Nog een kwestie van tijd en dan gaan we ook de straffen saampjes uitzitten, buurman pleegt miljoenenfraude en slacht zijn gezin af en de buren mogen mee om zijn straf uit te zitten.quote:AMSTERDAM - Stroomleverancier Eneco vordert de helft van de stroom van opgerolde hennepkwekerijen terug. De andere 50 procent wordt betaald door de rest van de elektriciteitsgebruikers in de gemeente.
In het politiedistrict Gouwe/IJssel werden gegevens verzameld na het opdoeken van 69 kwekerijen op verschillende locaties. Het bleek dat in totaal 561 megawatt stroom werd gestolen, met een waarde van ¤ 221.000.
"Het bedrag dat verloren gaat wordt verrekend over alle andere huishoudens", zegt districtschef van de politie Gouwe/IJssel Joep Patttijn tegen het AD.
"Het is dus in ieders belang om vooral hennepkwekerijen in de straat of in de buurt te melden
Is dat beloofd ?quote:Op dinsdag 30 december 2008 01:05 schreef zhe-devilll het volgende:
Nou als ze zo gaan doen gaan we toch met zijn allen stroom stelen?
Tjah sorry ik vind dit wel zo belachelijk!
De stroomprijzen zijn zowiezo al absurd hoog..dus flikker op...gaat ff prutse in mijn meterkassie brb
Mevrouw is al waarschijnlijk afgeleid door vier glimmende dingen voordat ze maar in de búúrt komt van potentieel dodelijke knopjes.quote:
Ik weet hoe het moet dus?quote:
Ik roep op tot een boycot!quote:Op dinsdag 30 december 2008 01:33 schreef Robin__ het volgende:
onvermijdelijk dat alle gebruikers van het net samen ook samen voor de transportverliezen en onfactureerbaar gebruik betalen.
hoe ze het berekenen doet er weinig toe, uiteindelijk zullen we het toch moeten betalen.
geld ook als ik mn tariefsschakelaar zou aanpassen? zodat mn meter alleen goedkope stroom telt?quote:Op dinsdag 30 december 2008 01:48 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Ik roep op tot een boycot!
We gaan hun naaien niet andersom toch?
Nou dan...hups kruip in je meterkastje!
Jullie kunnen ut
Alles is geoorloofd in tijden van war!!!!!!quote:Op dinsdag 30 december 2008 01:50 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
geld ook als ik mn tariefsschakelaar zou aanpassen? zodat mn meter alleen goedkope stroom telt?
Inderdaad. De politie wil blijkbaar de burger inschakelen voor het opsporingswerk. Met alle risico van dien.quote:Op dinsdag 30 december 2008 01:15 schreef Specularium het volgende:
Let vooral op de laatste zin. Daar gaat het om.
Precies. Zodat alle buurtbewoners elkaar controleren wie er nou of geen wietplantage in huis heeft. Gelukkig is de KGB tijd al voorbij.quote:Op dinsdag 30 december 2008 01:15 schreef Specularium het volgende:
Let vooral op de laatste zin. Daar gaat het om.
zal wel geen extra rekening zijn want dat kunnen ze inderdaad niet hard maken, maar gewoon bij de te verwachten overhead kosten volgend jaar die 200.000¤ bij calculeren, delen over het aantal klanten & opgelost. Wegwerken onder de noemer "prijsstijging" en klaar.quote:Op dinsdag 30 december 2008 09:26 schreef DiRadical het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat Eneco sterk zou staan in een rechtzaak. Jij kunt aantoenen hoeveel electriciteit je verbruikt hebt. Dat andere personen electriciteit stelen is een zaak tussen hen en Eneco.
Daar ben jij geen partij in.
Dat je transport verliezen e.d meeneemt lijkt me niet meer dan logisch.
Zelf dat je, als bedrijf, een bedrag voor wanbetalers meeneemt in je prijsstelling kan ik me ook nog wel voorstellen.
Maar on nu een extra rekening te sturen is absoluut belachelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |