Van de drie series spreekt deze me op voorhand wel het minste aan... het is inderdaad tuttigheid ten top... maar de kwaliteit bij de mannen vorig jaar was aan de andere kant niet hoog... de finale stond op voorhand al vast... dit is denk ik wel spannender om te volgen....quote:Op woensdag 2 december 2009 11:58 schreef alors het volgende:
Ik heb t gister op ug gezien. Ik vind het met jongens toch leuker dan met meisjes. Ik ken dat hele Mary Poppins niet echt, maar ik vind het een beetje truttig allemaal. Favorieten heb ik nog niet.
Ik heb ooit Mike Starink een Nederlandse vertaling horen zingen, maar ik weet de titel niet meerquote:Op woensdag 2 december 2009 11:26 schreef Patch het volgende:
wordt het overigens "supercrimifantaweldigeindigfabelozig"?
Is dat niet toevallig de vlaamse versie?quote:Op woensdag 2 december 2009 13:29 schreef Merel het volgende:
Hoe kom ik dan aan superformidabelweldigfantakolossachtig? Dat zal ik vast niet zelf verzonnen hebben
Ik heb een bandje met disneyliedjes maar niet officieel geloof ik, waar dat liedje ook op staat.quote:Op woensdag 2 december 2009 13:30 schreef Tha_Erik het volgende:
Ja dat staat hier ergens ook op een cd-tje van het een of het ander. Ik kende die "vertaling".
Dat dusquote:Op dinsdag 1 december 2009 00:54 schreef wonderer het volgende:
Ik loop weer enorm achter, maar ik zit nu de show te kijken via uitzending gemistBen benieuwd... 't Is niet echt een show waar ik erg naar uitkijk (zeg maar niet), dus het dondert eigenlijk niet wie er wint, als het maar leuke shows oplevert
Ik weet het niet maar met die Bente heb ik tot op heden niet veel...quote:Op woensdag 2 december 2009 23:50 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Dat dus
En ik zie dat Bente meedoet. Leuk.
Dat kan natuurlijk, iedereen zijn voorkeuren hoor, maar ik ken haar persoonlijk, en haar hele gezin. Heb wel met haar vader samengewerkt aan wat opera's. En het is altijd grappig om iemand die je wat beter kent via de tv te kunnen volgen op zo'n avontuur.quote:Op donderdag 3 december 2009 09:08 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik weet het niet maar met die Bente heb ik tot op heden niet veel...
Deze is de vertaling die ooit werd gebruikt door het cocktailtrio en Ilonka Biluska, een in de jaren 60 populaire zangeresquote:Op woensdag 2 december 2009 13:37 schreef Merel het volgende:
Wikipedia heeft het over superformiweldigeindefantakolosachtig. Vind ik mijn versie toch leuker
Klopt, maar er is maar 1 NL versie van de officiële film (nasynchronisatie) en een NL nasynchronisatie / vertaling ten tijde van de SingAlongSongs-serie van Disney.quote:Op donderdag 3 december 2009 11:07 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Er zijn dus best een aantal nederlandse versies geweest
Tof! We zien Hans regelmatig 't Fontys Jazz Choir begeleiden en hij vertelt zo bevlogen en hij komt zo leuk over, we zijn stiekume Hans-fans.quote:Op donderdag 3 december 2009 10:51 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk, iedereen zijn voorkeuren hoor, maar ik ken haar persoonlijk, en haar hele gezin. Heb wel met haar vader samengewerkt aan wat opera's. En het is altijd grappig om iemand die je wat beter kent via de tv te kunnen volgen op zo'n avontuur.
Kan ik me voorstellen, het is ook een leuk menneke. Kan hem niet anders noemen dan menneke, gezien zijn lengtequote:Op donderdag 3 december 2009 22:20 schreef Cee het volgende:
[..]
Tof! We zien Hans regelmatig 't Fontys Jazz Choir begeleiden en hij vertelt zo bevlogen en hij komt zo leuk over, we zijn stiekume Hans-fans.
Alvast veel plezier!!!quote:Over 2 weken weer Nacht vd Muziek op 't Fontys, kan ik weer lekker jaloers zitten luisteren en kijken naar al dat talent.
bronquote:AVRO op internet met backstage-show ‘Mary Poppins’
Sipke Jan Bousema gaat het backstage- programma van de AVRO-show Op Zoek Naar Mary Poppins presenteren. Dat doet hij iedere zondagavond samen met een finalist uit het programma Op Zoek Naar Joseph. Dat heeft de AVRO vrijdag bekendgemaakt. In Mary Backstage op marypoppins.avro.nl zal Bousema iedere zondag tussen de liveshow en de uitslag in op Nederland 1 verslag doen van de gebeurtenissen achter de schermen. Hoe voelen de finalisten zich en wat vond de jury van de liveshow?
Mary Backstage wordt acht weken lang live uitgezonden tussen de liveshow en de resultshow van Op Zoek Naar Mary Poppins op Nederland 1, dus tussen 21.20 uur en 22.20 uur. In de eerste aflevering gaat Bousema op stap met Joseph-finalist Hein Gerrits. Verder is musicalactrice Joke de Kruijf te gast, die haar oordeel zal geven over de finalisten van Op Zoek Naar Mary Poppins.
Ja potverdrie zeg.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:29 schreef shiNinG_staR het volgende:
Zondag gaat er één Mary al direct in het eerste gedeelte van de liveshow weg! En dan nog één in de 'officiele' singoff. Twee Mary's exit dus
Stuk beter dan piet piraat jaquote:Op zaterdag 5 december 2009 21:29 schreef Miam het volgende:
Ik kijk het vanwege Thom Hoffman
ik vind het verder nogal truttig. mischien gaat dat nog veranderen.......
Pics!?..quote:Op zaterdag 5 december 2009 21:28 schreef Juicyhil het volgende:
Wat lekkere wijven zitten dr tussen.
Mijn zus had vandaag (feitelijk gisteren) hetzelfde probleemquote:Op zaterdag 5 december 2009 20:04 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik kan het niet terugkijken op uitzendinggemist! Hij zegt; de aflevering mag niet getoond worden ofzo.
Help.
Ik heb nooit geweten waarom hij destijds jurylid was bij 'op zoek naar Evita'?quote:
Wat ontzettend irritant, ik mag het via geen enkele site bekijken blijkbaar.quote:Op zondag 6 december 2009 01:30 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Mijn zus had vandaag (feitelijk gisteren) hetzelfde probleem.
Omdat ie een behoorlijk grote naam is in Belgisch musicalland, geloof ik.quote:Op zondag 6 december 2009 10:01 schreef Miam het volgende:
[..]
Ik heb nooit geweten waarom hij destijds jurylid was bij 'op zoek naar Evita'?
Hij had duidelijk een crush op Brigitte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |