Die Palestijnen kozen Hamas dus ze zijn wel schuldig.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:00 schreef G.Fawkes het volgende:
Niemand wil antwoorden op mijn vragen maar voor welke zijde je ook bent, hoe kun je goedpraten dat er zoveel onschuldige Palestijnen nu als onderhandelingsmateriaal worden gebruikt?
Post maar eens een linkje. Ik lees dit soort dingen zo vaak dat ik er nu ook wel eens wat meer over wil weten.quote:Op zondag 4 januari 2009 15:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Verzetshelden die kleine kinderen opofferen? Nou, als dat in jouw boekje al verzetshelden zijn, poehpoeh!
En jij was er net zo goed bij?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Jij was erbij en heeft het allemaal zien gebeuren. ook jij wordt gek gemaakt dat hamas dat doet. het enige wat hamas doet is verzet plegen tegen de bezetters meer niet.
quote:Op zondag 4 januari 2009 16:02 schreef Andyy het volgende:
ik wens ze veel succes, dat ze heel terug mogen komen en veel parasieten zullen doden![]()
ze hebben iig al een groot voordeel als het donker is
Natuurlijk hebben ze wel wapens, waar komen die raketten anders vandaanquote:Op zondag 4 januari 2009 16:04 schreef Meki het volgende:
Wie is hier laf om met moordmachines te vechten tegen een volk die geen wapens hebben ???
De militanten van Hamas beschikken wel degelijk over wapens, over het algemeen wel niet zo geavanceerd als de wapens die Israël tot zijn beschikking heeft.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:04 schreef Meki het volgende:
Wie is hier laf om met moordmachines te vechten tegen een volk die geen wapens hebben ???
Elke onschuldige dode is er 1 teveel. Aan welke kant dan ook. Dat er in een oorlog onschuldigen getroffen kunnen worden is helaas niet te voorkomen. Hoe triest ook.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:00 schreef G.Fawkes het volgende:
Niemand wil antwoorden op mijn vragen maar voor welke zijde je ook bent, hoe kun je goedpraten dat er zoveel onschuldige Palestijnen nu als onderhandelingsmateriaal worden gebruikt?
quote:Op zondag 4 januari 2009 16:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Elke onschuldige dode is er 1 teveel. Aan welke kant dan ook. Dat er in een oorlog onschuldigen getroffen kunnen worden is helaas niet te voorkomen. Hoe triest ook.
Jammer dat hij niet erg toepasselijk is. Het is twee ogen en een heel gebit om een tand.quote:
Eens.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Elke onschuldige dode is er 1 teveel. Aan welke kant dan ook. Dat er in een oorlog onschuldigen getroffen kunnen worden is helaas niet te voorkomen. Hoe triest ook.
Zoals die speelgoed rakketjes die voor materiale schade zorgen ?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:06 schreef John.Milton het volgende:
[..]
De militanten van Hamas beschikken wel degelijk over wapens, over het algemeen wel niet zo geavanceerd als de wapens die Israël tot zijn beschikking heeft.
editquote:Op zondag 4 januari 2009 16:09 schreef Meki het volgende:
[..]
Zoals die speelgoed rakketjes die voor materiale schade zorgen ?
Medeverantwoordelijk en bloed aan zich handen hebbenquote:Op zondag 4 januari 2009 16:08 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Balkenende steunde net in Buitenhof indirect de aanval van Israel op de Hamas.
Hij vond het logisch dat Israel de aanvallen niet onbeantwoord laat. Wat vinden we hiervan?
quote:Op zondag 4 januari 2009 16:09 schreef Meki het volgende:
[..]
Zoals die speelgoed rakketjes die voor materiale schade zorgen ?
2 keer fout maakt nog geen goed. Dat Hamas (notabene een organisatie die als terroristisch te boeken staat) onschuldigen doodt, geeft Isreal niet het recht hetzelfde te doen.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:02 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Die doden zijn volgens mij van voor de bezetting en zijn ook niet door grondtroepen gedood. De meeste onschuldige doden vallen door de bombardementen en daarbij is de kans op onschuldige slachtoffers gewoon groter.
De Israëliërs raken daarbij Palestijnse burgers en andersom gebeurt dat ook.
quote:Op zondag 4 januari 2009 16:08 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Balkenende steunde net in Buitenhof indirect de aanval van Israel op de Hamas.
Hij vond het logisch dat Israel de aanvallen niet onbeantwoord laat. Wat vinden we hiervan?
lolquote:Op zondag 4 januari 2009 16:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Jij was erbij en heeft het allemaal zien gebeuren. ook jij wordt gek gemaakt dat hamas dat doet. het enige wat hamas doet is verzet plegen tegen de bezetters meer niet.
Amnesty International bekritiseerde Hamas eerder voor het gebruik van ziekenhuizen. Dat was echter tijdens een conflict met de Fatah.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:00 schreef mrcool het volgende:
[..]
Waaruit blijkt eigenlijk dat dit zo is?
Hezbollah kreeg toen ook de nodige kritiek:quote:In het heetst van de strijd gebruikten Hamas-strijders appartementencomplexen en ziekenhuizen als uitvalsbases voor hun aanvallen en werden aanhangers van de tegenpartij zelfs in hun ziekenhuisbed doodgeschoten. Er werd zwaar gevochten in dichtbevolkte buurten, waarbij kogels en granaten vanuit de ramen werden afgeschoten.
bronquote:LARNACA, Cyprus — The U.N. humanitarian chief accused Hezbollah on Monday of "cowardly blending" among Lebanese civilians and causing the deaths of hundreds during two weeks of cross-border violence with Israel.
Jan Egeland spoke with reporters at the Larnaca airport in Cyprus late Monday after a visit to Lebanon on his mission to coordinate an international aid effort. On Sunday he had toured the rubble of Beirut's southern suburbs, a once-teeming Shiite district where Hezbollah had its headquarters.
During that visit he condemned the killing and wounding of civilians by both sides, and called Israel's offensive "disproportionate" and "a violation of international humanitarian law."
On Monday he had strong words for Hezbollah, which crossed into Israel and captured two Israeli soldiers on July 12, triggering fierce fighting from both sides.
"Consistently, from the Hezbollah heartland, my message was that Hezbollah must stop this cowardly blending ... among women and children," he said. "I heard they were proud because they lost very few fighters and that it was the civilians bearing the brunt of this. I don't think anyone should be proud of having many more children and women dead than armed men.
Alle Palestijnen die dood zijn, hebben gekozen voor Hamas? Als ik kies voor de Hamas mag ik dood?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:04 schreef neilyoung het volgende:
[..]
Die Palestijnen kozen Hamas dus ze zijn wel schuldig.
Ik verbaasde me eerlijk gezegd wel dat-ie zo snel met een duidelijke veroodeling kwam en ik vraag me af of het slim is meteen zo'n signaal af te geven.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:11 schreef neilyoung het volgende:
[..]
Voor Balkies doen prima, iets meer support voor Israel was fijn geweest maar prima opzich.
Hamas heeft de laatste jaren het arsenaal raketten uitgebreid en daarnaast is de reikwijdte van deze raketten vergroot. De mate waarin deze raketten daadwerkelijk het vooropgestelde doel treffen loopt wel nog achter. Ze zijn niet zo geavanceerd, maar dat betekend niet dat ze geen schade kunnen doen.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:09 schreef Meki het volgende:
[..]
Zoals die speelgoed rakketjes die voor materiale schade zorgen ?
Jij was er wel bij dan?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:03 schreef Meki het volgende:
[..]
Jij was erbij en heeft het allemaal zien gebeuren. ook jij wordt gek gemaakt dat hamas dat doet. het enige wat hamas doet is verzet plegen tegen de bezetters meer niet.
Israël probeert zoveel mogelijk op Hamas te knallen en niet op brugers. Maar het ging er vooral om dat jij zo'n Hamas fan bent.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:12 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
Alle Palestijnen die dood zijn, hebben gekozen voor Hamas? Als ik kies voor de Hamas mag ik dood?
Dat kan absoluut niet. En je hoeft niet Israel te steunen om de daden van Hamas te kunnen veroordelen. Beiden hebben bloed aan hun handen dus beiden verdienen geen steun.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:08 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Balkenende steunde net in Buitenhof indirect de aanval van Israel op de Hamas.
Hij vond het logisch dat Israel de aanvallen niet onbeantwoord laat. Wat vinden we hiervan?
Wat is jou mening over dit conflict dan?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:13 schreef TheGrandWazoo het volgende:
[..]
Ik verbaasde me eerlijk gezegd wel dat-ie zo snel met een duidelijke veroodeling kwam en ik vraag me af of het slim is meteen zo'n signaal af te geven.
We kunnen pas over hamas praten als Hamas tel aviv bereikt of voor meer dan 100 burgers dood heeft gemaakt in Israel, dan pas zouden we Hamas moeten aanpakken, maar is dat wel in het geval ??. hoeveel doden hebben die rakketten onder Israel gemaaktquote:Op zondag 4 januari 2009 16:13 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Hamas heeft de laatste jaren het arsenaal raketten uitgebreid en daarnaast is de reikwijdte van deze raketten vergroot. De mate waarin deze raketten daadwerkelijk het vooropgestelde doel treffen loopt wel nog achter. Ze zijn niet zo geavanceerd, maar dat betekend niet dat ze geen schade kunnen doen.
Welke rakketten hebben in Israel voor vele burgersslachtoffers geleidt.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Jij was er wel bij dan?![]()
Israel is de voortdurende stroom van raketten en granaten spuug- en spuugzat. En daar willen ze een eind aan maken. En terecht! Dat zouden wij ook doen als bijvoorbeeld de Friezen de rest van Nederland continue zou bestoken. Op een gegeven moment is de maat gewoon vol.
Jij weet niet dat ik een Hamas fan ben. Sterker nog ik ben helemaal geen Hamas fan. Naar mijn inzien gebruiken alle partijen in het midden oosten het leven van de Palestijn als wisselgeld. Ook de Hamas.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:14 schreef neilyoung het volgende:
[..]
Israël probeert zoveel mogelijk op Hamas te knallen en niet op brugers. Maar het ging er vooral om dat jij zo'n Hamas fan bent.
Om je eerlijk te zeggen ben ik er nog niet helemaal over uit. Iedere oorlog veracht ik, maar ben wel van mening dat ieder land een sterk leger moet hebben om zich te kunnen verdedigen. Anders kun je net zo goed de zaak verkopen. Het feit dat Israel zich aan het verdedigen is snap ik ook nog wel, maar of dat per se via een grondoffensief moet?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:14 schreef neilyoung het volgende:
[..]
Wat is jou mening over dit conflict dan?
Het valt niet goed te praten dat onschuldigen gedood worden tijden oorlogssituaties, maar elke oorlog brengt die gruwelijkheden met zich mee.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:11 schreef G.Fawkes het volgende:
[..]
2 keer fout maakt nog geen goed. Dat Hamas (notabene een organisatie die als terroristisch te boeken staat) onschuldigen doodt, geeft Isreal niet het recht hetzelfde te doen.
Het is wel prachtig geschreven. Met bombardementen vallen meer onschuldige slachtoffers, de kans ik gewoon groter. Dat dat zo is, weet ik ook wel. Maar begrijp je wel wat je zegt? Is het ok? Onschuldigen gaan dood. Dat zij duizenden kilometers van ons vandaan leven, maakt hun leven niet minder waardevol. Dat zij in een concliftzone leven maakt hun leven ook niet minder waardevol. Wat er ook gebeurd, wie er ook aan de macht is in Gaza, dat er zoveel burger slachteroffers vallen is gewoon een groot schandaal! En de internationale gemeenschap staat erbij en kijkt er naar
Rest van het artikelquote:Head of the Shin Bet General Security Services Yuval Diskin told a cabinet meeting Sunday that Hamas had eased its demands on a cease-fire with Israel, nine days after a IDF operation in Gaza began.
"There are signs that Hamas has softened their stance towards the conditions of a cease fire," Diskin said.
Ik ben inderdaad erg geneigd deze mening met je te delen.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:14 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dat kan absoluut niet. En je hoeft niet Israel te steunen om de daden van Hamas te kunnen veroordelen. Beiden hebben bloed aan hun handen dus beiden verdienen geen steun.
Gelukkig is het forum niet de FPquote:Op zondag 4 januari 2009 16:09 schreef Document1 het volgende:
[..]
Je moet de fp eens checken als je dit al edit lol
Nogmaals: het doet er niet toe of hun raketten veel of weinig schade aanrichten. Feit is dat het afschieten van raketten een daad van agressie is. Een vriendschappelijke poging tot toenadering kun je het iig niet noemen.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:16 schreef Meki het volgende:
[..]
Welke rakketten hebben in Israel voor vele burgersslachtoffers geleidt.
Het zijn verzetshelden die agreren en protesteren tegen Israel net als andere volkoren zich bezetten tegen de agressie van de kolonisatie in de tweede wereldoorlog.
Persoonlijke vetes zullen er altijd blijven, discussies en meningsverschillen mogen hier best uitgesproken worden, een verhitte discussie is ook prima, maar laten we een beetje normaal met elkaar omgaan,zonder scheldwoorden etc etcquote:Op zondag 4 januari 2009 16:12 schreef TheGrandWazoo het volgende:
Ik vraag me werkelijk af waarom deze discussie op zo'n bedenkelijk en persoonlijk niveau moet worden gevoerd, al laat het wel duidelijk zien waarom de mens in staat is oorlog te voeren.Kunnen we persoonlijke vetes niet elders uitvechten? Any mods?
Hamas beschikt (nog) niet over de techiek om een stad als Tel Aviv te bereiken. Beer Sheeva is volgens mij wel al binnen het bereik. Het aantal (burger)doden van de raketten uit de Palestijnse gebieden is relatief klein.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:15 schreef Meki het volgende:
[..]
We kunnen pas over hamas praten als Hamas tel aviv bereikt of voor meer dan 100 burgers dood heeft gemaakt in Israel, dan pas zouden we Hamas moeten aanpakken, maar is dat wel in het geval ??. hoeveel doden hebben die rakketten onder Israel gemaakt
Hij begon de uitzending meteen al met leugens om zijn eigen agressieve oorlog goed te praten, dus dan is het vrij logisch dat hij Israel ook steunt.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:11 schreef neilyoung het volgende:
Voor Balkies doen prima, iets meer support voor Israel was fijn geweest maar prima opzich.
Waar hebben we het dan over. welke rakketten hebben we het dan over waar 600 doden waarvan merendeels burgers onder moeten leiden ?quote:Op zondag 4 januari 2009 16:22 schreef John.Milton het volgende:
[..]
Hamas beschikt (nog) niet over de techiek om een stad als Tel Aviv te bereiken. Beer Sheeva is volgens mij wel al binnen het bereik. Het aantal (burger)doden van de raketten uit de Palestijnse gebieden is relatief klein.
In Israël bestaat volgens mij ook voor vrouwen een dienstplichtquote:Op zondag 4 januari 2009 16:25 schreef venomsnake het volgende:
17:14 Knesset panel okays call-up of thousands more reservists (Haaretz)
En die apartheid en die 60- jarige durige bezetting en de vele honderdduizenden nederzettingen op Palestijns gebied ?? zijn dat allemaal tot een vrienschappelijke poging tot toenadering.quote:Op zondag 4 januari 2009 16:20 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Nogmaals: het doet er niet toe of hun raketten veel of weinig schade aanrichten. Feit is dat het afschieten van raketten een daad van agressie is. Een vriendschappelijke poging tot toenadering kun je het iig niet noemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |