Pff je kijkt naar een tele en dan zie je zo'nquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:31 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
jammer dat die dingen zo'n oerlelijke slagplaat hebben.
Idd, retourtje spanje met vliegtuig was ook maar 150e inc allesquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:37 schreef Gitaarmat het volgende:
Reizen wordt de laatste tijd goedkoper dus wat dat betreft
Geen Deanquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:37 schreef allsystemshalt het volgende:
Kijk eens naar de prijzen op b.v. http://www.dv247.com/
Tel daar je reiskosten bij op en dan zie je of het nut heeft of niet![]()
Ps je kan ook bestellen dan bezorgkosten ipv reiskosten.
Iemand daar al wel eens besteld dan?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:37 schreef allsystemshalt het volgende:
Kijk eens naar de prijzen op b.v. http://www.dv247.com/
Tel daar je reiskosten bij op en dan zie je of het nut heeft of niet![]()
Ps je kan ook bestellen dan bezorgkosten ipv reiskosten.
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:26 schreef TeleluvR het volgende:
Nieuwe tele-meuk!
[ afbeelding ]
Altijd al een thinline willen hebben, en ik moet zeggen, het bevalt super. De twang is wat gematigder, maar je krijg er echt een beetje hollow-geluid voor terug, lekker!
Als het een gitaar wordt, dan geen Dean... Smaken verschillen nou eenmaal...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:42 schreef The_Dean het volgende:
Jij liever dan ik. Als het een Tele word, dan geen hollowbody
Neen, dat is dus niet hetzelfde model, heeft hele andere lijnen. Die ESP van James Hetfield is van voor de rechtzaken, die rechtstreekse Explorer kopie mag niet meer gemaakt worden... Als je al zo'n oude ESP "Eet Fuk" Explorer vindt die te koop staat, moet je er echt heeeel veel geld voor betalen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:46 schreef brother52 het volgende:
[..]
Deze bedoel je?
http://www.thomann.de/nl/esp_ltd_ex400ow.htm
Daaromquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:43 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Als het een gitaar wordt, dan geen Dean... Smaken verschillen nou eenmaal...
Om nog maar iets goeds over de tele te kunnen noemen...quote:
Voor een beetje meer heb ik afgelopen zomer een splinternieuwe gekochtquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:47 schreef Laer het volgende:
Iemand een GT8 kopen? ; [TK] Boss GT-8 voor de gitaristen
Nee, zo bedoel ik het nietquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:51 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Om nog maar iets goeds over de tele te kunnen noemen...
Thanks, dapper hoor!
Kutgitaar, maar wel echte straplocks heur!
Nja, om er vanaf te willen is ansich niet eens zo heel gek hoorquote:Op zaterdag 3 januari 2009 19:54 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Voor een beetje meer heb ik afgelopen zomer een splinternieuwe gekocht
edit: nou ja, het kán erger, op Marktplaats staat een gek die 'm zelfs voor 400 euro aanbiedt![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |