Hoe heet je Horde op Khadgar?quote:Op zaterdag 10 januari 2009 21:08 schreef MaartenHaarlem het volgende:
Ah cool , ook mensen van trollbane !
Heb ook een horde op Khadar , ik ga er misschien ermee stoppen , als iemand nog gold wilt op trollbane/khadgar
Heeft iemand ook een lvl 60 twink ? met marschall gear...
quote:Op zondag 11 januari 2009 04:36 schreef SharQueDo het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, nieuwe UI.Zelf gemaakt.
Unit frames onderin, van boven naar beneden, links naar rechts: focus, focus target, player, target, targettarget, targettargettarget.
Wat een crisis meid... lijkt een beetje op mijquote:
hehe, ik wil wel met je acc verdergaan..quote:Op zondag 11 januari 2009 04:23 schreef Fir3fly het volgende:
Heb zojuist mijn account gecancelled. Helaas heb ik al betaald tot 24 februari, dus tot dan zal ik jullie hier blijven vervelen.
Ik ben het zat ja. Raiden is niet meer wat het geweest is, en ik vind deze nieuwe aanpak niet leuk. Ik beleef geen plezier meer aan het spel, en dan is het tijd om te stopppen.quote:Op zondag 11 januari 2009 09:57 schreef Blistering het volgende:
[..]
Watdan? Ben je het zat?
Ik zit zelf ook sterk te twijfelen of ik m'n account ga cancellen. Ben het spel een beetje zat.
zelfde hier...in het begin was WoW gewoon het leukst, binding met mensen echt het idee hebben dat je samen de wereld ging veroveren ^^:') maar atm krijg ik dat gevoel niet meer, tis nog wel leuk maar niet meer wat het wasquote:Op zondag 11 januari 2009 18:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik ben het zat ja. Raiden is niet meer wat het geweest is, en ik vind deze nieuwe aanpak niet leuk. Ik beleef geen plezier meer aan het spel, en dan is het tijd om te stopppen.
Begrijp me niet verkeerd, ik vind WoW een uitstekende game, het is alleen niet meer voor mij.
Heb het ook. Voor mijn gevoel is alles ook veels te makkelijk gemaakt. En dan zoals vanavond wordt er weer een raid gecancelled omdat de helft niet komt opdagen. Gewoon geen fun meer. Jammer genoeg zijn er zo weinig plaats vervangersquote:Op zondag 11 januari 2009 19:23 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
zelfde hier...in het begin was WoW gewoon het leukst, binding met mensen echt het idee hebben dat je samen de wereld ging veroveren ^^:') maar atm krijg ik dat gevoel niet meer, tis nog wel leuk maar niet meer wat het was
PICS OR IT DIDNT HAPPEN!quote:Op zondag 11 januari 2009 21:29 schreef sanakthe het volgende:
Haha, het kutste moet nog komen. Vanavond 300 gaat het per 7-10 fish ofzo.
ANYWAY!
SARTHARTION + 3 DRAKES DOWN BITCHES!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |