Helemaal niet buiten geweest? Is dat wel gezond? En zie je dan nog wel andere mensen...? Ik zou helemaal eenzaam worden..quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:02 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik zit gewoon al een week binnenVoor mijn gevoel vriest het helemaal niet! Tis juist lekker warm, een graadje of 21
Vraag me af of je wel op andere mensen zit te wachten als je griep hebt incl longontsteking.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:18 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Helemaal niet buiten geweest? Is dat wel gezond? En zie je dan nog wel andere mensen...? Ik zou helemaal eenzaam worden..
Oh sorry hoor. Dat ik niet helemaal up to date ben met het leven van jullie allemaal. Ik had namelijk ff gemist dat je ziek bent. Neem me vooral niet kwalijk....quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:39 schreef Maneki.Neko het volgende:
Is dat wel gezond?Jij bent echt gek
De auto pakkenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 14:55 schreef snoopy het volgende:
Het is idd erg koud op de fiets voor kindjes. Lis was van de week ook bijna bevroren. Weigert om wantjes aan te doenIk heb de hele weg naar huis met een sirene achterop gereden. Zoooo zielig maar ja, wat moet je anders?
foto!quote:Op zaterdag 3 januari 2009 16:09 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ja ik wel TicoAnders blijf ik vegen en heb ik ook nog zo`n schrale korst onder m`n neus
Vrienlief lachte me eerst keihard uit..tegenwoordig doet hij het ook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |