 06:04 schreef SpeedyGJ het volgende:
Tot hoeveel km/h / ms / hpa / kt?
Hier ook flink wat wind, gemiddeld ligt op 26 tot 27km/h (4bft) met pieken naar de 50km/h. Buitenom staat een dikke 5 (30km/h +)
quote:
quote:Op woensdag 14 januari 2009 17:12 schreef SpeedyGJ het volgende:
Pluim al gezien? Dinsdag in de bild 72km/h en stoten naar 118km/h!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |