Wat echt mijn type is vind ik moeilijk ze moeten iig geen oude kop hebben of roken. Voor de rest moeten ze mij accepteren wie ik ben (of iig dat gevoel me geven) dat vind ik wel heel belangrijk.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:30 schreef RealZeus het volgende:
Maar goed, om ome Re een beetje tegemoet te komen, even een onderwerp:
Op wat voor types valt iedereen hier nou?
Ik zelf val op vrouwelijke types dus lang haar, vrouwelijke vormen en ze hoeft zich niet als een halve kerel te gedragen. Uiterlijk kan ik niet echt specificeren omdat dat verschilt, het is meer de uitstraling die het doet.
Als ze spontaan is en humor heeft scoort ze ook punten trouwens.
Dat ook.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:33 schreef mrbox het volgende:
[..]
Wat echt mijn type is vind ik moeilijk ze moeten iig geen oude kop hebben of roken. Voor de rest moeten ze mij accepteren wie ik ben (of iig dat gevoel me geven) dat vind ik wel heel belangrijk.
ja die voegen we toe aan mijn eisenlijstquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:33 schreef mrbox het volgende:
[..]
Wat echt mijn type is vind ik moeilijk ze moeten iig geen oude kop hebben of roken. Voor de rest moeten ze mij accepteren wie ik ben (of iig dat gevoel me geven) dat vind ik wel heel belangrijk.
Weet je dat ik dat nooit heb? Iets met haarkleur of oogkleur?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:34 schreef Murmeli het volgende:
bruin/zwart haar en bruine ogen![]()
Enne een beetje een vent die sterk in zn schoenen staat, positief in het leven staat, gezellig, spontaan, levensgenieter.... nja dat een beetje
Etiquette? In welk op zicht? Dat je met haar naar een teveel sterren restaurant kunt? Dat hoeft van mij dan weer niet want dat kan ik ook niet.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:36 schreef mrbox het volgende:
Ja ik merk dat ik etiquette en weten hoe je hoort te gedragen als een dame ook wel belangrijke eigenschappen zijn bij een vrouw. Verwacht geen dames in de dop afgestudeerde maar wel iig de notie hebben van hoe en wat.
ja uiteindelijk is de uitstraling ook belangrijker, maar toch.... donker haar en donker ogen blijft me wel aantrekken, spreekt ook wat meer ofzoquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:36 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Weet je dat ik dat nooit heb? Iets met haarkleur of oogkleur?
Ik vind het wel leuk als ze stralende grote ogen heeft en volle lippen en lachkuiltjes in haar wangen, maar het is geen moeten of zo.
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:39 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja uiteindelijk is de uitstraling ook belangrijker, maar toch.... donker haar en donker ogen blijft me wel aantrekken, spreekt ook wat meer ofzo
Heb ook niet echt een type, valt me wel op dat ik eerder op blond val als de rest. en val vooral op lief gezichtquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:30 schreef RealZeus het volgende:
Maar goed, om ome Re een beetje tegemoet te komen, even een onderwerp:
Op wat voor types valt iedereen hier nou?
Ik zelf val op vrouwelijke types dus lang haar, vrouwelijke vormen en ze hoeft zich niet als een halve kerel te gedragen. Uiterlijk kan ik niet echt specificeren omdat dat verschilt, het is meer de uitstraling die het doet.
Als ze spontaan is en humor heeft scoort ze ook punten trouwens.
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:20 schreef RealZeus het volgende:
Voor je zijn er 30 geweest en daarna komen er weer 30.
ja mee eens, in ieder geval met mes en vork kunnen eten vind ik wel belangrijk en een beetje normaal nederlands sprekenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:36 schreef mrbox het volgende:
Ja ik merk dat ik etiquette en weten hoe je hoort te gedragen als een dame ook wel belangrijke eigenschappen zijn bij een vrouw. Verwacht geen dames in de dop afgestudeerde maar wel iig de notie hebben van hoe en wat.
he stom, ik had natuurlijk eerst moeten vragen hoe jij eruit ziet en dan mn mening over donker haar/ogen voor me moeten houden... hoe lul ik me hier nou weer uit ?!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:40 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Daar ga ik weer met mijn blonde haar en blauwe ogen.
Bij wijze van.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:41 schreef kwaakvaak het volgende:
[..]
60 man op 1 dag op 1 hoer? Dat is een serieuze werkdag die ze dan heeft. Vanuitgaande dat een bezoekje toch al snel 30 minuten duurt werkt ze dan toch 30 uur op een dag
Niet. In je vorige post heb je mijn accent ook al als minpunt beschouwd en ik kan wel met mes en vork eten maar ik heb geen idee of ik het volgens de etiquette doe.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:43 schreef Murmeli het volgende:
[..]
he stom, ik had natuurlijk eerst moeten vragen hoe jij eruit ziet en dan mn mening over donker haar/ogen voor me moeten houden... hoe lul ik me hier nou weer uit ?!
Ja vind het moeilijk om het preceis goed te omschrijven. Presentatie en weet hoe te gedragen in verschillende situaties. Netjs met mes en vork, het waardeerd als je voor haar de deur opent, stoel voor de vrijhoud e.d.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:38 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Etiquette? In welk op zicht? Dat je met haar naar een teveel sterren restaurant kunt? Dat hoeft van mij dan weer niet want dat kan ik ook niet.
Kom maar hoorquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:43 schreef Murmeli het volgende:
[..]
he stom, ik had natuurlijk eerst moeten vragen hoe jij eruit ziet en dan mn mening over donker haar/ogen voor me moeten houden... hoe lul ik me hier nou weer uit ?!
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:45 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Niet. In je vorige post heb je mijn accent ook al als minpunt beschouwd en ik kan wel met mes en vork eten maar ik heb geen idee of ik het volgens de etiquette doe.
valt wel mee denk ik, met mes en vork eten is toch geen rare eis? Dialect ook niet, wel handig als je elkaar beetje kan verstaan.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:41 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja mee eens, in ieder geval met mes en vork kunnen eten vind ik wel belangrijk en een beetje normaal nederlands sprekenniet een of ander plat dialect ofzo, bah
pfoe ik ben wel veel eisend he? misschien blijf ik nog even vrijgezel
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:49 schreef Murmeli het volgende:
[..]
mag ik komen uithuilen bij je als RZ kwaad op me is?
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:48 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Owh... ja is het een accent of gewoon fout nederlands? accent is niet erg, heb ik zelf denk ik ook wel. ik vind het bijv gewoon vervelend als het werkwoord hebben maar 1 vorm heeft: ik heb, jij heb, hij heb dat soort dingen...
gewoon met mes en vork is genoeg hoorik hou mn vork zelf vast als een debiel hahaha..
komt het zo nog goed tussen ons denk je?
no sweat man, ik zit je te dollenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:44 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Bij wijze van.
Bovendien wil ik het doen met iemand die geil is, niet doet alsof ze geil is.
Je hebt vast wel iets van wat je het liefst ziet in iemand of gewoon zo mega op afknapt ?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:48 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb ook niet echt één vast type eigenlijk.
Ik pak nog liever de handkar dan een hoer.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:50 schreef kwaakvaak het volgende:
[..]
no sweat man, ik zit je te dollenJe hoeft het mij niet uit te leggen hoor, ik doe nog liever een one night stand dan een hoer, en een ONS zit al niet echt in mijn systeem,
Ow dat kan ik dan wel weer erg waarderenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:49 schreef kwaakvaak het volgende:
[..]
Voor mezelf, donker haar met grote bruine ogen doet het heel goed, uitstraling en niet roken werken ook goed en kleding, Ik kan ontzettend afknappen op chique kleding, en ik weet dat het heel fout is maar ik smelt voor iemand die gewoon een mooie spijkerbroek en en leuke trui/shirt aan heeft en gewoon sneakers draagt een stuk sneller dan voor iemand die op nette glimmende hakjes loopt in een mantelpakje met een panty.
Let wel dat is op het eerste gezicht, af en toe op chique vind ik leuk, ex op kerstavond vorig jaar in een mooie jurk op nette schoenen was een plaatje, maar toen ik haar leerde kennen had ze gewoon haar op een staart, shelltoes en een spijkerbroek aan, 1 blik in haar hazelnoot oogjes en ik was verkocht. (en die trut wist dat verdomd goed en heeft toch zo een half jaar met me gespeeld al voor ze er met een ander vandoor ging)
in delft zeggen ze ook hij heb.... om te kotsen. Mn ex zei dat dus, kreeg het hem niet afgeleerd en het klinkt zo fucking dom!!! hier in rotterdam zeggen ze ook hij heb trouwens. KOTS!!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:50 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik ben geen Amsterdammer. Daar zeggen ze :"Hij heb." , nee, daar heb ik zelf ook een hekel aan. Natuurlijk zeggen we dingen wel anders:"Waar kom je vandaan?" is hier:"Waar kom je weg?" en dat soort kleinigheden.
Of het goed komt?Tsja, ik heb nog steeds blond haar en blauwe ogen, hè?
Ik knap af als er niets in zit (qua initiatief/gespreksstof) etc.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:51 schreef mrbox het volgende:
[..]
Je hebt vast wel iets van wat je het liefst ziet in iemand of gewoon zo mega op afknapt ?
Aah en wat is in jou ogen dan er niet verzorgd uitzien ?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:55 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik knap af als er niets in zit (qua initiatief/gespreksstof) etc.
Als hij er niet verzorgd uit ziet of als hij stinkt
ik wel, omdat de meeste van die alto's een hele zekere uitstraling hebbenquote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:54 schreef mrbox het volgende:
[..]
Ow dat kan ik dan wel weer erg waarderen![]()
hoewel ik ook smelt voor sommige alto's, ben er nog niet helemaal achter waarom
![]()
Ehm... Ik hou niet van veel gezichtshaar. Beetje "ruw" prima, maar niet teveel.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:56 schreef mrbox het volgende:
[..]
Aah en wat is in jou ogen dan er niet verzorgd uitzien ?
Nee, ik kom uit het noorden van het land, vlakbij Groningen. Wij rekken de klinkers niet uit, wij slikken ze in, en dat klinkt in ons accent als:"Wij rekk'n de klinkers niet uit, wij slikk'n ze in."quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:55 schreef Murmeli het volgende:
[..]
haha ja waar kom je weg, dat is in het oosten van het land toch? Dat klinkt wel schattig. een ex van mij die kwam uit Almelo die zei ook dat soort dingen. en de klinkers worden zo grappig gerekt danMaar had wel moeite hem te verstaan ja dat is wel lastig.
quote:sja die kleuren daar moeten we het nog eens over hebben...
Jij bent niet veeleisend en je noemde wel een goeie.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:59 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ehm... Ik hou niet van veel gezichtshaar. Beetje "ruw" prima, maar niet teveel.
Maar aan de andere kant; mijn ex scheerde zichzelf en dan vergat hij iets :/ Dat vond ik dan zo lelijk& dat zei ik dan wel, maar het is dan ook geen reden om het uit te maken
Ja, alleen uithuilen doe ik niet meer aanquote:
Zeg dat dan meteen!quote:Op vrijdag 2 januari 2009 01:01 schreef Murmeli het volgende:
Nee je hoeft je haar niet te verven hoor, dat gaat n beetje ver.
ja klopt, je ziet niet dat je grijs wordt. ben zelf ook blonddus da's wel fijn
hihi ik kan het al bijna horen dat gronings, hihi.... schattig
Ow ik noem ook dingen die niet zo erg zijn en dingen die wel echt een no-go zijn. Maar kleding ? muziek stijl ? introvert extravert ?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:59 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ehm... Ik hou niet van veel gezichtshaar. Beetje "ruw" prima, maar niet teveel.
Maar aan de andere kant; mijn ex scheerde zichzelf en dan vergat hij iets :/ Dat vond ik dan zo lelijk& dat zei ik dan wel, maar het is dan ook geen reden om het uit te maken
Ookal zo summier....quote:Op vrijdag 2 januari 2009 00:57 schreef XtremeNL het volgende:
Ik ben heel tevreden met mijn blond haar blauwe ogen uitstraling
Ik heb het liefst een meisje/vrouw die weet hoe ze zich moet gedragen en het vak niet doet zogezegd
Ben ik daarin de enige trouwens? Ik hou van iemand die af en toe goed kan rellen.
wat wilde je dan dat ik kwam doen?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 01:01 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja, alleen uithuilen doe ik niet meer aan
[..]
Een meisje dat ik ken stonk ook altijd heel erg, maar niemand die het tegen haar zijn. Hoe precies weet ik niet meer maar ik heb het haar maar verteld, dat dat niet aantrekkelijk was enzo en dat ze misschien een andere deo moest proberen, want daar zit ook nogal verschil tussen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 01:01 schreef automatic_ het volgende:
Ja idd. Bedoel; allerlei dingen kunnen een keertje gebeuren & ik ben ook niet perfect ofzo. Vind het alleen wel belangrijk dat je het ook kan zeggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |